Tallinn International Horse Show 2017 - CSI2*-W/CSIU25-A/CSIYH1* / CDI-W

Aeg:
06.10.17 - 08.10.17
Korraldaja(d):
ERL
Asukoht:
Saku Suurhall
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
CSIU25-A, CSIYH1*, CSI(O)2*, CDI-W
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/21924
Võistluse lehele
08.10.17 - Klass S12 Prix de Cramo | 135 cm | Art. 274.5.5, kahefaasiline (II faas Tabel C) | CSI2*
Starte: 49
Võistluspaare: 49
Võistlejaid: 16
Hobuseid: 18
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi:
Treener(id):
Nita Raiskio (FIN)
DOLANDA
Tulemus: 0 / 35,88 / (0) / 33,57
DOLANDA 0 / 35,88 / (0) / 33,57
2
Treener(id):
Kullo Kender
ARTAS (2005)
Tulemus: 0 / 37,32 / (0) / 34,36
Tartumaa RSK ARTAS (2005) 0 / 37,32 / (0) / 34,36
3
Treener(id):
Rein Pill
ALFONS RA (2007)
Tulemus: 0 / 38,11 / (0) / 34,66
RK Ruila Tall ALFONS RA (2007) 0 / 38,11 / (0) / 34,66
4
Klubi:
Treener(id):
Alexandr Belekhov (RUS)
CHAPTER
Tulemus: 0 / 37,17 / (0) / 35,34
CHAPTER 0 / 37,17 / (0) / 35,34
5
Klubi:
Treener(id):
Susanna Granroth (FIN)
LEOPOLDO
Tulemus: 0 / 36,51 / (0) / 35,50
LEOPOLDO 0 / 36,51 / (0) / 35,50
6
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
JACOBA STUD FUMOSA (2010)
Tulemus: 0 / 39,80 / (0) / 35,72
ESHKS JACOBA STUD FUMOSA (2010) 0 / 39,80 / (0) / 35,72
7
Treener(id):
Urmas Raag
CARLOS (2007)
Tulemus: 0 / 40,36 / (0) / 35,96
Tartumaa RSK CARLOS (2007) 0 / 40,36 / (0) / 35,96
8
Klubi:
Treener(id):
Girts Bricis (LAT)
CAROLUS
Tulemus: 0 / 37,77 / (0) / 36,48
CAROLUS 0 / 37,77 / (0) / 36,48
9
Klubi:
Treener(id):
Dawid Kubiak (POL)
I LOVE YOU DU BEAUMONT
Tulemus: 0 / 39,53 / (0) / 37,08
I LOVE YOU DU BEAUMONT 0 / 39,53 / (0) / 37,08
10
Klubi:
Treener(id):
Monika Paulauskaite (LTU)
LORDANOS AS
Tulemus: 0 / 37,46 / (0) / 37,37
LORDANOS AS 0 / 37,46 / (0) / 37,37
11
Klubi:
Treener(id):
Michal Kazmierczak (POL)
CISALL FS
Tulemus: 0 / 40,43 / (3) / 38,44
CISALL FS 0 / 40,43 / (3) / 38,44
12
Klubi:
Treener(id):
Anna Dmitrieva (RUS)
LACONIC
Tulemus: 0 / 39,45 / (0) / 42,47
LACONIC 0 / 39,45 / (0) / 42,47
13
Treener(id):
Kaidi Lunter
ULMO 6B (2009)
Tulemus: 0 / 38,13 / (0) / 44,87
Tallinna RSK ULMO 6B (2009) 0 / 38,13 / (0) / 44,87
14
Treener(id):
Oliver Karma
CRISPIN (2007)
Tulemus: 0 / 36,75 / (0) / 47,24
RK Ruila Tall CRISPIN (2007) 0 / 36,75 / (0) / 47,24
15
Klubi:
Treener(id):
Mariann Hugyecz (HUN)
TANGO D'ECRY
Tulemus: 0 / 38,27 / (0) / 49,70
TANGO D'ECRY 0 / 38,27 / (0) / 49,70
16
Klubi:
Treener(id):
Nerijus Sipaila (LTU)
NEED FOR SPEED
Tulemus: 0 / 38,58 / (6) / 50,62
NEED FOR SPEED 0 / 38,58 / (6) / 50,62
17
Klubi:
Treener(id):
Egor Shchibrik (RUS)
ADONIS
Tulemus: 0 / 38,13 / (0) / 57,24
ADONIS 0 / 38,13 / (0) / 57,24
18
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
JOIE DE MA VIE (2009)
Tulemus: 4 / 36,21
Viru Ratsu JOIE DE MA VIE (2009) 4 / 36,21
19
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
RENESSIN (2007)
Tulemus: 4 / 37,59
Tondi RSK RENESSIN (2007) 4 / 37,59
20
Klubi:
Treener(id):
Sanna Backlund (FIN)
LENNOX 270
Tulemus: 4 / 37,84
