Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2016
/
Lääne Regiooni Avatud Karikavõistlused TS 2016 I etapp
/ 2 - Tulemused
Lääne Regiooni Avatud Karikavõistlused TS 2016 I etapp
Aeg:
29.05.16
Korraldaja(d):
Märjamaa SK
Asukoht:
Massu
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistlussarjad
Lääne Regiooni Avatud Karikavõistlused
Võistluse lehele
29.05.16 - Klass 2 | 95 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud (sarja Klass 2)
Starte:
40
Võistluspaare:
40
Võistlejaid:
35
Hobuseid:
38
Koht
#
Võistleja
Klubi
Hobune
Tulemus
Hobused
Harrastajad
1
Henri Paomees
Henri Paomees
Saaremaa RSK
GRACIJA (2004)
Tulemus
0 / 46,44
Saaremaa RSK
GRACIJA (2004)
0 / 46,44
6.0
+
2
Mari-Ann Udeküll
Mari-Ann Udeküll
Saaremaa RSK
WESTERN (2001)
Tulemus
0 / 46,62
Saaremaa RSK
WESTERN (2001)
0 / 46,62
4.0
+
3
Kertu Reimann
Kertu Reimann
Märjamaa SK
PINCERTON (2006)
Tulemus
0 / 47,95
Märjamaa SK
PINCERTON (2006)
0 / 47,95
2.0
+
4
Kerli Heilu
Kerli Heilu
Märjamaa SK
PRINGEL (2003)
Tulemus
0 / 48,02
Märjamaa SK
PRINGEL (2003)
0 / 48,02
1.0
+
5
Hendrik Klausson
Hendrik Klausson
Saaremaa RSK
KUVVAT (2001)
Tulemus
0 / 48,32
Saaremaa RSK
KUVVAT (2001)
0 / 48,32
1.0
+
6
Kaire Kalm
Kaire Kalm
Kurtna RK
CAVALIER (2011)
Tulemus
0 / 52,13
Kurtna RK
CAVALIER (2011)
0 / 52,13
1.0
+
7
Jaagup Kallas
Jaagup Kallas
Saare RK
EMPEROR (2012)
Tulemus
0 / 53,14
Saare RK
EMPEROR (2012)
0 / 53,14
1.0
+
8
Jaagup Kallas
Jaagup Kallas
Saare RK
QIU DE TORIEL (2012)
Tulemus
0 / 53,90
Saare RK
QIU DE TORIEL (2012)
0 / 53,90
1.0
+
9
Maris Suuster
Maris Suuster
Tondi RSK
CHOCOLATE BLACKY (2009)
Tulemus
0 / 56,42
Tondi RSK
CHOCOLATE BLACKY (2009)
0 / 56,42
1.0
2.0
10
Minna Veedler
Minna Veedler
ESHKS
CON BRIO (2007)
Tulemus
4 / 43,67
ESHKS
CON BRIO (2007)
4 / 43,67
1.0
+
11
Anna-Maria Kukk
Anna-Maria Kukk
Märjamaa SK
LASSE (2005)
Tulemus
4 / 43,99
Märjamaa SK
LASSE (2005)
4 / 43,99
+
+
12
Mihkel Ait
Mihkel Ait
Saare RK
PATRONS (2005)
Tulemus
4 / 44,31
Saare RK
PATRONS (2005)
4 / 44,31
+
+
13
Teele Talts
Teele Talts
Hiiumaa RSK
ILLUSION
Tulemus
4 / 44,41
Hiiumaa RSK
ILLUSION
4 / 44,41
+
+
14
Maarja Berkmann
Maarja Berkmann
Hiiumaa RSK
WANNABE (2009)
Tulemus
4 / 45,91
Hiiumaa RSK
WANNABE (2009)
4 / 45,91
+
1.0
15
Maris Suuster
Maris Suuster
Tondi RSK
QUANSAR Z (2002)
Tulemus
4 / 46,57
Tondi RSK
QUANSAR Z (2002)
4 / 46,57
+
0.5
16
Helina Täht
Helina Täht
Hiiumaa RSK
PÄRN (1998)
Tulemus
4 / 47,36
Hiiumaa RSK
PÄRN (1998)
4 / 47,36
+
1.0
17
Kätlin Arge
Kätlin Arge
Saare RK
GREMI (2003)
Tulemus
4 / 50,39
Saare RK
GREMI (2003)
4 / 50,39
+
+
18
Gloria Vimberg
Gloria Vimberg
Audruranna RSK
FERYMENT JJS (2010)
Tulemus
4 / 54,34
Audruranna RSK
FERYMENT JJS (2010)
4 / 54,34
