Võistlus

Nimi:
XVI Kärdla Ratsupäevad & Lääne Regiooni Karikavõistlused TS 2017 Finaal & Porsche Karikas 2017 V etapp & Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2017 Finaal
Aeg:
03.08.17 - 06.08.17
Korraldaja(d):
Hiiumaa RSK
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Linnumäe, Hiiumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:
Lääne Regiooni sarja üldinfo http://www.ratsaliit.ee/alad/ts/ts-sarjad-2017/
Porshe karikasarja üldinfo http://www.ratsaliit.ee/alad/hs/hs-sarjad-2017/
Eggersmanni sarja üldinfo http://www.eggersmann.ee/karikasari/
06.08.17 - Klass 12 Prix de Selver | 135 cm | Art. 238.2.2, ühed ümberhüpped | Avatud

Osalejaid: 18

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Ivo Ots
ALBERT (2007)
Pärnumaa RSK ALBERT (2007) 0 / 71,19 / 0 / 35,14 0 / 71,19 / 0 / 35,14
2
Treener(id):
Berit Lehtsaar
STANNUS (2008)
Viljandimaa RSK STANNUS (2008) 0 / 76,03 / 0 / 39,95 0 / 76,03 / 0 / 39,95
3
Treener(id): Andres Treve
Pille Elson
DIXON (2008)
Tallinna RSK Andres Treve DIXON (2008) 0 / 66,57 / 4 / 35,29 0 / 66,57 / 4 / 35,29
4
Treener(id): Andres Udeküll
Sandra Vatter
LITTLE JOHN (2008)
Vändra RSK Andres Udeküll LITTLE JOHN (2008) 0 / 72,80 / 4 / 41,92 0 / 72,80 / 4 / 41,92
5
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
GEWITWEL Z (2010)
Tondi RSK GEWITWEL Z (2010) 0 / 70,29 / elim 0 / 70,29 / elim
6
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Siim Sinijärv
VILANDRO K (2002)
ESHKS VILANDRO K (2002) 4 / 65,97 4 / 65,97
7
Treener(id): Heiki Vatsel
Olesja Mironjuk
LORETTA (2009)
Tartumaa RSK Heiki Vatsel LORETTA (2009) 4 / 67,23 4 / 67,23
8
Treener(id):
Teet Juul
B CAPTAIN NORMAN (2011)
Viljandimaa RSK B CAPTAIN NORMAN (2011) 4 / 69,22 4 / 69,22
9
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
BANDERAS B (2006)
Tondi RSK BANDERAS B (2006) 4 / 74,06 4 / 74,06
10
Klubi: RSK Ruttar
Kristjan Sinikas
SPACE KING (2008)
RSK Ruttar Külliki Sinikas, Tiit Kivisild SPACE KING (2008) 4 / 75,64 4 / 75,64
11
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
JOIE DE MA VIE (2009)
Viru Ratsu JOIE DE MA VIE (2009) 8 / 64,39 8 / 64,39
12
Klubi: ESHKS
Treener(id): Hanno Ellermann
Indrek Lootus
OBORA`S JEUNESSE (2009)
ESHKS Hanno Ellermann OBORA`S JEUNESSE (2009) 8 / 69,29 8 / 69,29
13
Treener(id): Ivo Ots
Stella-Ingrid Liinamäe
CALIMERO VON CIMELY (2003)
Tartumaa RSK Ivo Ots CALIMERO VON CIMELY (2003) 8 / 77,37 8 / 77,37
14
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Siim Sinijärv
EVENT HORIZON HL (2009)
ESHKS EVENT HORIZON HL (2009) 12 / 68,49 12 / 68,49
15
Treener(id):
Karolin Valge
FABRIANO B (2010)
Tartumaa RSK FABRIANO B (2010) 12 / 76,07 12 / 76,07
16
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Kert Joandi
FIRENZE (2008)
Tondi RSK Monica Pärno FIRENZE (2008) 22 / 82,45 22 / 82,45
Treener(id):
Kertu Klettenberg
FISINA G (2010)
RK Ruila Tall FISINA G (2010) katkestas katkestas
Treener(id): Hanno Ellermann
Susan Kaleta
AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004) katkestas katkestas