Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Piira Talli Karikas & Vinni Valla MV & EHS Karikasari 2016 Finaal
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
53
Starte:
63
Ära jäänud starte:
11
Võistlejaid:
41
Hobuseid:
34
Stardid päevade kaupa:
25.09.16, pühapäev:
63
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Adele Mesikäpp
Adele Mesikäpp
E-TIBU (2006)
Klass(id)
1c
E-TIBU (2006)
1c
2
Adele Mesikäpp
Adele Mesikäpp
ARITA (2009)
Klass(id)
3b
ARITA (2009)
3b
3
Aleksandra Musakko
Aleksandra Musakko
PÄÄSU (2007)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
6
Kadri Kullerkupp
PÄÄSU (2007)
6
4
Anett Jaadla
Anett Jaadla
Viru Ratsu
FETTA-FUKSIINE (2005)
Klass(id)
2
|
3a
Viru Ratsu
FETTA-FUKSIINE (2005)
2
|
3a
5
Anette Klaasmägi
Anette Klaasmägi
Viru Ratsu
ACTOR (2002)
Klass(id)
5
Viru Ratsu
ACTOR (2002)
5
6
Ann Mari Anupõld
Ann Mari Anupõld
EHS
ANDIITSIA (2008)
Klass(id)
1c
EHS
ANDIITSIA (2008)
1c
7
Anna-Liis Toming
Anna-Liis Toming
Avante
TEPSI (2009)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
2
Avante
Kadri Kullerkupp
TEPSI (2009)
2
8
Anni Britta Pajoma
Anni Britta Pajoma
Tartumaa RSK
FANTA FE LIISA (2005)
Treener(id):
Piret Hommuk
Klass(id)
2
|
4
Tartumaa RSK
Piret Hommuk
FANTA FE LIISA (2005)
2
|
4
9
Birgit Nurmik
Birgit Nurmik
Tondi RSK
PEPPERONE (2011)
Klass(id)
2
Tondi RSK
PEPPERONE (2011)
2
10
Britt Purdelo
Britt Purdelo
Tondi RSK
WALTER (2003)
Klass(id)
4
Tondi RSK
WALTER (2003)
4
11
Britta Stern
Britta Stern
Viru Ratsu
EEBEN (2008)
Klass(id)
2
Viru Ratsu
EEBEN (2008)
2
12
Diana Pruks
Diana Pruks
RSK Toominga
VOODOO (2011)
Klass(id)
1c
|
3b
RSK Toominga
VOODOO (2011)
1c
|
3b
13
Eleanora Aunap
Eleanora Aunap
Tartumaa RSK
LARA (2012)
Treener(id):
Triin Vahimets
Klass(id)
5
|
6
Tartumaa RSK
Triin Vahimets
LARA (2012)
5
|
6
14
Emma Tuvi
Emma Tuvi
Tallinna RSK
TREND (2006)
Klass(id)
5
|
6
Tallinna RSK
TREND (2006)
5
|
6
15
Gerlin Petmanson
Gerlin Petmanson
RK Ruila Tall
HIGHSCORE "B" (2012)
Klass(id)
2
RK Ruila Tall
HIGHSCORE "B" (2012)
2
16
Grete Laeks
Grete Laeks
Avante
KOIDU (2007)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
5
Avante
Kadri Kullerkupp
KOIDU (2007)
5
17
Hana Geara
Hana Geara
RK El Awrah ET
ARITA (2009)
Klass(id)
1c
RK El Awrah ET
ARITA (2009)
1c
18
Helen Turban
Helen Turban
Viru Ratsu
ACTOR (2002)
Klass(id)
5
Viru Ratsu
ACTOR (2002)
5
19
Kadri Kullerkupp
Kadri Kullerkupp
Avante
PIPAR (2011)
Klass(id)
1b
|
3a
Avante
PIPAR (2011)
1b
|
3a
20
Kadri Kullerkupp
Kadri Kullerkupp
Avante
TEA (2012)
Klass(id)
5
Avante
TEA (2012)
5
21
Kaija Vare
Kaija Vare
Viru Ratsu
FOGEL (2008)
Klass(id)
4
Viru Ratsu
FOGEL (2008)
4
22
Kaisa Kajo
Kaisa Kajo
RK El Awrah ET
AMURAAŽ OX (2010)
Klass(id)
1a
|
4
RK El Awrah ET
AMURAAŽ OX (2010)
1a
|
4
23
Kalli Katariina Kalbre
Kalli Katariina Kalbre
EER
VIGOR OX (2008)
Klass(id)
1a
EER
VIGOR OX (2008)
1a
24
Katrin Lipp
Katrin Lipp
