Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2016
/
Järvamaa KHK Karikas
/ 4 - Tulemused
Järvamaa KHK Karikas
Aeg:
05.06.16
Korraldaja(d):
Järvamaa KHK
Asukoht:
Särevere
Sekretär:
Piret Hommuk
tel. 53 419 222, phommuk@yahoo.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo
NB! V
õistlusele registreerudes palun veenduge, et litsentsid, vaktsineerimised ja ponidel mõõtmised on võistlemiseks korras ning ärge unustage sarja arvestust märkida märkuste lahtrisse.
Võistluse lehele
05.06.16 - Klass 4 Prix de Eggersmann Eesti | 100 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte:
32
Võistluspaare:
33
Võistlejaid:
29
Hobuseid:
32
Koht
#
Võistleja
Klubi
Hobune
Tulemus
Hobused
Harrastajad
Lapsed
Laste paarid
1
Indrek Lootus
Indrek Lootus
ESHKS
JASON-HILTON (2009)
Tulemus
0 / 52,09
ESHKS
JASON-HILTON (2009)
0 / 52,09
8.0
+
+
+
2
Merlin Erm
Merlin Erm
Vändra RSK
CROSSER (2007)
Tulemus
0 / 53,06
Vändra RSK
CROSSER (2007)
0 / 53,06
6.0
10.0
+
+
3
Marlen Ojaste
Marlen Ojaste
Pärnumaa RSK
CALVE (2007)
Tulemus
0 / 53,81
Pärnumaa RSK
CALVE (2007)
0 / 53,81
4.0
+
4.0
4.0
4
Karolin Jaani
Karolin Jaani
Audruranna RSK
EPOPEJA G (2008)
Tulemus
0 / 55,93
Audruranna RSK
EPOPEJA G (2008)
0 / 55,93
3.0
+
+
+
5
Kertu Reimann
Kertu Reimann
Märjamaa SK
PINCERTON (2006)
Tulemus
0 / 57,50
Märjamaa SK
PINCERTON (2006)
0 / 57,50
2.0
+
+
+
6
Annika Veerpalu
Annika Veerpalu
Nõo RK
QUENTINA (2011)
Tulemus
0 / 57,84
Nõo RK
QUENTINA (2011)
0 / 57,84
1.0
+
+
+
7
Minna Veedler
Minna Veedler
ESHKS
CON BRIO (2007)
Tulemus
0 / 57,97
ESHKS
CON BRIO (2007)
0 / 57,97
1.0
+
+
+
8
Pille Parm
Pille Parm
Nõo RK
ADMIRAL AMERIGO (2007)
Tulemus
0 / 61,81
Nõo RK
ADMIRAL AMERIGO (2007)
0 / 61,81
1.0
2.0
+
+
9
Marlene Makarov
Marlene Makarov
Audruranna RSK
EMORA (2009)
Tulemus
0 / 62,68
Audruranna RSK
EMORA (2009)
0 / 62,68
+
+
+
+
10
Killu Saagpakk
Killu Saagpakk
Pärnumaa RSK
DOOMOHR (2008)
Tulemus
0 / 64,15
Pärnumaa RSK
DOOMOHR (2008)
0 / 64,15
+
1.0
+
+
11
Karin Peks
Karin Peks
Pärnumaa RSK
CAT VON D (2010)
Tulemus
0 / 64,50
Pärnumaa RSK
CAT VON D (2010)
0 / 64,50
+
1.0
+
+
12
Kairi Dräbtsinskaja
Kairi Dräbtsinskaja
Viljandimaa RSK
OLYMPOS (2011)
Tulemus
0 / 65,10
Viljandimaa RSK
OLYMPOS (2011)
0 / 65,10
+
+
+
+
13
Els Rusi
Els Rusi
EHS
HIROMANT (2006)
Tulemus
0 / 66,84
EHS
HIROMANT (2006)
0 / 66,84
+
1.0
+
+
14
Mirje Uibo
Mirje Uibo
Viljandimaa RSK
CHARLY (2011)
Tulemus
0 / 71,72
Viljandimaa RSK
CHARLY (2011)
