Võistlus

Nimi:
XVI Kärdla Ratsupäevad & Lääne Regiooni Karikavõistlused TS 2017 Finaal & Porsche Karikas 2017 V etapp & Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2017 Finaal
Aeg:
03.08.17 - 06.08.17
Korraldaja(d):
Hiiumaa RSK
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Linnumäe, Hiiumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:
Lääne Regiooni sarja üldinfo http://www.ratsaliit.ee/alad/ts/ts-sarjad-2017/
Porshe karikasarja üldinfo http://www.ratsaliit.ee/alad/hs/hs-sarjad-2017/
Eggersmanni sarja üldinfo http://www.eggersmann.ee/karikasari/
04.08.17 - Klass 5b Prix de Hobumaailm | 110 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 63

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Kippen Närep
ROSEHILL FASCINATION (2008, SP)
RK Ruila Tall ROSEHILL FASCINATION (2008, SP) 0 / 42,95 0 / 42,95
2
Treener(id): Monica Pärno
Egle Palm
JUTA (2006)
RK Ruila Tall Monica Pärno JUTA (2006) 0 / 43,63 0 / 43,63
3
Treener(id): Maris Suuster
Teele Talts
CARTOUCHE (2003)
Hiiumaa RSK Maris Suuster CARTOUCHE (2003) 0 / 45,72 0 / 45,72
4
Treener(id):
Brita Tuvi
HINDENBURG (2008)
Viljandimaa RSK HINDENBURG (2008) 0 / 48,31 0 / 48,31
5
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maris Suuster
QUANSAR Z (2002)
Tondi RSK QUANSAR Z (2002) 0 / 49,04 0 / 49,04
6
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
OBERON (2009)
Tondi RSK OBERON (2009) 0 / 49,39 0 / 49,39
7
Treener(id): Margit Mägi
Teele Kaal
KAMIERA (2004, SP)
RK Ruila Tall Margit Mägi KAMIERA (2004, SP) 0 / 49,46 0 / 49,46
8
Treener(id):
Teele Kasepalu
VARINA (2009)
Tartumaa RSK VARINA (2009) 0 / 50,09 0 / 50,09
9
Klubi: ESHKS
Treener(id): Hanno Ellermann
Karol-Kenneth Lootus
COOLMAN (2007)
ESHKS Hanno Ellermann COOLMAN (2007) 0 / 50,22 0 / 50,22
10
Treener(id):
Mailis Timmi
AMOR KARENA (2009)
Tallinna RSK AMOR KARENA (2009) 0 / 50,24 0 / 50,24
11
Treener(id):
Teet Juul
B CAPTAIN NORMAN (2011)
Viljandimaa RSK B CAPTAIN NORMAN (2011) 0 / 50,35 0 / 50,35
12
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
LERMINA (2011)
Viru Ratsu LERMINA (2011) 0 / 50,75 0 / 50,75
13
Treener(id): Pille Elson
Susanna Liis Ole
SUSI (2009)
SA Tallinna RK Pille Elson SUSI (2009) 0 / 51,12 0 / 51,12
14
Treener(id):
Dagmar Ainsoo
FORTUNA (2011)
Tartumaa RSK FORTUNA (2011) 0 / 51,21 0 / 51,21
15
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Annika Veerpalu
Pille Parm
ADMIRAL AMERIGO (2007)
Nõo RK Annika Veerpalu ADMIRAL AMERIGO (2007) 0 / 52,01 0 / 52,01
16
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Laura Lota Mölder
CASHMIR (2008)
ESHKS CASHMIR (2008) 0 / 52,08 0 / 52,08
17
Treener(id): Pille Elson
Pille Pajulaid
SAMURAI (2011)
Tallinna RSK Pille Elson SAMURAI (2011) 0 / 52,48 0 / 52,48
18
Treener(id):
Miia Varula
ROCKEFELLER DE BROGLIE C (2005)
Viljandimaa RSK ROCKEFELLER DE BROGLIE C (2005) 0 / 52,69 0 / 52,69
19
Treener(id):
Mari Talinurm
CALVIN (2008)
RK Ruila Tall CALVIN (2008) 0 / 53,22 0 / 53,22
20
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Theresa Dee Torjus
CAMPARI (2008)
Tondi RSK Riina Seder-Zalite CAMPARI (2008) 0 / 53,40 0 / 53,40
21
Treener(id):
Liis Kabral
ESPRESSO (2006)
Viljandimaa RSK ESPRESSO (2006) 0 / 54,68 0 / 54,68
22
Klubi: Kurtna RK
Treener(id):
Maarja Sepp
LASDON (2006)
Kurtna RK LASDON (2006) 0 / 55,32 0 / 55,32
23
Treener(id):
Evelin Evisalu
SOLARIS (2008)
Vändra RSK SOLARIS (2008) 0 / 56,47 0 / 56,47
24
Treener(id): Andres Treve
Maarja-Liisa Nõmm
ROMOS CELINE (2008)
Audruranna RSK Andres Treve ROMOS CELINE (2008) 0 / 56,76 0 / 56,76
25
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Merle Annusver
Chrisly Mamedov
TORNAADO (2006)
RSK Simon Merle Annusver TORNAADO (2006) 0 / 56,84 0 / 56,84
26
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Siim Sinijärv
ELINNEKE (2009)
ESHKS ELINNEKE (2009) 0 / 57,95 0 / 57,95
27
Treener(id):
Gloria Vimberg
FERYMENT JJS (2010)
Audruranna RSK FERYMENT JJS (2010) 0 / 58,23 0 / 58,23
28
Treener(id): Margit Mägi
Pilleriin Kosk
BOY TO DATE (2006)
RK Ruila Tall Margit Mägi BOY TO DATE (2006) 0 / 60,10 0 / 60,10
29
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Margit Mägi
