Viljandimaa Karikas 2017 & Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2017 II etapp

Aeg:
13.05.17
Korraldaja(d):
Sammuli Tall ja Viljandimaa Ratsaspordiklubi
Asukoht:
Sammuli tall
Sekretär:
Margit Asu
tel. 53 426 040, margit.asu@mail.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud

Võistlussarjad

Eggersmanni Juunioride Suvekarikas

Lisainfo

Tähelepanu!

- Alates 01.01.2017 peavad võistlusele registreerimiseks litsentsid olema makstud, sh ka ühekordsed litsentsid, seega palume neil, kellel ei ole võimalik Swedbanki või SEB pangalinke kasutada, sellega arvestada ning oma asju mitte jätta viimasele minutile.

Võistluse lehele
13.05.17 - Klass 4 Prix de Pegasos Equestrian OÜ | 120 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte: 36
Võistluspaare: 36
Võistlejaid: 28
Hobuseid: 36
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Andres Treve
Pille Elson
DIXON (2008)
Tulemus: 0 / 63,66
Tallinna RSK Andres Treve DIXON (2008) 0 / 63,66
2
Treener(id):
Kertu Klettenberg
D.LADY (2008)
Tulemus: 0 / 65,47
RK Ruila Tall D.LADY (2008) 0 / 65,47
3
Treener(id):
Kertu Klettenberg
FISINA G (2010)
Tulemus: 0 / 66,88
RK Ruila Tall FISINA G (2010) 0 / 66,88
4
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Camille Mahoni
ORLYMEJA (2007)
Tulemus: 0 / 68,09
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov ORLYMEJA (2007) 0 / 68,09
5
Treener(id):
Brita Tuvi
HINDENBURG (2008)
Tulemus: 0 / 69,75
Viljandimaa RSK HINDENBURG (2008) 0 / 69,75
6
Treener(id): Urmas Raag
Teele Kasepalu
VARINA (2009)
Tulemus: 0 / 70,19
Tartumaa RSK Urmas Raag VARINA (2009) 0 / 70,19
7
Treener(id):
Kertu Klettenberg
SAM (2010)
Tulemus: 0 / 70,75
RK Ruila Tall SAM (2010) 0 / 70,75
8
Treener(id): Hanno Ellermann
Susan Kaleta
A CARTE D´OR (2010)
Tulemus: 0 / 73,37
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann A CARTE D´OR (2010) 0 / 73,37
9
Treener(id):
Ivo Ots
CHARLOTTE (2011)
Tulemus: 0 / 73,72
Pärnumaa RSK CHARLOTTE (2011) 0 / 73,72
10
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Andres Treve
Riina Seder-Zalite
KLEOPATRA (2009)
Tulemus: 0 / 73,91
Tondi RSK Andres Treve KLEOPATRA (2009) 0 / 73,91
11
Treener(id):
Inge Ausna
TANGO (2005)
Tulemus: 0 / 74,50
Liivimaa RK TANGO (2005) 0 / 74,50
12
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
HUGO V (2010)
Tulemus: 0 / 76,03
ESHKS HUGO V (2010) 0 / 76,03
13
Treener(id):
Rein Pill
GLORIA VAN HET KAPELHOF (2011)
Tulemus: 0 / 77,41
RK Ruila Tall GLORIA VAN HET KAPELHOF (2011) 0 / 77,41
14
Treener(id):
Ivo Ots
ALBERT (2007)
Tulemus: 0 / 77,60
Pärnumaa RSK ALBERT (2007) 0 / 77,60
15
Treener(id):
Melissa-Marion Amiel
PLATON (2010)
Tulemus: 0 / 79,75
Viljandimaa RSK PLATON (2010) 0 / 79,75
16
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
CHOPIN (2011)
Tulemus: 0 / 79,78
RK Ruila Tall CHOPIN (2011) 0 / 79,78
17
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annika Veerpalu
TENOR (2009)
Tulemus: 0 / 79,91
Nõo RK TENOR (2009) 0 / 79,91
18
Treener(id):
Rein Pill
EVOLINUS (2009)
Tulemus: 0 / 83,19
RK Ruila Tall EVOLINUS (2009) 0 / 83,19
19
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Ivo Ots
Piret Ervald
JOIE DE MA VIE (2009)
Tulemus: 0 / 86,81
Viru Ratsu Ivo Ots JOIE DE MA VIE (2009) 0 / 86,81
20
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
SALOMON (2011)
Tulemus: 0 / 87,85
RK Ruila Tall SALOMON (2011) 0 / 87,85
21
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Kristi Luha
CARLSON (2009)
Tulemus: 4 / 68,40
ESHKS CARLSON (2009) 4 / 68,40
22
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Hanna-Marie Vabaoja
RAVEN (2008)
Tulemus: 4 / 69,34
Tondi RSK Monica Pärno RAVEN (2008) 4 / 69,34
23
Treener(id):
Rainer Hõim
ODIN (2007)
Tulemus: 4 / 70,84
Tartumaa RSK ODIN (2007) 4 / 70,84
24
Treener(id):
Kairi Dräbtsinskaja
OLYMPOS (2011)
Tulemus: 4 / 72,88
Viljandimaa RSK OLYMPOS (2011) 4 / 72,88
25
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Kert Joandi
FIRENZE (2008)
Tulemus: 4 / 80,09
Tondi RSK Monica Pärno FIRENZE (2008) 4 / 80,09
26
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
LAS VEGAS (2011)
Tulemus: 4 / 81,03
ESHKS LAS VEGAS (2011) 4 / 81,03
27
Treener(id):
Berit Lehtsaar
SOLEI SOLEI (2008)
Tulemus: 4 / 84,00
Viljandimaa RSK SOLEI SOLEI (2008) 4 / 84,00
28
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Janek Zalite
QUINTENDER AVOS Z (2008)
Tulemus: 4 / 84,47
Tondi RSK Riina Seder-Zalite QUINTENDER AVOS Z (2008) 4 / 84,47
29
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Kärt Kaal
ANTROPOFF (2008)
Tulemus: 4 / 84,57
Tondi RSK Riina Seder-Zalite ANTROPOFF (2008) 4 / 84,57
30
Treener(id):
Berit Lehtsaar
LASCA 14 (2001)
Tulemus: 4 / 90,50
Viljandimaa RSK LASCA 14 (2001) 4 / 90,50
31
Treener(id):
Urmas Raag
WICTORIA (2011)
Tulemus: 4 / 92,38
Tartumaa RSK WICTORIA (2011) 4 / 92,38
32
Treener(id):
Urmas Raag
VAN DAMME (2011)
Tulemus: 5 / 97,56
Tartumaa RSK VAN DAMME (2011) 5 / 97,56
33
Treener(id):
Minni Mangman
VAYA BELLA (2002)
Tulemus: 8 / 73,81
Vändra RSK VAYA BELLA (2002) 8 / 73,81
34
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Mariaana Ilves
BONITA (2006)
Tulemus: 8 / 76,16
Viru Ratsu BONITA (2006) 8 / 76,16
35
Treener(id): Kertu Klettenberg
Miia Varula
ROCKEFELLER DE BROGLIE C (2005)
Tulemus: 8 / 79,15
Viljandimaa RSK Kertu Klettenberg ROCKEFELLER DE BROGLIE C (2005) 8 / 79,15
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Annabel Põder
CLINNUS (2007)
Tulemus: 2 tõrget
Tondi RSK CLINNUS (2007) 2 tõrget
Taustatööd