Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2014
/
Eesti Meistrivõistlused / Laste ja harrastajate MV
/ 25 - Tulemused
Eesti Meistrivõistlused / Laste ja harrastajate MV
Aeg:
26.06.14 - 29.06.14
Korraldaja(d):
ERL & Ruila Tall
Asukoht:
Ruila
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
MV, EMV
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse lehele
29.06.14 - Klass 25 | 105-110 cm, Laste MV kompleks | Lapsed (12-16a)
Starte:
18
Võistluspaare:
18
Võistlejaid:
18
Hobuseid:
18
Koht
#
Võistleja
Klubi
Hobune
Tulemus
1
Berit Lehtsaar
Berit Lehtsaar
Viljandimaa RSK
SOLEI SOLEI (2008)
Tulemus
1
Viljandimaa RSK
SOLEI SOLEI (2008)
1
2
Kristina Albertina Reinstein
Kristina Albertina Reinstein
Tartumaa RSK
SAFFIERAH (2001, VP)
Tulemus
3
Tartumaa RSK
SAFFIERAH (2001, VP)
3
3
Camille Mahoni
Camille Mahoni
SA Tallinna RK
ORLYMEJA (2007)
Tulemus
4
SA Tallinna RK
ORLYMEJA (2007)
4
4
Margareth Eikner
Margareth Eikner
SA Tallinna RK
CLAUDIA-CARDINALE (2003)
Tulemus
6
SA Tallinna RK
CLAUDIA-CARDINALE (2003)
6
5
Johanna Brigite Verro
Johanna Brigite Verro
Vändra RSK
CANARYS (2005)
Tulemus
7
Vändra RSK
CANARYS (2005)
7
6
Marie-Annabel Reiner
Marie-Annabel Reiner
RSK Simon
ERNEST W (2009)
Tulemus
8
RSK Simon
ERNEST W (2009)
8
7
Mari Maisla
Mari Maisla
Viljandimaa RSK
ORPHEUS (2007)
Tulemus
8
Viljandimaa RSK
ORPHEUS (2007)
8
8
Helen Rätsepp
Helen Rätsepp
RK Ruila Tall
CALDERON (2003)
Tulemus
9
RK Ruila Tall
CALDERON (2003)
9
9
Hanne-Lore Väin
Hanne-Lore Väin
SA Tallinna RK
ODELIA (2003)
Tulemus
10
SA Tallinna RK
ODELIA (2003)
10
10
Anette Maria Olgo
Anette Maria Olgo
Audruranna RSK
KIARA (2005)
Tulemus
10
Audruranna RSK
KIARA (2005)
10
11
Raina Järv
Raina Järv
Pärna RSK
PICODELLAS (2006)
Tulemus
13
Pärna RSK
PICODELLAS (2006)
13
12
Katriin Sild
Katriin Sild
Pärna RSK
CORNELIUS (2009)
Tulemus
23
Pärna RSK
CORNELIUS (2009)
23
13
Maria Martin
Maria Martin
RSK Simon
PELOORIA (2003)
Tulemus
24
RSK Simon
PELOORIA (2003)
24
14
Anett Pajur
Anett Pajur
Tondi RSK
SIOFOR (2006)
Tulemus
27
Tondi RSK
SIOFOR (2006)
27
15
Kristiina Tammeleht
Kristiina Tammeleht
Vändra RSK
PRELAMEE (2006)
Tulemus
29
Vändra RSK
PRELAMEE (2006)
29
Steivi Ambo
Steivi Ambo
Pärna RSK
CORNELIA (2007)
Tulemus
elim
Pärna RSK
CORNELIA (2007)
elim
Roos Marie Laak
Roos Marie Laak
SA Tallinna RK
GURMAAN (2000)
Tulemus
elim
SA Tallinna RK
GURMAAN (2000)
elim
Saara Lorette Männisalu
Saara Lorette Männisalu
SA Tallinna RK
MUUMITROLL (2005)
Tulemus
katkestas
SA Tallinna RK
MUUMITROLL (2005)
katkestas
Taustatööd