Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Ecu Dressage Spring & Tartumaa Meistrid 2017 I etapp
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
38
Starte:
45
Ära jäänud starte:
4
Võistlejaid:
34
Hobuseid:
31
Stardid päevade kaupa:
22.04.17, laupäev:
45
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Annete Sikora
Annete Sikora
Liivimaa RK
MAHER OX (AT) (2013)
Klass(id)
1
|
2
Liivimaa RK
MAHER OX (AT) (2013)
1
|
2
2
Ariel Hiir
Ariel Hiir
Nõo RK
OKTETT (2002)
Treener(id):
Kristina Ulrika Arme
Klass(id)
2
|
3
Nõo RK
Kristina Ulrika Arme
OKTETT (2002)
2
|
3
3
Eleanora Aunap
Eleanora Aunap
Tartumaa RSK
LARA (2012)
Treener(id):
Triin Vahimets
,
Hanno Ellermann
Klass(id)
1
|
2
Tartumaa RSK
Triin Vahimets
,
Hanno Ellermann
LARA (2012)
1
|
2
4
Elis-Lisette Mägi
Elis-Lisette Mägi
Rider
RASMUS (2007)
Treener(id):
Arina Koppel
Klass(id)
1
Rider
Arina Koppel
RASMUS (2007)
1
5
Elis-Lisette Mägi
Elis-Lisette Mägi
Rider
PARUN II (2001)
Treener(id):
Arina Koppel
Klass(id)
1
Rider
Arina Koppel
PARUN II (2001)
1
6
Elisabeth Prääm
Elisabeth Prääm
Tartu Ratsakool
NUTELLA (2007)
Treener(id):
Reet Jänes
Klass(id)
1
Tartu Ratsakool
Reet Jänes
NUTELLA (2007)
1
7
Ellen Koidu
Ellen Koidu
Tartumaa RSK
`AQILAH (2011)
Klass(id)
1
|
2
Tartumaa RSK
`AQILAH (2011)
1
|
2
8
Elo Joandi
Elo Joandi
Tartu Ratsakool
ANSIP (2010)
Treener(id):
Egle Kalev
,
Piret Hommuk
Klass(id)
2
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
,
Piret Hommuk
ANSIP (2010)
2
9
Erle Raudam
Erle Raudam
Tartu Kalevi RK
KNUDSMARK'S RUBIN (2005)
Klass(id)
1
Tartu Kalevi RK
KNUDSMARK'S RUBIN (2005)
1
10
Evelin Sandre
Evelin Sandre
Pärna RSK
HEXAGON (2003)
Treener(id):
Marko Villemson
Klass(id)
1
Pärna RSK
Marko Villemson
HEXAGON (2003)
1
11
Gerda Kõvamaa
Gerda Kõvamaa
Nõo RK
ROSE (2006)
Treener(id):
Kristina Ulrika Arme
Klass(id)
2
Nõo RK
Kristina Ulrika Arme
ROSE (2006)
2
12
Kadri Kullerkupp
Kadri Kullerkupp
Avante
PIPAR (2011)
Treener(id):
Dina Ellermann
Klass(id)
3
Avante
Dina Ellermann
PIPAR (2011)
3
13
Kadri Vollmer
Kadri Vollmer
Pärna RSK
PORSENNA (2001)
Treener(id):
Marko Villemson
Klass(id)
1
|
2
Pärna RSK
Marko Villemson
PORSENNA (2001)
1
|
2
14
Kati Sõer
Kati Sõer
Nõo RK
A MARINA (2012)
Treener(id):
Hanno Ellermann
Klass(id)
1
Nõo RK
Hanno Ellermann
A MARINA (2012)
1
15
Kelli Kuslap
Kelli Kuslap
Pärna RSK
PREERIA (1999)
Treener(id):
Marko Villemson
Klass(id)
2
Pärna RSK
Marko Villemson
PREERIA (1999)
2
16
Kertu Kütt
Kertu Kütt
Tartumaa RSK
LAHE (2001)
Treener(id):
Triin Vahimets
,
Hanno Ellermann
Klass(id)
2
Tartumaa RSK
Triin Vahimets
,
Hanno Ellermann
LAHE (2001)
2
17
Kirke Kütt
Kirke Kütt
Tartumaa RSK
LAHE (2001)
Treener(id):
Triin Vahimets
,
Hanno Ellermann
Klass(id)
2
Tartumaa RSK
