Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2016
/
Noorhobuste Tšempionaat
/ 8b - Tulemused
Noorhobuste Tšempionaat
Aeg:
23.07.16 - 24.07.16
Korraldaja(d):
ESHKS & Sporditeenindus MTÜ
Asukoht:
Ruila
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik, NHT
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse lehele
24.07.16 - Klass 8b | 115 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte:
34
Võistluspaare:
34
Võistlejaid:
30
Hobuseid:
33
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
1
Siim Sinijärv
Siim Sinijärv
ESHKS
EVENT HORIZON HL (2009)
Tulemus
0 / 55,16
ESHKS
EVENT HORIZON HL (2009)
0 / 55,16
2
Pille Elson
Pille Elson
Tallinna RSK
Treener(id):
Andres Treve
DIXON (2008)
Tulemus
0 / 55,36
Tallinna RSK
Andres Treve
DIXON (2008)
0 / 55,36
3
Egle Palm
Egle Palm
Tondi RSK
VEDETTE B (2002)
Tulemus
0 / 56,64
Tondi RSK
VEDETTE B (2002)
0 / 56,64
4
Annika Veerpalu
Annika Veerpalu
Nõo RK
TENOR (2009)
Tulemus
0 / 60,71
Nõo RK
TENOR (2009)
0 / 60,71
5
Hanna-Marie Vabaoja
Hanna-Marie Vabaoja
Tondi RSK
RAVEN (2008)
Tulemus
0 / 61,28
Tondi RSK
RAVEN (2008)
0 / 61,28
6
Laura Maria Tammeleht
Laura Maria Tammeleht
Pärnumaa RSK
ORPHEUS (2008)
Tulemus
0 / 61,55
Pärnumaa RSK
ORPHEUS (2008)
0 / 61,55
7
Getlin Laaniste
Getlin Laaniste
RK Ruila Tall
Treener(id):
Annike Laving
,
Rein Pill
SIOFOR (2006)
Tulemus
0 / 64,00
RK Ruila Tall
Annike Laving
,
Rein Pill
SIOFOR (2006)
0 / 64,00
8
Margareth Eikner
Margareth Eikner
SA Tallinna RK
Treener(id):
Konstantin Prohhorov
MADŽIL (2008)
Tulemus
0 / 65,20
SA Tallinna RK
Konstantin Prohhorov
MADŽIL (2008)
0 / 65,20
9
Karin Peks
Karin Peks
Pärnumaa RSK
CAT VON D (2010)
Tulemus
0 / 65,53
Pärnumaa RSK
CAT VON D (2010)
0 / 65,53
10
Paul Argus
Paul Argus
Tondi RSK
CHARLY M (2008)
Tulemus
0 / 71,27
Tondi RSK
CHARLY M (2008)
0 / 71,27
11
Deily Aul
Deily Aul
Tartumaa RSK
PARDOON (2004)
Tulemus
0 / 72,23
Tartumaa RSK
PARDOON (2004)
0 / 72,23
12
Pille Remmelgas
Pille Remmelgas
Niitvälja RSK
ORDERLY QUEEN (2007)
Tulemus
4 / 63,70
Niitvälja RSK
ORDERLY QUEEN (2007)
4 / 63,70
13
Eva-Johanna Jürgenson
Eva-Johanna Jürgenson
Viljandimaa RSK
VERSO DE LEE (2003)
Tulemus
4 / 64,99
Viljandimaa RSK
VERSO DE LEE (2003)
4 / 64,99
14
Teele Metstak
Teele Metstak
RK Ruila Tall
PERSOON (2000)
Tulemus
4 / 66,49
RK Ruila Tall
PERSOON (2000)
4 / 66,49
15
Margareth Eikner
Margareth Eikner
SA Tallinna RK
Treener(id):
Konstantin Prohhorov
CHICA CIRONE (2007)
Tulemus
4 / 68,38
SA Tallinna RK
Konstantin Prohhorov
