Võistlus

Nimi:
Tallinn International Horse Show 2017 - CSI2*-W/CSIU25-A/CSIYH1* / CDI-W
Aeg:
06.10.17 - 08.10.17
Korraldaja(d):
ERL
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
CSIU25-A, CSIYH1*, CSI(O)2*, CDI-W
Riik:
Eesti
Asukoht:
Saku Suurhall, Tallinn
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/21924
06.10.17 - Klass S04 Prix de Cobalt Advokaadibüröö | 140 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | CSI2*

Osalejaid: 58

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi:
Treener(id):
Matas Petraitis (LTU)
SOLI DEO GLORIJA
SOLI DEO GLORIJA 0 / 52,73 0 / 52,73
2
Treener(id):
Rein Pill
ALFONS RA (2007)
RK Ruila Tall ALFONS RA (2007) 0 / 54,62 0 / 54,62
3
Klubi:
Treener(id):
Alexandr Belekhov (RUS)
CHAPTER
CHAPTER 0 / 55,04 0 / 55,04
4
Klubi:
Treener(id):
Alexandr Belekhov (RUS)
BIVALDI
BIVALDI 0 / 56,89 0 / 56,89
5
Klubi:
Treener(id):
Zigmantas Sarka (LTU)
ASTER
ASTER 0 / 57,16 0 / 57,16
6
Klubi:
Treener(id):
Kristaps Neretnieks (LAT)
FOR FAN
FOR FAN 0 / 57,45 0 / 57,45
7
Klubi:
Treener(id):
Andis Varna (LAT)
DENDELIN
DENDELIN 0 / 58,30 0 / 58,30
8
Klubi:
Treener(id):
Vladimir Beletskiy (RUS)
DADDY COOL
DADDY COOL 0 / 58,57 0 / 58,57
9
Klubi:
Treener(id):
Sanna Kröger (FIN)
STORMREAVER FP
STORMREAVER FP 0 / 59,79 0 / 59,79
10
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
TRAFFIC (2007)
RK Ruila Tall TRAFFIC (2007) 0 / 60,26 0 / 60,26
11
Treener(id):
Tiit Kivisild
HENRIETTA (2005)
RK Ruila Tall HENRIETTA (2005) 0 / 60,40 0 / 60,40
12
Klubi:
Treener(id):
Egor Shchibrik (RUS)
CHIARA
CHIARA 0 / 61,23 0 / 61,23
13
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
CAESAR (2009)
Tondi RSK CAESAR (2009) 0 / 61,43 0 / 61,43
14
Klubi:
Treener(id):
Anna Dmitrieva (RUS)
COOL MAN 3
COOL MAN 3 0 / 61,46 0 / 61,46
15
Klubi:
Treener(id):
Mariann Hugyecz (HUN)
CHACCO BOY
CHACCO BOY 0 / 62,12 0 / 62,12
16
Treener(id):
Tiit Kivisild
DON-KIDE (2008)
RK Ruila Tall DON-KIDE (2008) 0 / 63,28 0 / 63,28
17
Treener(id):
Kullo Kender
STRIGA
Tartumaa RSK STRIGA 0 / 63,51 0 / 63,51
18
Klubi:
Treener(id):
Mariann Hugyecz (HUN)
TANGO D'ECRY
TANGO D'ECRY 0 / 68,36 0 / 68,36
19
Klubi:
Treener(id):
Michal Kazmierczak (POL)
STAKORADO
STAKORADO 1 / 70,60 1 / 70,60
20
Klubi:
Treener(id):
Andrea Herck (ROU)
IDARQUITHAGO
IDARQUITHAGO 4 / 55,25 4 / 55,25
21
Treener(id):
Oliver Karma
HANGSTONE JT Z (2008)
RK Ruila Tall HANGSTONE JT Z (2008) 4 / 55,80 4 / 55,80
22
Klubi:
Treener(id):
Andrea Herck (ROU)
TROCADERO DE JARSAY
TROCADERO DE JARSAY 4 / 56,64 4 / 56,64
23
Klubi:
Treener(id):
Dainis Ozols (LAT)
IRWINDS WING
IRWINDS WING 4 / 57,11 4 / 57,11
24
Klubi:
Treener(id):
Anna Dmitrieva (RUS)
LACONIC
LACONIC 4 / 57,62 4 / 57,62
25
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
RENESSIN (2007)
Tondi RSK RENESSIN (2007) 4 / 57,97 4 / 57,97
26
Klubi:
Treener(id):
Wojciech Wojcianiec (POL)
ASCADOR MELLONI
ASCADOR MELLONI 4 / 59,05 4 / 59,05
27
