Tallinn International Horse Show 2017 - CSI2*-W/CSIU25-A/CSIYH1* / CDI-W

Aeg:
06.10.17 - 08.10.17
Korraldaja(d):
ERL
Asukoht:
Saku Suurhall
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
CSIU25-A, CSIYH1*, CSI(O)2*, CDI-W
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/21924
Võistluse lehele
07.10.17 - Klass S07 Prix de Postimees/Eesti Meedia | 135 cm | Art. 269.5, tõusev raskus Jokkeriga | CSI2*
Starte: 36
Võistluspaare: 36
Võistlejaid: 13
Hobuseid: 15
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi:
Treener(id):
Sanna Backlund (FIN)
LENNOX 270
Tulemus: 65 / 47,14
LENNOX 270 65 / 47,14
2
Klubi:
Treener(id):
Andrius Petrovas (LTU)
CARACAS
Tulemus: 65 / 47,34
CARACAS 65 / 47,34
3
Klubi:
Treener(id):
Monika Paulauskaite (LTU)
GOEJE VRIJDAG
Tulemus: 65 / 48,95
GOEJE VRIJDAG 65 / 48,95
4
Treener(id):
Renek Rosenberg
TORPILLE DU BANNEY (2007)
Tulemus: 65 / 49,68
RK Ruila Tall TORPILLE DU BANNEY (2007) 65 / 49,68
5
Klubi:
Treener(id):
Janna Jensen (FIN)
CALBAY
Tulemus: 65 / 52,98
CALBAY 65 / 52,98
6
Treener(id):
Kaidi Lunter
IN THE AIR (2009)
Tulemus: 65 / 56,81
Tallinna RSK IN THE AIR (2009) 65 / 56,81
7
Klubi:
Treener(id):
Michal Kazmierczak (POL)
CISALL FS
Tulemus: 63 / 50,75
CISALL FS 63 / 50,75
8
Treener(id):
Tiit Kivisild
HENRIETTA (2005)
Tulemus: 62 / 52,57
RK Ruila Tall HENRIETTA (2005) 62 / 52,57
9
Klubi:
Treener(id):
Girts Bricis (LAT)
CAROLUS
Tulemus: 62 / 55,48
CAROLUS 62 / 55,48
10
Klubi:
Treener(id):
Vital Dziundzikau (BLR)
DAYTON P
Tulemus: 56 / 53,92
DAYTON P 56 / 53,92
11
Treener(id):
Kaidi Lunter
ULMO 6B (2009)
Tulemus: 56 / 66,83
Tallinna RSK ULMO 6B (2009) 56 / 66,83
12
Klubi:
Treener(id):
Vladimir Beletskiy (RUS)
DONDERSTEEN T.S.
Tulemus: 51 / 62,21
DONDERSTEEN T.S. 51 / 62,21
13
Klubi:
Treener(id):
John Antell (FIN)
OSAKA HASTAK
Tulemus: 49 / 46,77
OSAKA HASTAK 49 / 46,77
14
Klubi:
Treener(id):
Kristine Egle (LAT)
CINCINATTI Z
Tulemus: 45 / 49,60
CINCINATTI Z 45 / 49,60
15
Klubi:
Treener(id):
Zigmantas Sarka (LTU)
GALERIJA
Tulemus: 45 / 55,06
GALERIJA 45 / 55,06
16
Treener(id):
Rainer Hõim
ODIN (2007)
Tulemus: 43 / 77,16
Tartumaa RSK ODIN (2007) 43 / 77,16
17
Treener(id):
Anni Kaljund
CSENIA (2008)
Tulemus: 41 / 58,98
RK Ruila Tall CSENIA (2008) 41 / 58,98
18
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
JOIE DE MA VIE (2009)
Tulemus: 38 / 52,40
Viru Ratsu JOIE DE MA VIE (2009) 38 / 52,40
19
Klubi:
Treener(id):
Kristupas Petraitis (LTU)
EURO TOP
Tulemus: 38 / 60,51
EURO TOP 38 / 60,51
20
Klubi:
Treener(id):
Egor Shchibrik (RUS)
ADONIS
Tulemus: 34 / 63,01
ADONIS 34 / 63,01
21
Klubi:
Treener(id):
Susanna Granroth (FIN)
LEOPOLDO
Tulemus: 25 / 46,81
LEOPOLDO 25 / 46,81
22
Klubi:
Treener(id):
Jaroslaw Koziarowski (POL)
CHENET
Tulemus: 25 / 47,63
CHENET 25 / 47,63
23
Klubi:
Treener(id):
Nita Raiskio (FIN)
DOLANDA
Tulemus: 25 / 47,78
DOLANDA 25 / 47,78
24
Klubi:
Treener(id):
Nerijus Sipaila (LTU)
CHENET
Tulemus: 25 / 48,16
CHENET 25 / 48,16
25
Treener(id):
Kullo Kender
ARTAS (2005)
Tulemus: 25 / 48,62
Tartumaa RSK ARTAS (2005) 25 / 48,62
26
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
QUEENSLAND (2010)
Tulemus: 25 / 49,76
RK Ruila Tall QUEENSLAND (2010) 25 / 49,76
27
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
JACOBA STUD FUMOSA (2010)
Tulemus: 25 / 50,15
ESHKS JACOBA STUD FUMOSA (2010) 25 / 50,15
28
Treener(id):
Ketlin Ramjalg
PITTEGAARDENS ROSITA (2005)
Tulemus: 25 / 51,13
RK Ruila Tall PITTEGAARDENS ROSITA (2005) 25 / 51,13
29
Klubi:
Treener(id):
Tatjana Reznuk (LAT)
ARRIBAS T
Tulemus: 25 / 52,43
ARRIBAS T 25 / 52,43
30
Treener(id):
Pille Elson
DIXON (2008)
Tulemus: 22 / 48,26
Tallinna RSK DIXON (2008) 22 / 48,26
31
Treener(id):
Oliver Karma
CRISPIN (2007)
Tulemus: 22 / 51,32
RK Ruila Tall CRISPIN (2007) 22 / 51,32
32
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
CASH IS KING (2004)
Tulemus: 17 / 54,45
RSK KRT CASH IS KING (2004) 17 / 54,45
33
Klubi:
Treener(id):
Benas Gutkauskas (LTU)
TORES S
Tulemus: 17 / 54,77
TORES S 17 / 54,77
34
Klubi:
Treener(id):
Andis Varna (LAT)
D.FRADIN
Tulemus: 14 / 59,69
D.FRADIN 14 / 59,69
Klubi:
Treener(id):
Sintija Semenkova (LAT)
CLAIR DE LUNE
Tulemus: elim
CLAIR DE LUNE elim
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
HUGO V (2010)
Tulemus: katkestas
ESHKS HUGO V (2010) katkestas
Taustatööd