Võistlus

Nimi:
Lääne Regiooni Avatud Karikavõistlused TS 2016 I etapp
Aeg:
29.05.16
Korraldaja(d):
Märjamaa SK
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Massu
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:
Karikasarja üldinfo http://www.ratsaliit.ee/takistussoidu-voistlussarjad-2016/

NB! Võistlusele registreerudes palun veenduge, et litsentsid, vaktsineerimised ja ponidel mõõtmised on võistlemiseks korras. 
Ärge unustage sarja arvestust märkida märkuste lahtrisse.

29.05.16 - Klass 2 | 95 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud (sarja Klass 2)

Osalejaid: 40

Koht# Võistleja Klubi Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Henri Paomees
GRACIJA (2004)
Saaremaa RSK GRACIJA (2004) 0 / 46,44 0 / 46,44
2
Treener(id):
Mari-Ann Udeküll
WESTERN (2001)
Saaremaa RSK WESTERN (2001) 0 / 46,62 0 / 46,62
3
Treener(id):
Kertu Reimann
PINCERTON (2006)
Märjamaa SK PINCERTON (2006) 0 / 47,95 0 / 47,95
4
Treener(id):
Kerli Heilu
PRINGEL (2003)
Märjamaa SK PRINGEL (2003) 0 / 48,02 0 / 48,02
5
Treener(id):
Hendrik Klausson
KUVVAT (2001)
Saaremaa RSK KUVVAT (2001) 0 / 48,32 0 / 48,32
6
Klubi: Kurtna RK
Treener(id):
Kaire Kalm
CAVALIER (2011)
Kurtna RK CAVALIER (2011) 0 / 52,13 0 / 52,13
7
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
EMPEROR (2012)
Saare RK EMPEROR (2012) 0 / 53,14 0 / 53,14
8
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
QIU DE TORIEL (2012)
Saare RK QIU DE TORIEL (2012) 0 / 53,90 0 / 53,90
9
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maris Suuster
CHOCOLATE BLACKY (2009)
Tondi RSK CHOCOLATE BLACKY (2009) 0 / 56,42 0 / 56,42
10
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Minna Veedler
CON BRIO (2007)
ESHKS CON BRIO (2007) 4 / 43,67 4 / 43,67
11
Treener(id):
Anna-Maria Kukk
LASSE (2005)
Märjamaa SK LASSE (2005) 4 / 43,99 4 / 43,99
12
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Mihkel Ait
PATRONS (2005)
Saare RK PATRONS (2005) 4 / 44,31 4 / 44,31
13
Treener(id):
Teele Talts
ILLUSION
Hiiumaa RSK ILLUSION 4 / 44,41 4 / 44,41
14
Treener(id):
Maarja Berkmann
WANNABE (2009)
Hiiumaa RSK WANNABE (2009) 4 / 45,91 4 / 45,91
15
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maris Suuster
QUANSAR Z (2002)
Tondi RSK QUANSAR Z (2002) 4 / 46,57 4 / 46,57
16
Treener(id):
Helina Täht
PÄRN (1998)
Hiiumaa RSK PÄRN (1998) 4 / 47,36 4 / 47,36
17
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Kätlin Arge
GREMI (2003)
Saare RK GREMI (2003) 4 / 50,39 4 / 50,39
18
Treener(id):
Gloria Vimberg
FERYMENT JJS (2010)
Audruranna RSK FERYMENT JJS (2010) 4 / 54,34 4 / 54,34
19
Treener(id):
Liisbet Leiter
SIR POPEY (2002)
Märjamaa SK SIR POPEY (2002) 4 / 55,67 4 / 55,67
20
Treener(id):
Margret Raba
O`NEAL (2008)
Läänemaa RSK O`NEAL (2008) 4 / 57,53 4 / 57,53
21
Treener(id):
Eva Haavel
VANDAAL (2000)
Saaremaa RSK VANDAAL (2000) 8 / 46,07 8 / 46,07
22
Treener(id):
Eliise Kaups
COLANI H (1998)
Hiiumaa RSK COLANI H (1998) 8 / 47,02 8 / 47,02
23
Treener(id):
Teele Talts
PANACHE VAN ERPEKOM Z (2010)
Hiiumaa RSK PANACHE VAN ERPEKOM Z (2010) 8 / 48,73 8 / 48,73
24
Treener(id):
Leenu Sarapuu
APRIL (2001)
Hiiumaa RSK APRIL (2001) 8 / 49,65 8 / 49,65
25
Treener(id):
Miina-Eliise Udeküll
RED ROSE (2006, SP)
Saaremaa RSK RED ROSE (2006, SP) 8 / 49,79 8 / 49,79
26
Treener(id):
Kärt Alehodžin
SIR POPEY (2002)
Märjamaa SK SIR POPEY (2002) 8 / 58,90 8 / 58,90
27
Treener(id):
Carolina Kuris
PORT ARTUR (2010)
Läänemaa RSK PORT ARTUR (2010) 12 / 49,78 12 / 49,78
28
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Marleen Püüa
POLAR BUSINESS (2010)
RSK KRT POLAR BUSINESS (2010) 12 / 56,41 12 / 56,41
29
Treener(id):
Carolina Kuris
RAPUNTCEL (2011, SP)
Läänemaa RSK RAPUNTCEL (2011, SP) 13 / 60,30 13 / 60,30
30
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Elis Raud
FLINSTONE H (2010)
Tondi RSK FLINSTONE H (2010) 17 / 61,40 17 / 61,40
Treener(id):
Vaike Reinmaa
MINNI (2010, VP)
Märjamaa SK MINNI (2010, VP) 2 tõrget 2 tõrget
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Eva Oberschneider
MONSSON (2010, SP)
ESHKS MONSSON (2010, SP) 2 tõrget 2 tõrget
Treener(id):
Fiona Eliis Protas
MIIMIKA (1999, SP)
Märjamaa SK MIIMIKA (1999, SP) 2 tõrget 2 tõrget
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Sandra Soomre
RAKET (2008)
RSK KRT RAKET (2008) 2 tõrget 2 tõrget
Treener(id):
Madelen Kalvik
OMAR (2006)
Läänemaa RSK OMAR (2006) 2 tõrget 2 tõrget
Treener(id):
Aleksandr Tsemin
LONDA (2000)
Märjamaa SK LONDA (2000) 2 tõrget 2 tõrget
Treener(id):
Merit Milter
BELCANTO VON SEEDER (2011)
Märjamaa SK BELCANTO VON SEEDER (2011) 2 tõrget 2 tõrget
Treener(id):
Riinu Rahuoja
BARON ABRUKA (2010)
Hiiumaa RSK BARON ABRUKA (2010) 2 tõrget 2 tõrget
Treener(id):
Kädi Orav
FLASH DANCE (2008)
Audruranna RSK FLASH DANCE (2008) kukkus kukkus
Treener(id):
Merit Milter
KAZAI (2010)
Märjamaa SK KAZAI (2010) vale tee vale tee