CHICA CIRONE (2007)
4 / 68,38
16
Britt Nigul
Britt Nigul
Jakoch RSK
SUNSHINE (2008)
Tulemus
4 / 68,74
Jakoch RSK
SUNSHINE (2008)
4 / 68,74
17
Elizabeth Põder
Elizabeth Põder
SA Tallinna RK
Treener(id):
Konstantin Prohhorov
LIBERTY D'ESTELLA (2004)
Tulemus
4 / 70,80
SA Tallinna RK
Konstantin Prohhorov
LIBERTY D'ESTELLA (2004)
4 / 70,80
18
Paul Argus
Paul Argus
Tondi RSK
FOUR WINDS CELLO (2006)
Tulemus
4 / 77,60
Tondi RSK
FOUR WINDS CELLO (2006)
4 / 77,60
19
Katrin Pill
Katrin Pill
RK Ruila Tall
EVOLINUS (2009)
Tulemus
4 / 81,46
RK Ruila Tall
EVOLINUS (2009)
4 / 81,46
20
Veronika Meriküll
Veronika Meriküll
Niitvälja RSK
TETLEY (2004)
Tulemus
8 / 57,55
Niitvälja RSK
TETLEY (2004)
8 / 57,55
21
Anette Maria Olgo
Anette Maria Olgo
Audruranna RSK
KAID (2010)
Tulemus
8 / 60,88
Audruranna RSK
KAID (2010)
8 / 60,88
22
Marlen Ojaste
Marlen Ojaste
Pärnumaa RSK
Treener(id):
Anni Mägi
CALVE (2007)
Tulemus
8 / 67,22
Pärnumaa RSK
Anni Mägi
CALVE (2007)
8 / 67,22
23
Kert Joandi
Kert Joandi
Tondi RSK
FIRENZE (2008)
Tulemus
8 / 67,55
Tondi RSK
FIRENZE (2008)
8 / 67,55
24
Olga Russovitš
Olga Russovitš
Tallinna RSK
Treener(id):
Raul Kauna
,
Margit Mägi
,
Konstantin Prohhorov
ELIUMI (2005)
Tulemus
8 / 68,79
Tallinna RSK
Raul Kauna
,
Margit Mägi
,
Konstantin Prohhorov
ELIUMI (2005)
8 / 68,79
25
Birgit Kreitsberg
Birgit Kreitsberg
RSK KRT
CAIKORS (2007)
Tulemus
8 / 70,32
RSK KRT
CAIKORS (2007)
8 / 70,32
26
Chrisly Mamedov
Chrisly Mamedov
RSK Simon
TORNAADO (2006)
Tulemus
8 / 75,60
RSK Simon
TORNAADO (2006)
8 / 75,60
27
Hanna-Marie Vabaoja
Hanna-Marie Vabaoja
Tondi RSK
TWENTY- ONE (2007)
Tulemus
8 / 78,30
Tondi RSK
TWENTY- ONE (2007)
8 / 78,30
28
Piret Ervald
Piret Ervald
Viru Ratsu
CARMENA (2008)
Tulemus
8 / 79,15
Viru Ratsu
CARMENA (2008)
8 / 79,15
29
Epp Keel
Epp Keel
Jakoch RSK
ORHIDEE (2008)
Tulemus
11 / 95,58
Jakoch RSK
ORHIDEE (2008)
11 / 95,58
30
Elisabeth Mägi
Elisabeth Mägi
SA Tallinna RK
ODELIA (2003)
Tulemus
12 / 64,38
SA Tallinna RK
ODELIA (2003)
12 / 64,38
31
Kristi Traagel
Kristi Traagel
Liivimaa RK
ORLYNA (2006)
Tulemus
12 / 72,49
Liivimaa RK
ORLYNA (2006)
12 / 72,49
32
Roos Marie Laak
Roos Marie Laak
SA Tallinna RK
Treener(id):
Konstantin Prohhorov
LA VAWETTA (2007)
Tulemus
12 / 77,21
SA Tallinna RK
Konstantin Prohhorov
LA VAWETTA (2007)
12 / 77,21
Grete Rebane
Grete Rebane
Tondi RSK
CHARMING (2007)
Tulemus
2 tõrget
Tondi RSK
CHARMING (2007)
2 tõrget
Anna Šellere (LAT)
Anna Šellere (LAT)
LUANDA
Tulemus
kukkus
LUANDA
kukkus
Taustatööd