Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2014
/
EMV / Laste ja harrastajate MV
/ TP - Tulemused
EMV / Laste ja harrastajate MV
Aeg:
26.06.14 - 29.06.14
Korraldaja(d):
ERL & Ruila Tall
Asukoht:
Ruila
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
MV, EMV
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse lehele
29.06.14 - Klass TP | 105-110 cm | Poniratsanike EMV
Starte:
16
Võistluspaare:
16
Võistlejaid:
16
Hobuseid:
16
Koht
#
Võistleja
Klubi
Hobune
Tulemus
1
Georg Koppel
Georg Koppel
RSK KRT
DOLORES (2001, VP)
Tulemus
8
RSK KRT
DOLORES (2001, VP)
8
2
Kirkke Eliise Põldsalu
Kirkke Eliise Põldsalu
Tondi RSK
HETTY (2004, SP)
Tulemus
8
Tondi RSK
HETTY (2004, SP)
8
3
Kati Raidma
Kati Raidma
Vändra RSK
RALF (2006, SP)
Tulemus
14
Vändra RSK
RALF (2006, SP)
14
4
Grete Rebane
Grete Rebane
Tondi RSK
MACHO (2005, VP)
Tulemus
17
Tondi RSK
MACHO (2005, VP)
17
5
Nora Kurik
Nora Kurik
RSK Simon
GOGO DEMON (2008, SP)
Tulemus
19
RSK Simon
GOGO DEMON (2008, SP)
19
6
Johanna Brigite Verro
Johanna Brigite Verro
Vändra RSK
GOLDEN POWER (2006, SP)
Tulemus
25
Vändra RSK
GOLDEN POWER (2006, SP)
25
7
Betti Buht
Betti Buht
Vändra RSK
VIP (2008, SP)
Tulemus
26
Vändra RSK
VIP (2008, SP)
26
8
Anna-Liis Remmel
Anna-Liis Remmel
RSK Simon
FORTUNE (2006, SP)
Tulemus
45
RSK Simon
FORTUNE (2006, SP)
45
Laura Unt
Laura Unt
RK Ruila Tall
VUNDER (2008, SP)
Tulemus
elim
RK Ruila Tall
VUNDER (2008, SP)
elim
Teele Kaal
Teele Kaal
Tondi RSK
POLSBURY PIRELLI (2001, SP)
Tulemus
elim
Tondi RSK
POLSBURY PIRELLI (2001, SP)
elim
Marie-Annabel Reiner
Marie-Annabel Reiner
RSK Simon
HORTENSIA (2005, SP)
Tulemus
elim
RSK Simon
HORTENSIA (2005, SP)
elim
Laura Lota Mölder
Laura Lota Mölder
Tondi RSK
WONDERFUL SURPRISE (2006, SP)
Tulemus
elim
Tondi RSK
WONDERFUL SURPRISE (2006, SP)
elim
Marta Juhkami
Marta Juhkami
RSK Simon
MON ARH (2009, SP)
Tulemus
elim
RSK Simon
MON ARH (2009, SP)
elim
Kristina Albertina Reinstein
Kristina Albertina Reinstein
Tartumaa RSK
SAFFIERAH (2001, VP)
Tulemus
elim
Tartumaa RSK
SAFFIERAH (2001, VP)
elim
Laura Pedjak
Laura Pedjak
Liivimaa RK
HERR TUUSLAR (2007, SP)
Tulemus
elim
Liivimaa RK
HERR TUUSLAR (2007, SP)
elim
Maria Sein
Maria Sein
Tondi RSK
OTTOMAR (2006, VP)
Tulemus
katkestas
Tondi RSK
OTTOMAR (2006, VP)
katkestas
Taustatööd