Tallinn International Horse Show 2017 - CSI2*-W/CSIU25-A/CSIYH1* / CDI-W

Aeg:
06.10.17 - 08.10.17
Korraldaja(d):
ERL
Asukoht:
Saku Suurhall
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
CSIU25-A, CSIYH1*, CSI(O)2*, CDI-W
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/21924
Võistluse lehele
08.10.17 - Klass S11 Prix de G4S | 125/130 cm | handicap | Art. 238.2.2, ühed ümberhüpped | CSIYH1* - 6-7a noorhobused
Starte: 37
Võistluspaare: 37
Võistlejaid: 12
Hobuseid: 11
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi:
Treener(id):
130 cm
Michal Kazmierczak (POL)
WILANDER
Tulemus: 0 / 62,73 / 0 / 37,42
WILANDER 130 cm 0 / 62,73 / 0 / 37,42
2
Klubi:
Treener(id):
125 cm
Matas Petraitis (LTU)
CARLEONE
Tulemus: 0 / 62,95 / 0 / 38,04
CARLEONE 125 cm 0 / 62,95 / 0 / 38,04
3
Klubi:
Treener(id):
125 cm
Kristupas Petraitis (LTU)
CORLAND STAR
Tulemus: 0 / 59,64 / 0 / 38,08
CORLAND STAR 125 cm 0 / 59,64 / 0 / 38,08
4
Klubi: ESHKS
Treener(id):
125 cm
Hanno Ellermann
GRAFFITI (2011)
Tulemus: 0 / 61,48 / 0 / 38,48
ESHKS GRAFFITI (2011) 125 cm 0 / 61,48 / 0 / 38,48
5
Klubi:
Treener(id):
130 cm
Sabine Silina (LAT)
FANTAST
Tulemus: 0 / 63,02 / 0 / 43,33
FANTAST 130 cm 0 / 63,02 / 0 / 43,33
6
Klubi:
Treener(id):
125 cm
John Antell (FIN)
GALAXY
Tulemus: 0 / 59,70 / 0 / 46,46
GALAXY 125 cm 0 / 59,70 / 0 / 46,46
7
Klubi:
Treener(id):
125 cm
Andrius Petrovas (LTU)
LEELANDI
Tulemus: 0 / 58,83 / 4 / 36,55
LEELANDI 125 cm 0 / 58,83 / 4 / 36,55
8
Treener(id):
125 cm
Kätlin H. Sehver
QUICK TIME JP (2011)
Tulemus: 0 / 58,37 / 4 / 43,27
RK Ruila Tall QUICK TIME JP (2011) 125 cm 0 / 58,37 / 4 / 43,27
9
Klubi:
Treener(id):
130 cm
Andis Varna (LAT)
CONQUESTA
Tulemus: 0 / 68,84 / katkestas
CONQUESTA 130 cm 0 / 68,84 / katkestas
10
Klubi:
Treener(id):
125 cm
Aleksandrs Sakurovs (LAT)
GOLDFINGER B
Tulemus: 4 / 59,32
GOLDFINGER B 125 cm 4 / 59,32
11
Treener(id):
125 cm
Johann Zeiger
NAVARRO (2011)
Tulemus: 4 / 60,05
RK Ruila Tall NAVARRO (2011) 125 cm 4 / 60,05
12
Klubi:
Treener(id):
130 cm
Rosa Mäkelä (FIN)
AKVELINS
Tulemus: 4 / 60,19
AKVELINS 130 cm 4 / 60,19
13
Klubi:
Treener(id):
130 cm
Laimondas Skerys (LTU)
KOLIBRI
Tulemus: 4 / 60,48
KOLIBRI 130 cm 4 / 60,48
14
Klubi:
Treener(id):
130 cm
Jaroslaw Koziarowski (POL)
CARINTENDER
Tulemus: 4 / 60,50
CARINTENDER 130 cm 4 / 60,50
15
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
130 cm
Paul Argus
GEWITWEL Z (2010)
Tulemus: 4 / 61,53
Tondi RSK GEWITWEL Z (2010) 130 cm 4 / 61,53
16
Klubi:
Treener(id):
