Võistlus

Nimi:
Tallinna RSK Harrastajate Karikas I etapp
Aeg:
14.01.17 - 15.01.17
Korraldaja(d):
Tallinna RSK & SA Tallinna RK & Veskimetsa RK
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Veskimetsa Ratsakeskus
Staatus:
Tulemused avaldatud
15.01.17 - Klass 7b | 100 cm | Art. 274.5.3, kahefaasiline | Juuniorid (kuni 18a)

Osalejaid: 18

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Roos Marie Laak
LA VAWETTA (2007)
SA Tallinna RK LA VAWETTA (2007) 0 / 39,77 / 0 / 38,38 0 / 39,77 / 0 / 38,38
2
Treener(id): Krista Raidmets
Marlen Ojaste
CALVE (2007)
Pärnumaa RSK Krista Raidmets CALVE (2007) 0 / 38,06 / 0 / 41,12 0 / 38,06 / 0 / 41,12
3
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Reet Kerro
Reimo Karus
OPADI (2011)
Tondi RSK Reet Kerro OPADI (2011) 0 / 38,12 / 0 / 42,74 0 / 38,12 / 0 / 42,74
4
Treener(id):
Birgit Adler
CIRCUS (2003)
Pärnumaa RSK CIRCUS (2003) 0 / 35,61 / 0 / 43,37 0 / 35,61 / 0 / 43,37
5
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id): Kristjan Sinikas
Liisbet Leiter
ROMANTIK (2006)
RSK Ruttar Kristjan Sinikas ROMANTIK (2006) 0 / 36,10 / 0 / 46,56 0 / 36,10 / 0 / 46,56
6
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Luise Vevers
RUUDI (2010)
Saare RK RUUDI (2010) 0 / 37,32 / 4 / 39,42 0 / 37,32 / 4 / 39,42
7
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Laura Leoste
EXCELLENCE-C (2004)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov EXCELLENCE-C (2004) 0 / 38,86 / 4 / 43,28 0 / 38,86 / 4 / 43,28
8
Treener(id):
Josiine Vekram
ELKUR (2006, SP)
Vändra RSK ELKUR (2006, SP) 0 / 36,34 / 4 / 43,38 0 / 36,34 / 4 / 43,38
9
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Stella Brett Mesila
NONSENS K (2006)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel NONSENS K (2006) 0 / 42,48 / 5 / 50,02 0 / 42,48 / 5 / 50,02
10
Treener(id): Pille Elson
Nele Tomson
CESJA (2006)
Tallinna RSK Pille Elson CESJA (2006) 0 / 35,42 / elim 0 / 35,42 / elim
11
Treener(id): Pille Elson
Susanna Liis Ole
SUSI (2009)
SA Tallinna RK Pille Elson SUSI (2009) 4 / 36,06 4 / 36,06
12
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Reet Kerro
Rene Karus
RASLIWIA (2010)
Tondi RSK Reet Kerro RASLIWIA (2010) 4 / 36,07 4 / 36,07
13
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Joonatan Mäggi
SYBERIA (2008)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov SYBERIA (2008) 4 / 37,47 4 / 37,47
14
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Vitali Dementev
WALKYRIA Q (2009)
ESHKS WALKYRIA Q (2009) 4 / 38,96 4 / 38,96
15
Treener(id):
Kristel Saul
MON ACO (2011, SP)
RK Ruila Tall MON ACO (2011, SP) 7 / 52,66 7 / 52,66
Treener(id): Hanno Ellermann
Merilin Luik
BALESTRA (2005, SP)
Tartumaa RSK Hanno Ellermann BALESTRA (2005, SP) elim elim
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Mihkel Ait
PATRONS (2005)
Saare RK PATRONS (2005) elim elim
Treener(id):
Birgit Adler
TUKIT (2009)
Pärnumaa RSK TUKIT (2009) elim elim