Marleen Tiirik
LUCAS (2008)
Viru Ratsu Margit Mägi LUCAS (2008) 0 / 60,22 0 / 60,22
30
Klubi: EHS
Treener(id):
Andres Kiive
EL BARRIO (2009)
EHS EL BARRIO (2009) 0 / 60,25 0 / 60,25
31
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
CAHIR N (2012)
Tondi RSK CAHIR N (2012) 0 / 60,70 0 / 60,70
32
Treener(id):
Ivo Ots
HARPOCRATES K (2012)
Pärnumaa RSK HARPOCRATES K (2012) 0 / 60,87 0 / 60,87
33
Treener(id):
Syret Sepling
VARSITA (2002)
Pärnumaa RSK VARSITA (2002) 0 / 61,50 0 / 61,50
34
Treener(id):
Ivo Ots
ENDEAVOUR MONDRIA'S (2009)
Pärnumaa RSK ENDEAVOUR MONDRIA'S (2009) 0 / 61,91 0 / 61,91
35
Treener(id): Hanno Ellermann
Elina Mark
AL CAPONE (2012)
Tartumaa RSK Hanno Ellermann AL CAPONE (2012) 0 / 64,37 0 / 64,37
36
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
QUELLE (2011)
Saare RK QUELLE (2011) 1 / 66,03 1 / 66,03
37
Treener(id):
Helena Palu
CHARLY M (2008)
RK Ruila Tall CHARLY M (2008) 1 / 66,81 1 / 66,81
38
Klubi: Kurtna RK
Treener(id):
Doris Akker
HERZOG VON LOMA (2012)
Kurtna RK HERZOG VON LOMA (2012) 1 / 67,12 1 / 67,12
39
Treener(id): Anni Kaljund
Ella Miina Koger
DAVINCI VAN DE BERNSE HOEVE (2008)
RK Ruila Tall Anni Kaljund DAVINCI VAN DE BERNSE HOEVE (2008) 2 / 72,93 2 / 72,93
40
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annika Veerpalu
QUENTINA (2011)
Nõo RK QUENTINA (2011) 4 / 46,45 4 / 46,45
41
Treener(id): Maila Kukk
Helge Likker
CHARMILLY (2004)
Vändra RSK Maila Kukk CHARMILLY (2004) 4 / 48,78 4 / 48,78
42
Treener(id): Pille Elson
Riinu Rahuoja
BARON ABRUKA (2010)
Hiiumaa RSK Pille Elson BARON ABRUKA (2010) 4 / 49,60 4 / 49,60
43
Treener(id):
Ivo Ots
RUBIINA (2008)
Pärnumaa RSK RUBIINA (2008) 4 / 49,89 4 / 49,89
44
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Britt Nigul
OBORA'S DEMI (2009)
Tondi RSK OBORA'S DEMI (2009) 4 / 53,44 4 / 53,44
45
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
BONITA (2006)
Viru Ratsu BONITA (2006) 4 / 54,03 4 / 54,03
46
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Laura Leoste
EXCELLENCE-C (2004)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov EXCELLENCE-C (2004) 4 / 56,42 4 / 56,42
47
Treener(id):
Mirell Luts
E (2009)
Liivimaa RK E (2009) 4 / 56,84 4 / 56,84
48
Treener(id):
Triin Tammar
VERTIGO (2011)
Niitvälja RSK VERTIGO (2011) 4 / 61,74 4 / 61,74
49
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
EDWINA (2012)
RSK KRT EDWINA (2012) 4 / 61,81 4 / 61,81
50
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
SAM I AM (2011)
Tondi RSK SAM I AM (2011) 4 / 61,88 4 / 61,88
51
Treener(id): Margit Mägi
Kertu Reimann
PINCERTON (2006)
Märjamaa SK Margit Mägi PINCERTON (2006) 4 / 63,27 4 / 63,27
52
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Monica Pärno
Kristi-Maria Tüvi
PRECIOSA (2010)
RSK Simon Monica Pärno PRECIOSA (2010) 4 / 64,53 4 / 64,53
53
Klubi:
Treener(id):
Ville Paloheimo (FIN)
LOCRI
LOCRI 4 / 66,00 4 / 66,00
54
Treener(id):
Erik Tuimann
CESJA (2006)
Tallinna RSK CESJA (2006) 5 / 66,51 5 / 66,51
55
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Urve Aavik
CHARLY (2011)
Tallinna RSK Riina Seder-Zalite CHARLY (2011) 6 / 71,22 6 / 71,22
56
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Marit Poltimäe
LEHITKA (2006)
Tondi RSK LEHITKA (2006) 6 / 72,82 6 / 72,82
57
Treener(id): Krista Raidmets
Merilin Palts
KISS IN VEGAS (2010)
Audruranna RSK Krista Raidmets KISS IN VEGAS (2010) 8 / 62,25 8 / 62,25
58
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
JAY-Z BEE (2012)
Tondi RSK JAY-Z BEE (2012) 10 / 70,87 10 / 70,87
59
Treener(id):
Margit Mägi
JUMANJI (2009)
RK Ruila Tall JUMANJI (2009) 10 / 86,02 10 / 86,02
60
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Mia Vahimets
VANINE H (2002)
Tondi RSK VANINE H (2002) 12 / 94,32 12 / 94,32
61
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Reet Kerro
Toomas Pai
B CHEITAN (2011)
RSK Simon Reet Kerro B CHEITAN (2011) 14 / 87,20 14 / 87,20
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Getter Kaevandes
ZAUBERFLÖTE (2012)
ESHKS ZAUBERFLÖTE (2012) elim elim
Treener(id):
Margareth Eikner
CHICA CIRONE (2007)
SA Tallinna RK CHICA CIRONE (2007) elim elim