Võistlus

Nimi:
Põrgu Karikas 2016
Aeg:
18.09.16
Korraldaja(d):
Pärnumaa RSK
Sekretär:
Margit Asu
tel. 53 426 040, margit.asu@mail.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Tori, Pärnumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:
VÕISTLUSE ALGUS 8.00 ! 
18.09.16 - Klass 1 Prix de Valgeranna Tall powered by ratsavarustus24.ee | 100 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud (Pärnumaa RSK laste MV)

Osalejaid: 49

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Anni Mägi
Marlen Ojaste
CALVE (2007)
Pärnumaa RSK Anni Mägi CALVE (2007) 0 / 56,62 0 / 56,62
2
Treener(id):
Andrus Kallaste
EKIMOV (2009)
Pärnumaa RSK EKIMOV (2009) 0 / 58,11 0 / 58,11
3
Treener(id):
Saskia Maripuu
DEAL OR NO DEAL (2004, SP)
RK Ruila Tall DEAL OR NO DEAL (2004, SP) 0 / 58,75 0 / 58,75
4
Klubi:
Treener(id):
Inger Martin
LAZLO (1998)
LAZLO (1998) 0 / 59,01 0 / 59,01
5
Treener(id):
Kairi Dräbtsinskaja
PROGGE (2011)
Viljandimaa RSK PROGGE (2011) 0 / 61,06 0 / 61,06
6
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Annika Veerpalu
Pille Parm
ADMIRAL AMERIGO (2007)
Nõo RK Annika Veerpalu ADMIRAL AMERIGO (2007) 0 / 63,37 0 / 63,37
7
Treener(id):
Berit Lehtsaar
SO EASY (2011)
Viljandimaa RSK SO EASY (2011) 0 / 64,16 0 / 64,16
8
Treener(id):
Kairi Dräbtsinskaja
ESPRESSO (2006)
Viljandimaa RSK ESPRESSO (2006) 0 / 64,73 0 / 64,73
9
Treener(id):
Kristi Kõiv
KAPELLA (2011)
Tartumaa RSK KAPELLA (2011) 0 / 65,21 0 / 65,21
10
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Rebecca Blumfeldt
SAN ANTONIO (2000)
Tondi RSK SAN ANTONIO (2000) 0 / 68,12 0 / 68,12
11
Treener(id):
Syret Sepling
VARSITA (2002)
Pärnumaa RSK VARSITA (2002) 0 / 69,52 0 / 69,52
12
Treener(id): Maila Kukk
Kadi Ruumet
CLARA (2010)
Pärnumaa RSK Maila Kukk CLARA (2010) 0 / 69,62 0 / 69,62
13
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Kristiina Pähn
Elena Aru
SAM I AM (2011)
Tondi RSK Kristiina Pähn SAM I AM (2011) 0 / 73,80 0 / 73,80
14
Treener(id): Anni Mägi
Karolin Jaani
EPOPEJA G (2008)
Pärnumaa RSK Anni Mägi EPOPEJA G (2008) 4 / 54,79 4 / 54,79
15
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
WISE GUY (2007, VP)
Tondi RSK WISE GUY (2007, VP) 4 / 56,82 4 / 56,82
16
Treener(id):
Berit Lehtsaar
STANNUS (2008)
Viljandimaa RSK STANNUS (2008) 4 / 59,96 4 / 59,96
17
Treener(id): Tiit Kivisild
Kristiina Tammeleht
EMPIRE (1996)
Pärnumaa RSK Tiit Kivisild EMPIRE (1996) 4 / 62,85 4 / 62,85
18
Treener(id):
Jessica Mölder
WONDERFUL SURPRISE (2006, SP)
Pärnumaa RSK WONDERFUL SURPRISE (2006, SP) 4 / 66,10 4 / 66,10
19
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Sirje Argus
Maris Kangur
JALICA VAN BLOMMERCHOT (2005, SP)
Tondi RSK Sirje Argus JALICA VAN BLOMMERCHOT (2005, SP) 4 / 72,27 4 / 72,27
20
Treener(id):
Liis-Marii Hõbemets
KAMARINO (2011)
Tallinna RSK KAMARINO (2011) 4 / 73,59 4 / 73,59
21
Treener(id):
Killu Saagpakk
DOOMOHR (2008)
Pärnumaa RSK DOOMOHR (2008) 4 / 74,85 4 / 74,85
22
Klubi: Kassari RM
Treener(id):
Mihkel Kangur
MIR VD MALTAHOEVE (2012)
