Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2016
/
Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate MV / Laste MV koolisõidus
/ 39 - Tulemused
Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate MV / Laste MV koolisõidus
Aeg:
25.08.16 - 28.08.16
Korraldaja(d):
ERL & Ruila Tall
Asukoht:
Ruila
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
EMV, MV
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo
Soovi korral on kolmapäeval 24.08.16 võistlusväljak treeninguteks avatud:
16-17 EMV koolisõitjad
17-18 EMV takistussõitjad
Lisaks toimuvad takistussõidus järgmised warm up sõidud EMV-le registreerunud sportlastele:
25.08 hommikul kell 9.00 warm up sõit kõrgustel 100cm (p
onid), 105cm ja 115cm
26.08 õhtul orienteeruvalt kell 19.30 kõrgustel 120cm ja 130cm
Kõikide sõitude stardimaks 10€. Registreerimine hiljemalt 24.08.16 aadressil voistlus@parkuur.ee.
Võistluse koduleht (ajakava, stardikad, tulemused jne)
http://www.tallinnhorseshow.ee/est/eesti-meistrivoistlused/stardijarjekorradtulemused/2016/
Võistluse lehele
28.08.16 - Klass 39 | 105 cm, Harrastajate MV kompleks | Harrastajad
Starte:
39
Võistluspaare:
39
Võistlejaid:
39
Hobuseid:
38
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
1
Egle Palm
Egle Palm
Tondi RSK
VEDETTE B (2002)
Tulemus
0
Tondi RSK
VEDETTE B (2002)
0
2
Maris Suuster
Maris Suuster
Tondi RSK
VILANDRO K (2002)
Tulemus
0
Tondi RSK
VILANDRO K (2002)
0
3
Teele Kasepalu
Teele Kasepalu
Tartumaa RSK
VARINA (2009)
Tulemus
0
Tartumaa RSK
VARINA (2009)
0
4
Maarja-Liisa Nõmm
Maarja-Liisa Nõmm
Audruranna RSK
PANCHITA (2006)
Tulemus
0
Audruranna RSK
PANCHITA (2006)
0
5
Maria Saar
Maria Saar
Märjamaa SK
SOLEIL`S CASPER (2005)
Tulemus
4
Märjamaa SK
SOLEIL`S CASPER (2005)
4
6
Pille Parm
Pille Parm
Nõo RK
ADMIRAL AMERIGO (2007)
Tulemus
4
Nõo RK
ADMIRAL AMERIGO (2007)
4
7
Janek Zalite
Janek Zalite
Tondi RSK
KLEOPATRA (2009)
Tulemus
4
Tondi RSK
KLEOPATRA (2009)
4
8
Helina Täht
Helina Täht
Hiiumaa RSK
PÄRN (1998)
Tulemus
4
Hiiumaa RSK
PÄRN (1998)
4
9
Mailis Timmi
Mailis Timmi
Tallinna RSK
AMOR KARENA (2009)
Tulemus
4
Tallinna RSK
AMOR KARENA (2009)
4
11
Kristina Lätti
Kristina Lätti
Tondi RSK
ROXANNE (2006)
Tulemus
4
Tondi RSK
ROXANNE (2006)
4
12
Risto Märtson
Risto Märtson
RK Ruila Tall
WINDBREAKER (2003)
Tulemus
4
RK Ruila Tall
WINDBREAKER (2003)
4
13
Anni Maisla
Anni Maisla
Viljandimaa RSK
ORPHEUS (2007)
Tulemus
4
Viljandimaa RSK
ORPHEUS (2007)
4
14
Sven Leek
Sven Leek
ESHKS
CORINA (2003)
Tulemus
8
ESHKS
CORINA (2003)
8
15
Helene Proover
Helene Proover
Viru Ratsu
SILVERADO (2008)
Tulemus
8
Viru Ratsu
SILVERADO (2008)
8
16