+
1.0
19
Liisbet Leiter
Liisbet Leiter
Märjamaa SK
SIR POPEY (2002)
Tulemus
4 / 55,67
Märjamaa SK
SIR POPEY (2002)
4 / 55,67
+
+
20
Margret Raba
Margret Raba
Läänemaa RSK
O`NEAL (2008)
Tulemus
4 / 57,53
Läänemaa RSK
O`NEAL (2008)
4 / 57,53
+
1.0
21
Eva Haavel
Eva Haavel
Saaremaa RSK
VANDAAL (2000)
Tulemus
8 / 46,07
Saaremaa RSK
VANDAAL (2000)
8 / 46,07
+
+
22
Eliise Kaups
Eliise Kaups
Hiiumaa RSK
COLANI H (1998)
Tulemus
8 / 47,02
Hiiumaa RSK
COLANI H (1998)
8 / 47,02
+
+
23
Teele Talts
Teele Talts
Hiiumaa RSK
PANACHE VAN ERPEKOM Z (2010)
Tulemus
8 / 48,73
Hiiumaa RSK
PANACHE VAN ERPEKOM Z (2010)
8 / 48,73
+
+
24
Leenu Sarapuu
Leenu Sarapuu
Hiiumaa RSK
APRIL (2001)
Tulemus
8 / 49,65
Hiiumaa RSK
APRIL (2001)
8 / 49,65
+
+
25
Miina-Eliise Udeküll
Miina-Eliise Udeküll
Saaremaa RSK
RED ROSE (2006, SP)
Tulemus
8 / 49,79
Saaremaa RSK
RED ROSE (2006, SP)
8 / 49,79
+
+
26
Kärt Alehodžin
Kärt Alehodžin
Märjamaa SK
SIR POPEY (2002)
Tulemus
8 / 58,90
Märjamaa SK
SIR POPEY (2002)
8 / 58,90
+
1.0
27
Carolina Kuris
Carolina Kuris
Läänemaa RSK
PORT ARTUR (2010)
Tulemus
12 / 49,78
Läänemaa RSK
PORT ARTUR (2010)
12 / 49,78
+
+
28
Marleen Püüa
Marleen Püüa
RSK KRT
POLAR BUSINESS (2010)
Tulemus
12 / 56,41
RSK KRT
POLAR BUSINESS (2010)
12 / 56,41
+
+
29
Carolina Kuris
Carolina Kuris
Läänemaa RSK
RAPUNTCEL (2011, SP)
Tulemus
13 / 60,30
Läänemaa RSK
RAPUNTCEL (2011, SP)
13 / 60,30
+
+
30
Elis Raud
Elis Raud
Tondi RSK
FLINSTONE H (2010)
Tulemus
17 / 61,40
Tondi RSK
FLINSTONE H (2010)
17 / 61,40
+
+
Vaike Reinmaa
Vaike Reinmaa
Märjamaa SK
MINNI (2010, VP)
Tulemus
2 tõrget
Märjamaa SK
MINNI (2010, VP)
2 tõrget
+
+
Eva Oberschneider
Eva Oberschneider
ESHKS
MONSSON (2010, SP)
Tulemus
2 tõrget
ESHKS
MONSSON (2010, SP)
2 tõrget
+
+
Fiona Eliis Protas
Fiona Eliis Protas
Märjamaa SK
MIIMIKA (1999, SP)
Tulemus
2 tõrget
Märjamaa SK
MIIMIKA (1999, SP)
2 tõrget
+
+
Sandra Soomre
Sandra Soomre
RSK KRT
RAKET (2008)
Tulemus
2 tõrget
RSK KRT
RAKET (2008)
2 tõrget
+
+
Madelen Kalvik
Madelen Kalvik
Läänemaa RSK
OMAR (2006)
Tulemus
2 tõrget
Läänemaa RSK
OMAR (2006)
2 tõrget
+
+
Aleksandr Tsemin
Aleksandr Tsemin
Märjamaa SK
LONDA (2000)
Tulemus
2 tõrget
Märjamaa SK
LONDA (2000)
2 tõrget
+
+
Merit Milter
Merit Milter
Märjamaa SK
BELCANTO VON SEEDER (2011)
Tulemus
2 tõrget
Märjamaa SK
BELCANTO VON SEEDER (2011)
2 tõrget
+
+
Riinu Rahuoja
Riinu Rahuoja
Hiiumaa RSK
BARON ABRUKA (2010)
Tulemus
2 tõrget
Hiiumaa RSK
BARON ABRUKA (2010)
2 tõrget
+
+
Kädi Orav
Kädi Orav
Audruranna RSK
FLASH DANCE (2008)
Tulemus
kukkus
Audruranna RSK
FLASH DANCE (2008)
kukkus
+
+
Merit Milter
Merit Milter
Märjamaa SK
KAZAI (2010)
Tulemus
vale tee
Märjamaa SK
KAZAI (2010)
vale tee
+
+
Taustatööd