Võistlus

Nimi:
Eesti Meistrivõistlused Takistus- ja Kooliõidus / Laste ja Harrastajate MV Takistus- ja Koolisõidus
Aeg:
26.06.14 - 29.06.14
Korraldaja(d):
ERL & Ruila Tall
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
MV, EMV
Riik:
Eesti
Asukoht:
Ruila
Staatus:
Tulemused avaldatud
27.06.14 - Klass 10 | 110 cm | Art. 238.2.2, ühed ümberhüpped | Laste MV II osavõistlus

Osalejaid: 18

Koht# Võistleja Klubi Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
SOLEI SOLEI (2008)
Viljandimaa RSK SOLEI SOLEI (2008) 0 / 71,20 / 0 / 33,31 0 / 71,20 / 0 / 33,31
2
Treener(id):
Kristina Albertina Reinstein (2003)
SAFFIERAH (2001, VP)
Tartumaa RSK SAFFIERAH (2001, VP) 0 / 71,47 / 0 / 34,51 0 / 71,47 / 0 / 34,51
3
Treener(id):
Johanna Brigite Verro (2001)
CANARYS (2005)
Vändra RSK CANARYS (2005) 0 / 65,38 / 0 / 36,08 0 / 65,38 / 0 / 36,08
4
Treener(id):
Hanne-Lore Väin (2000)
ODELIA (2003)
SA Tallinna RK ODELIA (2003) 0 / 66,79 / 4 / 36,74 0 / 66,79 / 4 / 36,74
5
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Marie-Annabel Reiner (1998)
ERNEST W (2009)
RSK Simon ERNEST W (2009) 0 / 71,69 / 8 / 36,76 0 / 71,69 / 8 / 36,76
6
Treener(id):
Mari Maisla (1998)
ORPHEUS (2007)
Viljandimaa RSK ORPHEUS (2007) 4 / 62,68 4 / 62,68
7
Treener(id):
Camille Mahoni (1998)
ORLYMEJA (2007)
SA Tallinna RK ORLYMEJA (2007) 4 / 63,80 4 / 63,80
8
Treener(id):
Anette Maria Olgo (2000)
KIARA (2005)
Audruranna RSK KIARA (2005) 4 / 66,86 4 / 66,86
9
Treener(id):
Helen Rätsepp (1999)
CALDERON (2003)
RK Ruila Tall CALDERON (2003) 4 / 70,59 4 / 70,59
10
Treener(id):
Margareth Eikner (2001)
CLAUDIA-CARDINALE (2003)
SA Tallinna RK CLAUDIA-CARDINALE (2003) 4 / 71,31 4 / 71,31
11
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Raina Järv (1998)
PICODELLAS (2006)
Pärna RSK PICODELLAS (2006) 4 / 73,29 4 / 73,29
12
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Katriin Sild (1999)
CORNELIUS (2009)
Pärna RSK CORNELIUS (2009) 9 / 83,74 9 / 83,74
13
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Anett Pajur (2001)
SIOFOR (2006)
Tondi RSK SIOFOR (2006) 12 / 66,72 12 / 66,72
14
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Maria Martin (2001)
PELOORIA (2003)
RSK Simon PELOORIA (2003) 12 / 71,10 12 / 71,10
15
Treener(id):
Kristiina Tammeleht (2002)
PRELAMEE (2006)
Vändra RSK PRELAMEE (2006) 12 / 74,63 12 / 74,63
Treener(id):
Saara Lorette Männisalu (1999)
MUUMITROLL (2005)
SA Tallinna RK MUUMITROLL (2005) katkestas katkestas
Treener(id):
Roos Marie Laak (1999)
GURMAAN (2000)
SA Tallinna RK GURMAAN (2000) vale tee vale tee
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Steivi Ambo (2000)
CORNELIA (2007)
Pärna RSK CORNELIA (2007) 2 tõrget 2 tõrget