Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2014
/
EMV / Laste ja harrastajate MV
/ 1 - Tulemused
EMV / Laste ja harrastajate MV
Aeg:
26.06.14 - 29.06.14
Korraldaja(d):
ERL & Ruila Tall
Asukoht:
Ruila
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
MV, EMV
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse lehele
26.06.14 - Klass 1 | 105 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Laste MV I osavõistlus
Starte:
18
Võistluspaare:
18
Võistlejaid:
18
Hobuseid:
18
Koht
#
Võistleja
Klubi
Hobune
Tulemus
1
Camille Mahoni
Camille Mahoni
SA Tallinna RK
ORLYMEJA (2007)
Tulemus
0 / 52,53
SA Tallinna RK
ORLYMEJA (2007)
0 / 52,53
2
Berit Lehtsaar
Berit Lehtsaar
Viljandimaa RSK
SOLEI SOLEI (2008)
Tulemus
0 / 55,08
Viljandimaa RSK
SOLEI SOLEI (2008)
0 / 55,08
3
Margareth Eikner
Margareth Eikner
SA Tallinna RK
CLAUDIA-CARDINALE (2003)
Tulemus
0 / 58,65
SA Tallinna RK
CLAUDIA-CARDINALE (2003)
0 / 58,65
4
Kristina Albertina Reinstein
Kristina Albertina Reinstein
Tartumaa RSK
SAFFIERAH (2001, VP)
Tulemus
0 / 61,64
Tartumaa RSK
SAFFIERAH (2001, VP)
0 / 61,64
5
Mari Maisla
Mari Maisla
Viljandimaa RSK
ORPHEUS (2007)
Tulemus
0 / 62,53
Viljandimaa RSK
ORPHEUS (2007)
0 / 62,53
6
Helen Rätsepp
Helen Rätsepp
RK Ruila Tall
CALDERON (2003)
Tulemus
0 / 63,59
RK Ruila Tall
CALDERON (2003)
0 / 63,59
7
Anette Maria Olgo
Anette Maria Olgo
Audruranna RSK
KIARA (2005)
Tulemus
0 / 65,93
Audruranna RSK
KIARA (2005)
0 / 65,93
8
Johanna Brigite Verro
Johanna Brigite Verro
Vändra RSK
CANARYS (2005)
Tulemus
0 / 67,68
Vändra RSK
CANARYS (2005)
0 / 67,68
9
Marie-Annabel Reiner
Marie-Annabel Reiner
RSK Simon
ERNEST W (2009)
Tulemus
0 / 71,21
RSK Simon
ERNEST W (2009)
0 / 71,21
10
Raina Järv
Raina Järv
Pärna RSK
PICODELLAS (2006)
Tulemus
0 / 82,80
Pärna RSK
PICODELLAS (2006)
0 / 82,80
11
Hanne-Lore Väin
Hanne-Lore Väin
SA Tallinna RK
ODELIA (2003)
Tulemus
4 / 59,50
SA Tallinna RK
ODELIA (2003)
4 / 59,50
12
Roos Marie Laak
Roos Marie Laak
SA Tallinna RK
GURMAAN (2000)
Tulemus
4 / 61,24
SA Tallinna RK
GURMAAN (2000)
4 / 61,24
13
Maria Martin
Maria Martin
RSK Simon
PELOORIA (2003)
Tulemus
4 / 67,88
RSK Simon
PELOORIA (2003)
4 / 67,88
14
Saara Lorette Männisalu
Saara Lorette Männisalu
SA Tallinna RK
MUUMITROLL (2005)
Tulemus
4 / 76,74
SA Tallinna RK
MUUMITROLL (2005)
4 / 76,74
15
Katriin Sild
Katriin Sild
Pärna RSK
CORNELIUS (2009)
Tulemus
4 / 82,29
Pärna RSK
CORNELIUS (2009)
4 / 82,29
16
Anett Pajur
Anett Pajur
Tondi RSK
SIOFOR (2006)
Tulemus
12 / 63,09
Tondi RSK
SIOFOR (2006)
12 / 63,09
17
Steivi Ambo
Steivi Ambo
Pärna RSK
CORNELIA (2007)
Tulemus
13 / 90,97
Pärna RSK
CORNELIA (2007)
13 / 90,97
18
Kristiina Tammeleht
Kristiina Tammeleht
Vändra RSK
PRELAMEE (2006)
Tulemus
17 / 88,11
Vändra RSK
PRELAMEE (2006)
17 / 88,11
Taustatööd