LENNOX 270 4 / 37,84
20
Treener(id):
Renek Rosenberg
TORPILLE DU BANNEY (2007)
Tulemus: 4 / 37,84
RK Ruila Tall TORPILLE DU BANNEY (2007) 4 / 37,84
22
Klubi:
Treener(id):
Sanna Kröger (FIN)
STORMREAVER FP
Tulemus: 4 / 38,34
STORMREAVER FP 4 / 38,34
23
Klubi:
Treener(id):
Zigmantas Sarka (LTU)
GALERIJA
Tulemus: 4 / 38,72
GALERIJA 4 / 38,72
24
Klubi:
Treener(id):
Wojciech Wojcianiec (POL)
ASCADOR MELLONI
Tulemus: 4 / 39,55
ASCADOR MELLONI 4 / 39,55
25
Treener(id):
Rainer Hõim
ODIN (2007)
Tulemus: 4 / 39,74
Tartumaa RSK ODIN (2007) 4 / 39,74
26
Klubi:
Treener(id):
Kristupas Petraitis (LTU)
EURO TOP
Tulemus: 4 / 39,80
EURO TOP 4 / 39,80
27
Klubi:
Treener(id):
Vital Dziundzikau (BLR)
DAYTON P
Tulemus: 4 / 39,93
DAYTON P 4 / 39,93
28
Klubi:
Treener(id):
Benas Gutkauskas (LTU)
TORES S
Tulemus: 4 / 40,34
TORES S 4 / 40,34
29
Klubi:
Treener(id):
Dainis Ozols (LAT)
ISIDOR
Tulemus: 4 / 41,56
ISIDOR 4 / 41,56
30
Klubi:
Treener(id):
Monika Paulauskaite (LTU)
GOEJE VRIJDAG
Tulemus: 8 / 35,36
GOEJE VRIJDAG 8 / 35,36
31
Treener(id):
Ketlin Ramjalg
PITTEGAARDENS ROSITA (2005)
Tulemus: 8 / 35,69
RK Ruila Tall PITTEGAARDENS ROSITA (2005) 8 / 35,69
32
Treener(id):
Anni Kaljund
CSENIA (2008)
Tulemus: 8 / 36,45
RK Ruila Tall CSENIA (2008) 8 / 36,45
33
Klubi:
Treener(id):
Andrius Petrovas (LTU)
CARACAS
Tulemus: 8 / 37,01
CARACAS 8 / 37,01
34
Klubi:
Treener(id):
Jaroslaw Koziarowski (POL)
CHENET
Tulemus: 8 / 37,28
CHENET 8 / 37,28
35
Klubi:
Treener(id):
Sintija Semenkova (LAT)
CLAIR DE LUNE
Tulemus: 8 / 38,53
CLAIR DE LUNE 8 / 38,53
36
Klubi:
Treener(id):
Kristaps Neretnieks (LAT)
CAMERLANE
Tulemus: 8 / 39,06
CAMERLANE 8 / 39,06
37
Klubi:
Treener(id):
Vladimir Beletskiy (RUS)
DONDERSTEEN T.S.
Tulemus: 8 / 39,38
DONDERSTEEN T.S. 8 / 39,38
38
Klubi:
Treener(id):
Guna Vasiljeva (LAT)
CRISTALS
Tulemus: 8 / 39,39
CRISTALS 8 / 39,39
39
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
CASH IS KING (2004)
Tulemus: 8 / 40,33
RSK KRT CASH IS KING (2004) 8 / 40,33
40
Treener(id):
Kaidi Lunter
IN THE AIR (2009)
Tulemus: 8 / 42,97
Tallinna RSK IN THE AIR (2009) 8 / 42,97
41
Treener(id):
Tiit Kivisild
HENRIETTA (2005)
Tulemus: 11 / 55,22
RK Ruila Tall HENRIETTA (2005) 11 / 55,22
42
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
QUEENSLAND (2010)
Tulemus: 12 / 39,91
RK Ruila Tall QUEENSLAND (2010) 12 / 39,91
43
Klubi:
Treener(id):
Nerijus Sipaila (LTU)
CHENET
Tulemus: 12 / 40,88
CHENET 12 / 40,88
44
Klubi:
Treener(id):
Danielius Gutkauskas (LTU)
VALETAS
Tulemus: 12 / 41,86
VALETAS 12 / 41,86
45
Treener(id):
Pille Elson
DIXON (2008)
Tulemus: 17 / 61,04
Tallinna RSK DIXON (2008) 17 / 61,04
46
Klubi:
Treener(id):
Tatjana Reznuk (LAT)
ARRIBAS T
Tulemus: 18 / 51,52
ARRIBAS T 18 / 51,52
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
HUGO V (2010)
Tulemus: katkestas
ESHKS HUGO V (2010) katkestas
Klubi:
Treener(id):
Kristine Egle (LAT)
CINCINATTI Z
Tulemus: katkestas
CINCINATTI Z katkestas
Klubi:
Treener(id):
John Antell (FIN)
OSAKA HASTAK
Tulemus: katkestas
OSAKA HASTAK katkestas
Taustatööd