Võistlus

Nimi:
Luunja Volber 2017 & Porsche Karikas 2017 I etapp & Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2017 I etapp
Aeg:
30.04.17 - 01.05.17
Korraldaja(d):
Tartumaa RSK, Sporditeenindus MTÜ
Sekretär:
Kadri Vollmer
tel. 55 693 949, kadri.vollmer@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Luunja, Tartumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:
Porsche sarja üldinfo - http://www.ratsaliit.ee/alad/hs/hs-sarjad-2017/
Eggersmanni sarja üldinfo - http://www.eggersmann.ee/karikasari/

Stardijärjekorrad ja tulemused: http://online.equipe.com/en/competitions/19750

Väljaspool arvestust seekord kedagi starti ei lubata. Ilm on jahe ja võistlejaid palju.
30.04.17 - Klass 4 | 120 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 26

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Berit Lehtsaar
LASCA 14 (2001)
Viljandimaa RSK LASCA 14 (2001) 0 / 59,38 0 / 59,38
2
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
Gea Kiudorf
LANETTA (2009)
Pärna RSK Marko Villemson LANETTA (2009) 0 / 62,94 0 / 62,94
3
Treener(id):
Berit Lehtsaar
SOLEI SOLEI (2008)
Viljandimaa RSK SOLEI SOLEI (2008) 0 / 63,69 0 / 63,69
4
Treener(id):
Brita Tuvi
HINDENBURG (2008)
Viljandimaa RSK HINDENBURG (2008) 0 / 64,32 0 / 64,32
5
Treener(id):
Melissa-Marion Amiel
PLATON (2010)
Viljandimaa RSK PLATON (2010) 0 / 70,76 0 / 70,76
6
Treener(id):
Stella-Ingrid Liinamäe
CALIMERO VON CIMELY (2003)
Tartumaa RSK CALIMERO VON CIMELY (2003) 0 / 72,84 0 / 72,84
7
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
GRAFFITI (2011)
ESHKS GRAFFITI (2011) 0 / 73,30 0 / 73,30
8
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Heiki Vatsel
FUNS H (2010)
RSK KRT FUNS H (2010) 0 / 74,89 0 / 74,89
9
Treener(id):
Helina Kalev
PUTTER ATACAMA (2009)
Liivimaa RK PUTTER ATACAMA (2009) 0 / 77,37 0 / 77,37
10
Treener(id):
Ivo Ots
POP STAR (2010)
Pärnumaa RSK POP STAR (2010) 0 / 78,56 0 / 78,56
11
Treener(id): Urmas Raag
Teele Kasepalu
VARINA (2009)
Tartumaa RSK Urmas Raag VARINA (2009) 0 / 78,60 0 / 78,60
12
Klubi: RSK KRT
Treener(id): Urmas Raag
Katerina Reiska
BEIRUT (2009)
RSK KRT Urmas Raag BEIRUT (2009) 0 / 80,93 0 / 80,93
13
Treener(id): Urmas Raag
Karolin Valge
FABRIANO B (2010)
Tartumaa RSK Urmas Raag FABRIANO B (2010) 0 / 86,67 0 / 86,67
14
Treener(id):
Miia Varula
ROCKEFELLER DE BROGLIE C (2005)
Viljandimaa RSK ROCKEFELLER DE BROGLIE C (2005) 4 / 67,60 4 / 67,60
15
Treener(id): Hanno Ellermann
Susan Kaleta
A CARTE D´OR (2010)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann A CARTE D´OR (2010) 4 / 72,74 4 / 72,74
16
Treener(id):
Norman Nõmmoja
PICCOLINA (2006)
Tartumaa RSK PICCOLINA (2006) 4 / 78,86 4 / 78,86
17
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
MOLLY MALLONE (2012)
ESHKS MOLLY MALLONE (2012) 4 / 79,50 4 / 79,50
18
Treener(id):
Liisi Põldots
WICTORIA (2011)
Tartumaa RSK WICTORIA (2011) 4 / 80,34 4 / 80,34
19
Treener(id):
Rainer Hõim
ODIN (2007)
Tartumaa RSK ODIN (2007) 5 / 91,22 5 / 91,22
20
Treener(id):
Olesja Mironjuk
LORETTA (2009)
Tartumaa RSK LORETTA (2009) 6 / 96,70 6 / 96,70
21
Treener(id):
Stefani Sabrodin
PEPERONI (2006)
Tartumaa RSK PEPERONI (2006) 8 / 71,06 8 / 71,06
22
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
CASH IS KING (2004)
RSK KRT CASH IS KING (2004) 8 / 83,94 8 / 83,94
23
Treener(id):
Ebbe Liisa Sõnajalg
FLEURANSE V/D RIETHANDEI (2010)
Vändra RSK FLEURANSE V/D RIETHANDEI (2010) 11 / 98,94 11 / 98,94
24
Klubi: ESHKS
Treener(id): Hanno Ellermann
Indrek Lootus
BENJAMIN DU ROUET (2010)
ESHKS Hanno Ellermann BENJAMIN DU ROUET (2010) 12 / 84,75 12 / 84,75
Treener(id):
Dagmar Ainsoo
FORTUNA (2011)
Tartumaa RSK FORTUNA (2011) elim elim
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Kristi Luha
CARLSON (2009)
ESHKS CARLSON (2009) elim elim