Võistlus

Nimi:
Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate MV / Laste MV koolisõidus
Aeg:
25.08.16 - 28.08.16
Korraldaja(d):
ERL & Ruila Tall
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
EMV, MV
Riik:
Eesti
Asukoht:
Ruila, Harjumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:
Soovi korral on kolmapäeval 24.08.16 võistlusväljak treeninguteks avatud:
16-17  EMV koolisõitjad
17-18  EMV takistussõitjad

Lisaks toimuvad takistussõidus järgmised warm up sõidud EMV-le registreerunud sportlastele:
25.08 hommikul kell 9.00 warm up sõit kõrgustel 100cm (ponid), 105cm ja 115cm
26.08 õhtul orienteeruvalt kell 19.30 kõrgustel 120cm ja 130cm 
Kõikide sõitude stardimaks 10€. Registreerimine hiljemalt 24.08.16 aadressil voistlus@parkuur.ee.

Võistluse koduleht (ajakava, stardikad, tulemused jne) http://www.tallinnhorseshow.ee/est/eesti-meistrivoistlused/stardijarjekorradtulemused/2016/
27.08.16 - Klass 15 | 105 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | MV I osavõistlus - Harrastajad

Osalejaid: 41

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kristina Lätti
ROXANNE (2006)
Tondi RSK ROXANNE (2006) 0 / 55,55 0 / 55,55
2
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maris Suuster
QUANSAR Z (2002)
Tondi RSK QUANSAR Z (2002) 0 / 56,10 0 / 56,10
3
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Egle Palm
VEDETTE B (2002)
Tondi RSK VEDETTE B (2002) 0 / 59,15 0 / 59,15
4
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Aleksandr Tsemin
SOLEIL`S CASPER (2005)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel SOLEIL`S CASPER (2005) 0 / 59,24 0 / 59,24
5
Treener(id): Pille Elson
Mailis Timmi
AMOR KARENA (2009)
Tallinna RSK Pille Elson AMOR KARENA (2009) 0 / 59,60 0 / 59,60
6
Treener(id): Krista Raidmets
Maarja-Liisa Nõmm
PANCHITA (2006)
Audruranna RSK Krista Raidmets PANCHITA (2006) 0 / 60,27 0 / 60,27
7
Treener(id):
Risto Märtson
WINDBREAKER (2003)
RK Ruila Tall WINDBREAKER (2003) 0 / 61,88 0 / 61,88
8
Treener(id):
Anni Maisla
ORPHEUS (2007)
Viljandimaa RSK ORPHEUS (2007) 0 / 62,02 0 / 62,02
9
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Priit Perna
HERMELA (2008)
Tartu Ratsakool Riina Seder-Zalite HERMELA (2008) 0 / 62,40 0 / 62,40
10
Treener(id): Maarja Berkmann
Helina Täht
PÄRN (1998)
Hiiumaa RSK Maarja Berkmann PÄRN (1998) 0 / 62,43 0 / 62,43
11
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Liis Hõrak
FIGHTING LILY OF THE VALLEY (2007)
RSK KRT FIGHTING LILY OF THE VALLEY (2007) 0 / 62,96 0 / 62,96
12
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Rein Pill
Merlis Orion
GROY (2002)
Tondi RSK Rein Pill GROY (2002) 0 / 63,06 0 / 63,06
13
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maris Suuster
VILANDRO K (2002)
Tondi RSK VILANDRO K (2002) 0 / 63,27 0 / 63,27
14
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Janek Zalite
KLEOPATRA (2009)
Tondi RSK KLEOPATRA (2009) 0 / 63,98 0 / 63,98
15
Treener(id): Maila Kukk
Evelin Evisalu
SOLARIS (2008)
Vändra RSK Maila Kukk SOLARIS (2008) 0 / 64,01 0 / 64,01
16
Treener(id): Urmas Raag
Teele Kepler
VARINA (2009)
Tartumaa RSK Urmas Raag VARINA (2009) 0 / 65,54 0 / 65,54
17