Triin Vahimets
,
Hanno Ellermann
LAHE (2001)
2
18
Kristin Prei
Kristin Prei
Tartumaa RSK
EPICUROS (1995)
Treener(id):
Triin Vahimets
Klass(id)
1
|
2
Tartumaa RSK
Triin Vahimets
EPICUROS (1995)
1
|
2
19
Kristina Sööt-Kabin
Kristina Sööt-Kabin
Nõo RK
TESSICA (2000)
Treener(id):
Kristina Ulrika Arme
Klass(id)
2
Nõo RK
Kristina Ulrika Arme
TESSICA (2000)
2
20
Kärol Valvik
Kärol Valvik
Nõo RK
GRENARDI (2009)
Treener(id):
Kristina Ulrika Arme
Klass(id)
2
Nõo RK
Kristina Ulrika Arme
GRENARDI (2009)
2
21
Käroly Raudsepp
Käroly Raudsepp
Nõo RK
VARIISA (2005)
Treener(id):
Kristina Ulrika Arme
Klass(id)
2
Nõo RK
Kristina Ulrika Arme
VARIISA (2005)
2
22
Kätriin Valvik
Kätriin Valvik
Nõo RK
BEG (2006)
Treener(id):
Kristina Ulrika Arme
Klass(id)
2
Nõo RK
Kristina Ulrika Arme
BEG (2006)
2
23
Laura Larens
Laura Larens
Rider
PARUN II (2001)
Treener(id):
Arina Koppel
Klass(id)
1
Rider
Arina Koppel
PARUN II (2001)
1
24
Mari Maisla
Mari Maisla
Viljandimaa RSK
LEOPOLD (2004)
Treener(id):
Marika Vunder
Klass(id)
2
|
3
Viljandimaa RSK
Marika Vunder
LEOPOLD (2004)
2
|
3
25
Mari Maisla
Mari Maisla
Viljandimaa RSK
TAAVET (2007)
Treener(id):
Marika Vunder
Klass(id)
3
Viljandimaa RSK
Marika Vunder
TAAVET (2007)
3
26
Marje Mölder
Marje Mölder
Nõo RK
WINSOR (2003)
Klass(id)
3
Nõo RK
WINSOR (2003)
3
27
Marta Liisa Puistaja
Marta Liisa Puistaja
Nõo RK
ARTIK (2005)
Treener(id):
Kristina Ulrika Arme
Klass(id)
2
Nõo RK
Kristina Ulrika Arme
ARTIK (2005)
2
28
Marta Siim
Marta Siim
Tartu Ratsakool
MON LADY (2009, VP)
Treener(id):
Egle Kalev
,
Piret Hommuk
Klass(id)
2
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
,
Piret Hommuk
MON LADY (2009, VP)
2
29
Merike Jõesaar
Merike Jõesaar
Tartu Ratsakool
GIANNI (2010)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
GIANNI (2010)
1
30
Merje Paalandi
Merje Paalandi
Pärna RSK
PREERIA (1999)
Treener(id):
Marko Villemson
Klass(id)
1
Pärna RSK
Marko Villemson
PREERIA (1999)
1
31
Pihla Teppo
Pihla Teppo
Nõo RK
WINSOR (2003)
Klass(id)
2
Nõo RK
WINSOR (2003)
2
32
Ragne Oja
Ragne Oja
Nõo RK
VARIISA (2005)
Treener(id):
Kristina Ulrika Arme
Klass(id)
2
Nõo RK
Kristina Ulrika Arme
VARIISA (2005)
2
33
Sandra Tamme
Sandra Tamme
Nõo RK
HERBERT (2007)
Treener(id):
Kristina Ulrika Arme
Klass(id)
2
Nõo RK
Kristina Ulrika Arme
HERBERT (2007)
2
34
Shannon-Keity Kork
Shannon-Keity Kork
Nõo RK
OXANA (2005)
Treener(id):
Kristina Ulrika Arme
Klass(id)
1
Nõo RK
Kristina Ulrika Arme
OXANA (2005)
1
35
Triin Vahimets
Triin Vahimets
Tartumaa RSK
VERA DE VERSO (2011)
Klass(id)
1
|
2
Tartumaa RSK
VERA DE VERSO (2011)
1
|
2
36
Tuuli Neerot
Tuuli Neerot
Pärna RSK
CARLOS (2009)
Treener(id):
Marko Villemson
Klass(id)
2
|
3
Pärna RSK
Marko Villemson
CARLOS (2009)
2
|
3
Taustatööd