Viru Ratsu
ASTERIX P (2000)
Klass(id)
2
|
4
Viru Ratsu
ASTERIX P (2000)
2
|
4
25
Katrin Lipp
Katrin Lipp
Viru Ratsu
LUX (2009)
Klass(id)
2
|
4
Viru Ratsu
LUX (2009)
2
|
4
26
Kirsika Neimla
Kirsika Neimla
Viru Ratsu
VIGOR OX (2008)
Klass(id)
1a
Viru Ratsu
VIGOR OX (2008)
1a
27
Lene Aadli
Lene Aadli
Avante
RUUDIK (2005)
Klass(id)
3b
Avante
RUUDIK (2005)
3b
28
Liis Maisla
Liis Maisla
Viljandimaa RSK
HARLETTA (2010)
Klass(id)
1b
|
2
Viljandimaa RSK
HARLETTA (2010)
1b
|
2
29
Linda Kask
Linda Kask
Lahemaa HK
REKKOR (2009)
Klass(id)
1c
|
4
Lahemaa HK
REKKOR (2009)
1c
|
4
30
Lisette Kivro
Lisette Kivro
Pärnumaa RSK
KOIDU (2007)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
2
Pärnumaa RSK
Kadri Kullerkupp
KOIDU (2007)
2
31
Loore Laeks
Loore Laeks
Avante
TEA (2012)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
5
Avante
Kadri Kullerkupp
TEA (2012)
5
32
Maarja Malm
Maarja Malm
Viru Ratsu
TEPSI (2009)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
2
Viru Ratsu
Kadri Kullerkupp
TEPSI (2009)
2
33
Mari Maisla
Mari Maisla
Viljandimaa RSK
TAAVET (2007)
Klass(id)
1c
|
3b
Viljandimaa RSK
TAAVET (2007)
1c
|
3b
34
Mari Talinurm
Mari Talinurm
RK Ruila Tall
CALVIN (2008)
Klass(id)
2
|
3a
RK Ruila Tall
CALVIN (2008)
2
|
3a
35
Marian Siiman
Marian Siiman
Tallinna RSK
RUUDIK (2005)
Treener(id):
Maiken Lepiste
,
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
3b
Tallinna RSK
Maiken Lepiste
,
Kadri Kullerkupp
RUUDIK (2005)
3b
36
Marika Einstein
Marika Einstein
Viru Ratsu
OPERA (2003)
Klass(id)
5
|
6
Viru Ratsu
OPERA (2003)
5
|
6
37
Marili Põldma
Marili Põldma
Avante
EVITA (2009)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
2
Avante
Kadri Kullerkupp
EVITA (2009)
2
38
Merilin Luik
Merilin Luik
Tartumaa RSK
BALESTRA (2005)
Treener(id):
Triin Vahimets
Klass(id)
5
|
6
Tartumaa RSK
Triin Vahimets
BALESTRA (2005)
5
|
6
39
Sandra Maria Söönurm
Sandra Maria Söönurm
RK El Awrah ET
E-TIBU (2006)
Klass(id)
1c
RK El Awrah ET
E-TIBU (2006)
1c
40
Teele Eskor
Teele Eskor
Avante
PÄÄSU (2007)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
6
Avante
Kadri Kullerkupp
PÄÄSU (2007)
6
41
Terje Mei
Terje Mei
Lahemaa HK
AGENT (2007)
Treener(id):
Dina Ellermann
,
Maris Kartau
Klass(id)
1b
|
6
Lahemaa HK
Dina Ellermann
,
Maris Kartau
AGENT (2007)
1b
|
6
42
Tiia Tallo
Tiia Tallo
PRIMAS (1999)
Treener(id):
Piret Hommuk
Klass(id)
2
|
6
Piret Hommuk
PRIMAS (1999)
2
|
6
43
Triin Vahimets
Triin Vahimets
Tartumaa RSK
VERA DE VERSO (2011)
Klass(id)
5
|
6
Tartumaa RSK
VERA DE VERSO (2011)
5
|
6
44
Victoria Elizabeth Piibemaa
Victoria Elizabeth Piibemaa
Avante
EVITA (2009)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
1c
Avante
Kadri Kullerkupp
EVITA (2009)
1c
45
Victoria Elizabeth Piibemaa
Victoria Elizabeth Piibemaa
Avante
EEBEN (2008)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
1c
Avante
Kadri Kullerkupp
EEBEN (2008)
1c
Taustatööd