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
DONNA (2008)
Tondi RSK DONNA (2008) 4 / 59,16 4 / 59,16
28
Treener(id):
Helene Marie Rägo
CON QUICK (2008)
Tartumaa RSK CON QUICK (2008) 4 / 59,44 4 / 59,44
29
Treener(id):
Urmas Raag
CARLOS (2007)
Tartumaa RSK CARLOS (2007) 4 / 61,57 4 / 61,57
30
Klubi:
Treener(id):
Andrius Petrovas (LTU)
CARACAS
CARACAS 4 / 61,66 4 / 61,66
31
Klubi:
Treener(id):
Sanna Backlund (FIN)
WILHELMINA
WILHELMINA 4 / 61,97 4 / 61,97
32
Klubi:
Treener(id):
Nerijus Sipaila (LTU)
NEED FOR SPEED
NEED FOR SPEED 4 / 62,63 4 / 62,63
33
Klubi:
Treener(id):
Kristaps Neretnieks (LAT)
CAMERLANE
CAMERLANE 4 / 62,82 4 / 62,82
34
Klubi:
Treener(id):
Janna Jensen (FIN)
BLEU LADY
BLEU LADY 4 / 63,33 4 / 63,33
35
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Heiki Vatsel
ILAYZA (2008)
RSK KRT ILAYZA (2008) 4 / 63,38 4 / 63,38
36
Klubi:
Treener(id):
Andrius Petrovas (LTU)
CENTRINO
CENTRINO 4 / 63,41 4 / 63,41
37
Klubi:
Treener(id):
Dainis Ozols (LAT)
ISIDOR
ISIDOR 4 / 63,43 4 / 63,43
38
Klubi:
Treener(id):
Girts Bricis (LAT)
DONAU
DONAU 4 / 63,63 4 / 63,63
39
Klubi:
Treener(id):
Vasil Ivanou (BLR)
CHIORT POBERI
CHIORT POBERI 4 / 63,92 4 / 63,92
40
Klubi:
Treener(id):
Laura Penele (LAT)
DUNDAS V.D.M.
DUNDAS V.D.M. 4 / 66,27 4 / 66,27
41
Treener(id):
Rein Pill
A BROK (2005)
RK Ruila Tall A BROK (2005) 8 / 54,99 8 / 54,99
42
Treener(id):
Urmas Raag
IBELLE VAN DE GROTE HAART (2008)
Tartumaa RSK IBELLE VAN DE GROTE HAART (2008) 8 / 57,47 8 / 57,47
43
Klubi:
Treener(id):
Monika Paulauskaite (LTU)
LORDANOS AS
LORDANOS AS 8 / 61,02 8 / 61,02
44
Klubi:
Treener(id):
Irmantas Grikienis (LTU)
GLAMOUR FOR EVER
GLAMOUR FOR EVER 8 / 62,84 8 / 62,84
45
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
JACOBA STUD FUMOSA (2010)
ESHKS JACOBA STUD FUMOSA (2010) 8 / 64,44 8 / 64,44
46
Klubi:
Treener(id):
Julia Engblom (FIN)
VERDI
VERDI 8 / 65,33 8 / 65,33
47
Treener(id):
Oliver Karma
CRISPIN (2007)
RK Ruila Tall CRISPIN (2007) 8 / 65,39 8 / 65,39
48
Klubi:
Treener(id):
Susanna Granroth (FIN)
ANATEVKA
ANATEVKA 9 / 71,17 9 / 71,17
49
Treener(id):
Kullo Kender
ARTAS (2005)
Tartumaa RSK ARTAS (2005) 9 / 72,05 9 / 72,05
50
Klubi:
Treener(id):
John Antell (FIN)
ISCARA DEL MASET
ISCARA DEL MASET 10 / 73,71 10 / 73,71
51
Klubi:
Treener(id):
Monika Paulauskaite (LTU)
GOEJE VRIJDAG
GOEJE VRIJDAG 12 / 59,55 12 / 59,55
52
Klubi:
Treener(id):
Nita Raiskio (FIN)
DOLANDA
DOLANDA 12 / 62,63 12 / 62,63
53
Klubi:
Treener(id):
Vital Dziundzikau (BLR)
CARIMBO
CARIMBO 12 / 67,79 12 / 67,79
54
Treener(id):
Renek Rosenberg
FRED (2008)
RK Ruila Tall FRED (2008) 14 / 92,26 14 / 92,26
55
Klubi:
Treener(id):
Danielius Gutkauskas (LTU)
VALETAS
VALETAS 16 / 68,11 16 / 68,11
56
Klubi:
Treener(id):
Janna Jensen (FIN)
CALBAY
CALBAY 22 / 90,73 22 / 90,73
Klubi:
Treener(id):
John Antell (FIN)
OSAKA HASTAK
OSAKA HASTAK elim elim
Klubi:
Treener(id):
Paulina Malinowska (POL)
CHIRIVELL
CHIRIVELL elim elim