125 cm
Wojciech Wojcianiec (POL)
QUENTINO
Tulemus: 4 / 61,60
QUENTINO 125 cm 4 / 61,60
17
Klubi:
Treener(id):
130 cm
Anna Arkhipova (LAT)
FOR SALE
Tulemus: 4 / 61,71
FOR SALE 130 cm 4 / 61,71
18
Klubi:
Treener(id):
125 cm
Monika Valuntaite (LTU)
CON X
Tulemus: 4 / 61,81
CON X 125 cm 4 / 61,81
19
Treener(id):
130 cm
Kertu Klettenberg
SAM (2010)
Tulemus: 4 / 62,68
RK Ruila Tall SAM (2010) 130 cm 4 / 62,68
20
Klubi:
Treener(id):
130 cm
Mariann Hugyecz (HUN)
CARTHARGOS
Tulemus: 4 / 62,73
CARTHARGOS 130 cm 4 / 62,73
21
Klubi:
Treener(id):
125 cm
Nerijus Sipaila (LTU)
QUINCY
Tulemus: 4 / 62,74
QUINCY 125 cm 4 / 62,74
22
Klubi:
Treener(id):
130 cm
Kamile Berzonskyte (LTU)
INGA
Tulemus: 4 / 63,39
INGA 130 cm 4 / 63,39
23
Treener(id):
125 cm
Gunnar Klettenberg
SALOMON (2011)
Tulemus: 4 / 64,44
RK Ruila Tall SALOMON (2011) 125 cm 4 / 64,44
24
Treener(id):
130 cm
Margit Mägi
BELLE CHARMANTE (2010)
Tulemus: 4 / 64,88
RK Ruila Tall BELLE CHARMANTE (2010) 130 cm 4 / 64,88
25
Klubi:
Treener(id):
125 cm
Anna Dmitrieva (RUS)
VALENCIA 97
Tulemus: 8 / 56,79
VALENCIA 97 125 cm 8 / 56,79
26
Treener(id):
125 cm
Helen-Britt Liidemann
GWENNA N
Tulemus: 8 / 59,42
RK Ruila Tall GWENNA N 125 cm 8 / 59,42
27
Klubi:
Treener(id):
125 cm
Jaroslavs Trubanovs (LAT)
PEKHORKA
Tulemus: 8 / 61,09
PEKHORKA 125 cm 8 / 61,09
28
Klubi: EHS
Treener(id):
130 cm
Andres Kiive
HOLEY HIRAM (2010)
Tulemus: 8 / 61,94
EHS HOLEY HIRAM (2010) 130 cm 8 / 61,94
29
Klubi:
Treener(id):
125 cm
Aivaras Bataitis (LTU)
RUBY'S
Tulemus: 8 / 62,10
RUBY'S 125 cm 8 / 62,10
30
Klubi:
Treener(id):
130 cm
Girts Bricis (LAT)
BERLINI
Tulemus: 11 / 77,42
BERLINI 130 cm 11 / 77,42
31
Klubi:
Treener(id):
130 cm
Nita Raiskio (FIN)
ASSONIC T
Tulemus: 12 / 57,58
ASSONIC T 130 cm 12 / 57,58
32
Treener(id):
125 cm
Teet Juul
B CAPTAIN NORMAN (2011)
Tulemus: 12 / 59,10
Viljandimaa RSK B CAPTAIN NORMAN (2011) 125 cm 12 / 59,10
33
Klubi:
Treener(id):
130 cm
Kristaps Neretnieks (LAT)
AVENSINE
Tulemus: 12 / 63,27
AVENSINE 130 cm 12 / 63,27
34
Klubi:
Treener(id):
130 cm
Vital Dziundzikau (BLR)
LONDON LIFE
Tulemus: 12 / 64,03
LONDON LIFE 130 cm 12 / 64,03
35
Treener(id):
130 cm
Ebbe Liisa Sõnajalg
FLEURANSE V/D RIETHANDEI (2010)
Tulemus: 16 / 58,61
Vändra RSK FLEURANSE V/D RIETHANDEI (2010) 130 cm 16 / 58,61
Klubi:
Treener(id):
125 cm
Guna Vasiljeva (LAT)
GODIVA
Tulemus: elim
GODIVA 125 cm elim
Treener(id):
130 cm
Kullo Kender
FALKENFEE BN (2010)
Tulemus: elim
Tartumaa RSK FALKENFEE BN (2010) 130 cm elim
Taustatööd