Võistlus

Nimi:
Veskimetsa Talvekarikas / Väikeponide Karikas 2017 I etapp / ERL Ponikarikas 2017 I etapp
Aeg:
18.02.17 - 19.02.17
Korraldaja(d):
Tallinna RSK & SA Tallinna RK & Veskimetsa RK
Sekretär:
Ave Talts
voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Veskimetsa Ratsakeskus
Staatus:
Tulemused avaldatud
19.02.17 - Klass 6a | 110 cm | Art. 238.2.2 + 245.3, vahetud ümberhüpped | Veskimetsa Talvekarikas juunioridele

Osalejaid: 26

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Berit Lehtsaar
LASCA 14 (2001)
Viljandimaa RSK LASCA 14 (2001) 0 / 52,22 / 0 / 29,05 0 / 52,22 / 0 / 29,05
2
Treener(id):
Roos Marie Laak
LA VAWETTA (2007)
SA Tallinna RK LA VAWETTA (2007) 0 / 57,91 / 0 / 29,42 0 / 57,91 / 0 / 29,42
3
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kaia Loviisa Kink
CAPRIOLAND (2000)
Tondi RSK CAPRIOLAND (2000) 0 / 57,12 / 0 / 30,74 0 / 57,12 / 0 / 30,74
4
Klubi: ESHKS
Treener(id): Hanno Ellermann
Karol-Kenneth Lootus
OBORA`S JEUNESSE (2009)
ESHKS Hanno Ellermann OBORA`S JEUNESSE (2009) 0 / 56,15 / 0 / 31,25 0 / 56,15 / 0 / 31,25
5
Treener(id): Reet Kerro
Rene Karus
RASLIWIA (2010)
Suuresti RSK Reet Kerro RASLIWIA (2010) 0 / 55,06 / 0 / 31,40 0 / 55,06 / 0 / 31,40
6
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Margareth Eikner
MADŽIL (2008)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov MADŽIL (2008) 0 / 60,16 / 4 / 30,13 0 / 60,16 / 4 / 30,13
7
Treener(id): Margit Mägi
Johanna Brigite Verro
DEXTER (2008)
RK Ruila Tall Margit Mägi DEXTER (2008) 0 / 57,92 / 4 / 30,62 0 / 57,92 / 4 / 30,62
8
Treener(id):
Sigrid Lain
OLIVIA S (2006)
Liivimaa RK OLIVIA S (2006) 0 / 54,81 / 4 / 31,57 0 / 54,81 / 4 / 31,57
9
Treener(id): Pille Elson
Susanna Liis Ole
SUSI (2009)
SA Tallinna RK Pille Elson SUSI (2009) 0 / 55,68 / 8 / 31,58 0 / 55,68 / 8 / 31,58
10
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id): Kristjan Sinikas
Liisbet Leiter
ROMANTIK (2006)
RSK Ruttar Kristjan Sinikas ROMANTIK (2006) 0 / 58,08 / 8 / 34,12 0 / 58,08 / 8 / 34,12
11
Treener(id):
Berit Lehtsaar
SO EASY (2011)
Viljandimaa RSK SO EASY (2011) 4 / 56,14 4 / 56,14
12
Treener(id):
Kati Raidma
CAVALIER (2010)
Vändra RSK CAVALIER (2010) 4 / 56,22 4 / 56,22
13
Treener(id):
Loora Viljasaar
POKARDI (2011)
Liivimaa RK POKARDI (2011) 4 / 56,54 4 / 56,54
14
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Rebecca Blumfeldt
SAN ANTONIO (2000)
Tondi RSK SAN ANTONIO (2000) 4 / 56,73 4 / 56,73
15
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Teele Kaal
ROKOKO (2007)
Tondi RSK Riina Seder-Zalite ROKOKO (2007) 4 / 58,46 4 / 58,46
16
Treener(id):
Aleksandra Kliimand
WARLOCK (2009)
Tartumaa RSK WARLOCK (2009) 4 / 59,30 4 / 59,30
17
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Marta Juhkami
SPA (2004)
Tondi RSK Monica Pärno SPA (2004) 4 / 59,47 4 / 59,47
18
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Andres Zirk
COSTNER (2010)
Nõo RK COSTNER (2010) 4 / 61,01 4 / 61,01
19
Treener(id):
Mirell Luts
E (2009)
Liivimaa RK E (2009) 4 / 61,21 4 / 61,21
20
Treener(id):
Anni Liis Hoop
PARDOON (2004)
Liivimaa RK PARDOON (2004) 4 / 62,64 4 / 62,64
21
Treener(id): Janely Saar
Birgit Adler
CIRCUS (2003)
Pärnumaa RSK Janely Saar CIRCUS (2003) 4 / 63,87 4 / 63,87
22
Treener(id): Andres Treve
Ketlin Ramjalg
GILMORE (2011)
RK Ruila Tall Andres Treve GILMORE (2011) 8 / 61,46 8 / 61,46
23
Treener(id): Reet Kerro
Reimo Karus
OPADI (2011)
Suuresti RSK Reet Kerro OPADI (2011) 12 / 57,28 12 / 57,28
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Adeli Pitilimov
INTSARA XX (2009)
Nõo RK INTSARA XX (2009) elim elim
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Laura Leoste
EXCELLENCE-C (2004)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov EXCELLENCE-C (2004) elim elim
Treener(id):
Kerttu Kose
LONNI (2010)
Liivimaa RK LONNI (2010) elim elim