Võistlus

Nimi:
Luunja Volber 2017 & Porsche Karikas 2017 I etapp & Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2017 I etapp
Aeg:
30.04.17 - 01.05.17
Korraldaja(d):
Tartumaa RSK, Sporditeenindus MTÜ
Sekretär:
Kadri Vollmer
tel. 55 693 949, kadri.vollmer@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Luunja, Tartumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:
Porsche sarja üldinfo - http://www.ratsaliit.ee/alad/hs/hs-sarjad-2017/
Eggersmanni sarja üldinfo - http://www.eggersmann.ee/karikasari/

Stardijärjekorrad ja tulemused: http://online.equipe.com/en/competitions/19750

Väljaspool arvestust seekord kedagi starti ei lubata. Ilm on jahe ja võistlejaid palju.
30.04.17 - Klass 5 | 130 cm | Art. 238.2.2, ühed ümberhüpped | Luunja Volber Esimene Ring - Avatud

Osalejaid: 19

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Hanno Ellermann
Susan Kaleta
AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004) 0 / 85,20 / 0 / 35,38 0 / 85,20 / 0 / 35,38
2
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
FREEDOM (2010)
ESHKS FREEDOM (2010) 0 / 86,91 / 0 / 39,00 0 / 86,91 / 0 / 39,00
3
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
Anette Leppik
SAMURAI`S MIRACLE (2007)
Pärna RSK Marko Villemson SAMURAI`S MIRACLE (2007) 0 / 81,78 / 0 / 39,34 0 / 81,78 / 0 / 39,34
4
Treener(id):
Helina Kalev
PUTTER ATACAMA (2009)
Liivimaa RK PUTTER ATACAMA (2009) 0 / 85,30 / 0 / 43,97 0 / 85,30 / 0 / 43,97
5
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Heiki Vatsel
ILAYZA (2008)
RSK KRT ILAYZA (2008) 0 / 94,29 / 0 / 44,22 0 / 94,29 / 0 / 44,22
6
Treener(id):
Berit Lehtsaar
STANNUS (2008)
Viljandimaa RSK STANNUS (2008) 2 / 100,25 2 / 100,25
7
Treener(id):
Berit Lehtsaar
LASCA 14 (2001)
Viljandimaa RSK LASCA 14 (2001) 4 / 85,59 4 / 85,59
8
Treener(id):
Stella-Ingrid Liinamäe
CALIMERO VON CIMELY (2003)
Tartumaa RSK CALIMERO VON CIMELY (2003) 4 / 90,40 4 / 90,40
9
Treener(id):
Melissa-Marion Amiel
PLATON (2010)
Viljandimaa RSK PLATON (2010) 4 / 92,15 4 / 92,15
10
Treener(id):
Rainer Hõim
ODIN (2007)
Tartumaa RSK ODIN (2007) 5 / 97,31 5 / 97,31
11
Treener(id): Urmas Raag
Karolin Valge
FABRIANO B (2010)
Tartumaa RSK Urmas Raag FABRIANO B (2010) 6 / 102,55 6 / 102,55
12
Treener(id):
Brita Tuvi
HINDENBURG (2008)
Viljandimaa RSK HINDENBURG (2008) 8 / 86,03 8 / 86,03
13
Treener(id): Hanno Ellermann
Stefani Sabrodin
PEPERONI (2006)
Tartumaa RSK Hanno Ellermann PEPERONI (2006) 8 / 90,56 8 / 90,56
14
Treener(id):
Ebbe Liisa Sõnajalg
FLEURANSE V/D RIETHANDEI (2010)
Vändra RSK FLEURANSE V/D RIETHANDEI (2010) 8 / 90,58 8 / 90,58
15
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
Gea Kiudorf
LANETTA (2009)
Pärna RSK Marko Villemson LANETTA (2009) 9 / 96,37 9 / 96,37
16
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
CASH IS KING (2004)
RSK KRT CASH IS KING (2004) 9 / 97,02 9 / 97,02
17
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Heiki Vatsel
FUNS H (2010)
RSK KRT FUNS H (2010) 12 / 92,17 12 / 92,17
18
Treener(id): Hanno Ellermann
Susan Kaleta
A CARTE D´OR (2010)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann A CARTE D´OR (2010) 16 / 108,58 16 / 108,58
Treener(id):
Olesja Mironjuk
LORETTA (2009)
Tartumaa RSK LORETTA (2009) katkestas katkestas