Kelli Bachmann
Kelli Bachmann
Tartumaa RSK
ZITACO M (2004)
Tulemus
8
Tartumaa RSK
ZITACO M (2004)
8
17
Merlis Orion
Merlis Orion
Tondi RSK
GROY (2002)
Tulemus
8
Tondi RSK
GROY (2002)
8
18
Priit Perna
Priit Perna
Tartu Ratsakool
HERMELA (2008)
Tulemus
8
Tartu Ratsakool
HERMELA (2008)
8
19
Aleksandr Tsemin
Aleksandr Tsemin
Märjamaa SK
SOLEIL`S CASPER (2005)
Tulemus
8
Märjamaa SK
SOLEIL`S CASPER (2005)
8
20
Liis Hõrak
Liis Hõrak
RSK KRT
FIGHTING LILY OF THE VALLEY (2007)
Tulemus
8
RSK KRT
FIGHTING LILY OF THE VALLEY (2007)
8
21
Theresa Dee Torjus
Theresa Dee Torjus
Tondi RSK
CAMPARI (2008)
Tulemus
8
Tondi RSK
CAMPARI (2008)
8
22
Haana Norma
Haana Norma
Tondi RSK
DOLORES (2008)
Tulemus
11
Tondi RSK
DOLORES (2008)
11
23
Mirje Uibo
Mirje Uibo
Viljandimaa RSK
EVENNIX (2009)
Tulemus
12
Viljandimaa RSK
EVENNIX (2009)
12
24
Kaisa Kallas
Kaisa Kallas
Märjamaa SK
KALME (2008)
Tulemus
12
Märjamaa SK
KALME (2008)
12
25
Katre Viilmaa
Katre Viilmaa
Märjamaa SK
SWEET DREAMS (2008)
Tulemus
16
Märjamaa SK
SWEET DREAMS (2008)
16
26
Riho Viik
Riho Viik
Märjamaa SK
OBERON (2009)
Tulemus
16
Märjamaa SK
OBERON (2009)
16
27
Marje Salumets
Marje Salumets
RK Ruila Tall
MASERATI (2002)
Tulemus
17
RK Ruila Tall
MASERATI (2002)
17
28
Urve Aavik
Urve Aavik
Tallinna RSK
CHARLY (2011)
Tulemus
20
Tallinna RSK
CHARLY (2011)
20
29
Älis-Sille Hein
Älis-Sille Hein
Tondi RSK
SANDROFELLA (2010)
Tulemus
24
Tondi RSK
SANDROFELLA (2010)
24
Kristina Kovalkova
Kristina Kovalkova
RK El Awrah ET
BREEZE (2008)
Tulemus
elim
RK El Awrah ET
BREEZE (2008)
elim
Kadri Eboldt
Kadri Eboldt
RSK Ruttar
LISANDER (2006)
Tulemus
elim
RSK Ruttar
LISANDER (2006)
elim
Evelin Evisalu
Evelin Evisalu
Vändra RSK
SOLARIS (2008)
Tulemus
katkestas
Vändra RSK
SOLARIS (2008)
katkestas
Helge Likker
Helge Likker
Vändra RSK
CHARMILLY (2004)
Tulemus
katkestas
Vändra RSK
CHARMILLY (2004)
katkestas
Janely Saar
Janely Saar
Pärnumaa RSK
THOBIAS LAUWES FOREVER (2000)
Tulemus
katkestas
Pärnumaa RSK
THOBIAS LAUWES FOREVER (2000)
katkestas
Merlin Erm
Merlin Erm
Vändra RSK
CROSSER (2007)
Tulemus
katkestas
Vändra RSK
CROSSER (2007)
katkestas
Pille Remmelgas
Pille Remmelgas
Niitvälja RSK
SIR POPEY (2002)
Tulemus
elim
Niitvälja RSK
SIR POPEY (2002)
elim
Johannes Kiiver
Johannes Kiiver
Tondi RSK
OSCAR (2006)
Tulemus
elim
Tondi RSK
OSCAR (2006)
elim
Kadi Nurs
Kadi Nurs
Hiiumaa RSK
KUTI KUTI (2004)
Tulemus
elim
Hiiumaa RSK
KUTI KUTI (2004)
elim
Liisi Laanet
Liisi Laanet
RSK KRT
LUKRECIJA (2006)
Tulemus
elim
RSK KRT
LUKRECIJA (2006)
elim
Maria Reimers
Maria Reimers
RSK Simon
OLYMPUS (2008)
Tulemus
elim
RSK Simon
OLYMPUS (2008)
elim
Taustatööd