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Anni Kaljund
Haana Norma
DOLORES (2008)
Tondi RSK Anni Kaljund DOLORES (2008) 0 / 66,16 0 / 66,16
18
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Theresa Dee Torjus
CAMPARI (2008)
Tondi RSK Riina Seder-Zalite CAMPARI (2008) 0 / 68,00 0 / 68,00
19
Treener(id):
Janely Saar
THOBIAS LAUWES FOREVER (2000)
Pärnumaa RSK THOBIAS LAUWES FOREVER (2000) 4 / 55,25 4 / 55,25
20
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Janek Zalite
QUINTENDER AVOS Z (2008)
Tondi RSK Riina Seder-Zalite QUINTENDER AVOS Z (2008) 4 / 57,89 4 / 57,89
21
Treener(id):
Kelli Bachmann
ZITACO M (2004)
Tartumaa RSK ZITACO M (2004) 4 / 58,12 4 / 58,12
22
Treener(id):
Kristina Kovalkova
BREEZE (2008)
RK El Awrah ET BREEZE (2008) 4 / 59,16 4 / 59,16
23
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Maria Saar
SOLEIL`S CASPER (2005)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel SOLEIL`S CASPER (2005) 4 / 62,22 4 / 62,22
24
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Annika Veerpalu
Pille Parm
ADMIRAL AMERIGO (2007)
Nõo RK Annika Veerpalu ADMIRAL AMERIGO (2007) 4 / 65,66 4 / 65,66
25
Treener(id): Margit Mägi
Kaisa Kallas
KALME (2008)
Märjamaa SK Margit Mägi KALME (2008) 4 / 69,80 4 / 69,80
26
Treener(id):
Marje Salumets
MASERATI (2002)
RK Ruila Tall MASERATI (2002) 4 / 71,36 4 / 71,36
27
Klubi: ESHKS
Treener(id): Tiit Kivisild
Sven Leek
CORINA (2003)
ESHKS Tiit Kivisild CORINA (2003) 8 / 57,72 8 / 57,72
28
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Helene Proover
SILVERADO (2008)
Viru Ratsu SILVERADO (2008) 8 / 60,31 8 / 60,31
29
Treener(id): Maila Kukk
Merlin Erm
CROSSER (2007)
Vändra RSK Maila Kukk CROSSER (2007) 8 / 61,86 8 / 61,86
30
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Älis-Sille Hein
SANDROFELLA (2010)
Tondi RSK SANDROFELLA (2010) 8 / 64,13 8 / 64,13
31
Treener(id): Margit Mägi
Katre Viilmaa
SWEET DREAMS (2008)
Märjamaa SK Margit Mägi SWEET DREAMS (2008) 8 / 64,69 8 / 64,69
32
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id):
Kadri Eboldt
LISANDER (2006)
RSK Ruttar LISANDER (2006) 8 / 65,91 8 / 65,91
33
Treener(id):
Riho Viik
OBERON (2009)
Märjamaa SK OBERON (2009) 8 / 67,18 8 / 67,18
34
Treener(id):
Mirje Uibo
EVENNIX (2009)
Viljandimaa RSK EVENNIX (2009) 8 / 69,48 8 / 69,48
35
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Urve Aavik
CHARLY (2011)
Tallinna RSK Riina Seder-Zalite CHARLY (2011) 8 / 76,52 8 / 76,52
36
Treener(id):
Helge Likker
CHARMILLY (2004)
Vändra RSK CHARMILLY (2004) 16 / 66,08 16 / 66,08
Treener(id):
Pille Remmelgas
SIR POPEY (2002)
Niitvälja RSK SIR POPEY (2002) 2 tõrget 2 tõrget
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Johannes Kiiver
OSCAR (2006)
Tondi RSK Kristiina Raudnagel OSCAR (2006) 2 tõrget 2 tõrget
Treener(id):
Kadi Nurs
KUTI KUTI (2004)
Hiiumaa RSK KUTI KUTI (2004) 2 tõrget 2 tõrget
Klubi: RSK KRT
Treener(id): Andres Treve
Liisi Laanet
LUKRECIJA (2006)
RSK KRT Andres Treve LUKRECIJA (2006) 2 tõrget 2 tõrget
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Merle Annusver
Maria Reimers
OLYMPUS (2008)
RSK Simon Merle Annusver OLYMPUS (2008) 2 tõrget 2 tõrget