Kassari RM MIR VD MALTAHOEVE (2012) 4 / 85,16 4 / 85,16
23
Treener(id): Tiit Kivisild
Kristiina Tammeleht
PRELAMEE (2006)
Pärnumaa RSK Tiit Kivisild PRELAMEE (2006) 8 / 67,18 8 / 67,18
24
Treener(id):
Anni Vakkum
ATMOS (2011)
Saaremaa RSK ATMOS (2011) 8 / 72,26 8 / 72,26
25
Treener(id):
Elisabeth Palmissaar
LOTUS DES VERNIERES X (1999)
Pärnumaa RSK LOTUS DES VERNIERES X (1999) 8 / 73,75 8 / 73,75
26
Klubi: EHS
Treener(id):
Riin Kurrikoff
TRIKK (2008, SP)
EHS TRIKK (2008, SP) 8 / 78,61 8 / 78,61
27
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Toomas Pai
B CHEITAN (2011)
RSK Simon B CHEITAN (2011) 8 / 78,88 8 / 78,88
28
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Brit Bergmann
MONTON (2008)
Pärna RSK MONTON (2008) 8 / 79,86 8 / 79,86
29
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Siim Sinijärv
ELINNEKE (2009)
ESHKS ELINNEKE (2009) 8 / 82,85 8 / 82,85
30
Treener(id):
Birgit Adler
CIRCUS (2003)
Pärnumaa RSK CIRCUS (2003) 12 / 67,22 12 / 67,22
31
Treener(id):
Kristi Kõiv
COMRADE (2012)
Tartumaa RSK COMRADE (2012) 12 / 71,65 12 / 71,65
32
Klubi: Kassari RM
Treener(id):
Mihkel Kangur
LAS VEGAS (2011)
Kassari RM LAS VEGAS (2011) 14 / 91,90 14 / 91,90
33
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
MANOLITO V'T MERELSNEST (2012)
RSK KRT MANOLITO V'T MERELSNEST (2012) 15 / 96,65 15 / 96,65
34
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
HERDI (2012)
RSK KRT HERDI (2012) 16 / 75,68 16 / 75,68
35
Treener(id):
Marin Varblane
PAXTER (2012)
Pärnumaa RSK PAXTER (2012) 16 / 76,24 16 / 76,24
36
Treener(id):
Gerda Loopere
HABANERO K (2011)
Audruranna RSK HABANERO K (2011) 20 / 76,00 20 / 76,00
37
Treener(id):
Laura Klemmer
PATROON (2004)
Pärnumaa RSK PATROON (2004) 23 / 94,90 23 / 94,90
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
BERRA (2011)
RSK KRT BERRA (2011) 2 tõrget 2 tõrget
Treener(id):
Merit Milter
CHOCOLATE BLACKY (2009)
Märjamaa SK CHOCOLATE BLACKY (2009) 2 tõrget 2 tõrget
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Sandra Hints
ANDORRE DU BRAYON (2010)
RSK KRT ANDORRE DU BRAYON (2010) 2 tõrget 2 tõrget
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Sandra Soomre
RAKET (2008)
RSK KRT RAKET (2008) 2 tõrget 2 tõrget
Treener(id): Raul Kauna
Garmen Räni
CLEOPATRA (2010)
Tallinna RSK Raul Kauna CLEOPATRA (2010) 2 tõrget 2 tõrget
Treener(id):
Kristina Pahk
ZAYRON (2009)
Tallinna RSK ZAYRON (2009) 2 tõrget 2 tõrget
Klubi: EHS
Treener(id):
Gerda Alekand
ARRIVAL (2008)
EHS ARRIVAL (2008) 2 tõrget 2 tõrget
Treener(id):
Pille-Riin Pertel
PORTHOS (2006)
Vändra RSK PORTHOS (2006) 2 tõrget 2 tõrget
Treener(id):
Triini Viks
VERMUT II (2010, SP)
Vändra RSK VERMUT II (2010, SP) 2 tõrget 2 tõrget
Treener(id):
Riiko Kojoni
VINSKY R (2002)
Pärnumaa RSK VINSKY R (2002) katkestas katkestas
Treener(id):
Merit Milter
BELCANTO VON SEEDER (2011)
Märjamaa SK BELCANTO VON SEEDER (2011) katkestas katkestas
Treener(id):
Kätlin El Majdaoui
QUICKSTEP (2011)
Vändra RSK QUICKSTEP (2011) vale tee vale tee