0 / 71,72
+
1.0
+
+
15
Epp Rusi
Epp Rusi
EHS
HIROMANT (2006)
Tulemus
0 / 76,19
EHS
HIROMANT (2006)
0 / 76,19
+
1.0
+
+
16
Karin Peks
Karin Peks
Pärnumaa RSK
CHELLA D`AMOUR (2011)
Tulemus
0 / 77,72
Pärnumaa RSK
CHELLA D`AMOUR (2011)
0 / 77,72
+
0.5
+
+
17
Adeli Pitilimov
Adeli Pitilimov
Nõo RK
HERBERT (2007, SP)
Tulemus
4 / 55,50
Nõo RK
HERBERT (2007, SP)
4 / 55,50
+
+
+
+
18
Margit Evisalu
Margit Evisalu
Vändra RSK
OMEERA (2004)
Tulemus
4 / 57,09
Vändra RSK
OMEERA (2004)
4 / 57,09
+
1.0
+
+
19
Kätlin El Majdaoui
Kätlin El Majdaoui
Vändra RSK
QUICKSTEP (2011)
Tulemus
4 / 60,68
Vändra RSK
QUICKSTEP (2011)
4 / 60,68
+
+
+
+
20
Kristina Sööt-Kabin
Kristina Sööt-Kabin
Nõo RK
VAINQUEUR (1998)
Tulemus
4 / 60,91
Nõo RK
VAINQUEUR (1998)
4 / 60,91
+
+
+
+
21
Evelin Evisalu
Evelin Evisalu
Vändra RSK
SOLARIS (2008)
Tulemus
4 / 64,31
Vändra RSK
SOLARIS (2008)
4 / 64,31
+
1.0
+
+
22
Kairi Dräbtsinskaja
Kairi Dräbtsinskaja
Viljandimaa RSK
WILLEM (2011)
Tulemus
4 / 64,43
Viljandimaa RSK
WILLEM (2011)
4 / 64,43
+
+
+
+
23
Marin Varblane
Marin Varblane
Pärnumaa RSK
ESPRESSO (2006)
Tulemus
4 / 67,78
Pärnumaa RSK
ESPRESSO (2006)
4 / 67,78
+
+
+
+
24
Frida Kristensen
Frida Kristensen
ESHKS
DONNETTE (2004)
Tulemus
4 / 72,00
ESHKS
DONNETTE (2004)
4 / 72,00
+
+
+
+
25
Vanessa Mälberg
Vanessa Mälberg
Tartumaa RSK
HUMMER V (2010)
Tulemus
4 / 73,85
Tartumaa RSK
HUMMER V (2010)
4 / 73,85
+
+
+
+
26
Eva Oberschneider
Eva Oberschneider
ESHKS
MONSSON (2010, SP)
Tulemus
4 / 78,18
ESHKS
MONSSON (2010, SP)
4 / 78,18
+
+
+
+
27
Kärol Valvik
Kärol Valvik
Nõo RK
OXANA (2005)
Tulemus
8 / 59,28
Nõo RK
OXANA (2005)
8 / 59,28
+
+
+
+
28
Kairi Dräbtsinskaja
Kairi Dräbtsinskaja
Viljandimaa RSK
MONTANA (2010)
Tulemus
8 / 64,50
Viljandimaa RSK
MONTANA (2010)
8 / 64,50
+
+
+
+
29
Reelika Rappu
Reelika Rappu
Viljandimaa RSK
MONALISA (2011)
Tulemus
8 / 66,84
Viljandimaa RSK
MONALISA (2011)
8 / 66,84
+
+
+
+
30
Eva-Johanna Jürgenson
Eva-Johanna Jürgenson
Viljandimaa RSK
POKARDI (2011)
Tulemus
8 / 78,22
Viljandimaa RSK
POKARDI (2011)
8 / 78,22
+
+
+
+
Helge Likker
Helge Likker
Vändra RSK
CHARMILLY (2004)
Tulemus
vale tee
Vändra RSK
CHARMILLY (2004)
vale tee
+
+
+
+
Reelika Rappu
Reelika Rappu
Viljandimaa RSK
EVENNIX (2009)
Tulemus
2 tõrget
Viljandimaa RSK
EVENNIX (2009)
2 tõrget
+
+
+
+
Garmen Räni
Garmen Räni
Tallinna RSK
CLEOPATRA (2010)
Tulemus
ei startinud
Tallinna RSK
CLEOPATRA (2010)
ei startinud
+
+
+
+
Taustatööd