Võistlus

Nimi:
Luunja Jõul 2017
Aeg:
16.12.17 - 17.12.17
Korraldaja(d):
Tartumaa RSK
Sekretär:
Jaana Luha
tel. 52 07 733, jaana.luha@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Luunja, Tartumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
17.12.17 - Klass 6 | 110 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 33

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Urmas Raag
VAN DAMME (2011)
Tartumaa RSK VAN DAMME (2011) 0 / 54,57 0 / 54,57
2
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Katriin Sild
LEXICA (2009)
Nõo RK LEXICA (2009) 0 / 56,38 0 / 56,38
3
Treener(id):
Pille-Riin Pertel
PORTHOS (2006)
Pärnumaa RSK PORTHOS (2006) 0 / 57,09 0 / 57,09
4
Treener(id):
Urmas Raag
VENTISETTE (2012)
Tartumaa RSK VENTISETTE (2012) 0 / 58,21 0 / 58,21
5
Treener(id):
Erkki Hõim
CADMIUM (2008)
Märjamaa SK CADMIUM (2008) 0 / 59,22 0 / 59,22
6
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Doris Mänd
BIG GIRL (2007)
ESHKS BIG GIRL (2007) 0 / 60,88 0 / 60,88
7
Treener(id):
Karolin Valge
FABRIANO B (2010)
Tartumaa RSK FABRIANO B (2010) 0 / 64,47 0 / 64,47
8
Treener(id): Urmas Raag
Liisi Põldots
WICTORIA (2011)
Tartumaa RSK Urmas Raag WICTORIA (2011) 0 / 65,78 0 / 65,78
9
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Kristi Luha
CARLSON (2009)
ESHKS CARLSON (2009) 0 / 68,54 0 / 68,54
10
Treener(id): Urmas Raag
Liisi Põldots
VINCENT (2013)
Tartumaa RSK Urmas Raag VINCENT (2013) 0 / 72,47 0 / 72,47
11
Treener(id): Hanno Ellermann
Priit Perna
HERMELA (2008)
Tartu Ratsakool Hanno Ellermann HERMELA (2008) 4 / 52,50 4 / 52,50
12
Treener(id): Hanno Ellermann
Sigrid Lain
OLIVIA S (2006)
Liivimaa RK Hanno Ellermann OLIVIA S (2006) 4 / 54,75 4 / 54,75
13
Treener(id):
Teele Kasepalu
VARINA (2009)
Tartumaa RSK VARINA (2009) 4 / 56,75 4 / 56,75
14
Treener(id):
Anni Liis Hoop
ZINGA ZANGA (2007)
Tartumaa RSK ZINGA ZANGA (2007) 4 / 57,79 4 / 57,79
15
Klubi:
Treener(id):
Laura Luisa Leinerte (LAT)
PASSO
PASSO 4 / 61,47 4 / 61,47
16
Treener(id):
Alexandra Somelar
KISMET (2012)
Liivimaa RK KISMET (2012) 4 / 61,72 4 / 61,72
17
Treener(id):
Liis-Marii Hõbemets
KAMARINO (2011)
Tallinna RSK KAMARINO (2011) 4 / 64,78 4 / 64,78
18
Treener(id):
Kristo Kasepalu
INFRA (2002)
Tartumaa RSK INFRA (2002) 4 / 65,19 4 / 65,19
19
Treener(id): Urmas Raag
Andres Zirk
VENGANZA (2012)
Tartumaa RSK Urmas Raag VENGANZA (2012) 4 / 69,50 4 / 69,50
20
Treener(id):
Erkki Hõim
CHARLOTTE DUNDAS (2012)
Märjamaa SK CHARLOTTE DUNDAS (2012) 4 / 70,06 4 / 70,06
21
Treener(id):
Jaanus Mitt
MASCALINO (2012)
Tartumaa RSK MASCALINO (2012) 4 / 74,75 4 / 74,75
22
Treener(id):
Mirell Luts
E (2009)
Tartu Kalevi RK E (2009) 8 / 62,47 8 / 62,47
23
Treener(id):
Pille-Riin Pertel
TIFFANY (2004)
Pärnumaa RSK TIFFANY (2004) 8 / 73,03 8 / 73,03
24
Treener(id): Urmas Raag
Isabel Rebase
CAPE SUNSET (2010)
Tartumaa RSK Urmas Raag CAPE SUNSET (2010) 8 / 75,47 8 / 75,47
25
Treener(id):
Aleksandra Kliimand
WARLOCK (2009)
Tartumaa RSK WARLOCK (2009) 9 / 77,34 9 / 77,34
26
Treener(id): Urmas Raag
Genely Mänd
VERMONT (2013)
Tartumaa RSK Urmas Raag VERMONT (2013) 10 / 96,75 10 / 96,75
27
Treener(id):
Erkki Hõim
CESAR (2012)
Märjamaa SK CESAR (2012) 12 / 68,22 12 / 68,22
Treener(id):
Dagmar Ainsoo
PARDOON (2004)
Tartumaa RSK PARDOON (2004) elim elim
Treener(id):
Alexandra Somelar
IIBIS KORALL (2009)
Liivimaa RK IIBIS KORALL (2009) elim elim
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Heleene Pruunsild
OBSIDIAN (2004)
ESHKS OBSIDIAN (2004) elim elim
Treener(id): Hanno Ellermann
Loora Viljasaar
POKARDI (2011)
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann POKARDI (2011) elim elim
Treener(id):
Andres Zirk
COSTNER (2010)
Tartumaa RSK COSTNER (2010) elim elim
Treener(id):
Rainer Hõim
BEIRUT (2009)
Tartumaa RSK BEIRUT (2009) katkestas katkestas