Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate MV / Laste MV koolisõidus

Aeg:
25.08.16 - 28.08.16
Korraldaja(d):
ERL & Ruila Tall
Asukoht:
Ruila
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
EMV, MV
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud

Lisainfo

Soovi korral on kolmapäeval 24.08.16 võistlusväljak treeninguteks avatud:
16-17  EMV koolisõitjad
17-18  EMV takistussõitjad

Lisaks toimuvad takistussõidus järgmised warm up sõidud EMV-le registreerunud sportlastele:
25.08 hommikul kell 9.00 warm up sõit kõrgustel 100cm (ponid), 105cm ja 115cm
26.08 õhtul orienteeruvalt kell 19.30 kõrgustel 120cm ja 130cm 
Kõikide sõitude stardimaks 10€. Registreerimine hiljemalt 24.08.16 aadressil voistlus@parkuur.ee.

Võistluse koduleht (ajakava, stardikad, tulemused jne) http://www.tallinnhorseshow.ee/est/eesti-meistrivoistlused/stardijarjekorradtulemused/2016/

Võistluse lehele
25.08.16 - Klass 3 | 105 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | EMV I osavõistlus – Lapsed (12-14a)
Starte: 18
Võistluspaare: 18
Võistlejaid: 18
Hobuseid: 18
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Elizabeth Põder
LIBERTY D'ESTELLA (2004)
Tulemus: 0 / 53,61
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov LIBERTY D'ESTELLA (2004) 0 / 53,61
2
Treener(id): Andres Udeküll
Sandra Vatter
LITTLE JOHN (2008)
Tulemus: 0 / 57,61
Läänemaa RSK Andres Udeküll LITTLE JOHN (2008) 0 / 57,61
3
Treener(id):
Elisabeth Palmissaar
LOTUS DES VERNIERES X (1999)
Tulemus: 0 / 60,29
Pärnumaa RSK LOTUS DES VERNIERES X (1999) 0 / 60,29
4
Treener(id): Anni Mägi
Marlen Ojaste
CALVE (2007)
Tulemus: 0 / 60,30
Pärnumaa RSK Anni Mägi CALVE (2007) 0 / 60,30
5
Treener(id):
Marlene Makarov
EMORA (2009)
Tulemus: 0 / 61,21
Audruranna RSK EMORA (2009) 0 / 61,21
6
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Frida Kristensen
DONNETTE (2004)
Tulemus: 0 / 62,74
ESHKS DONNETTE (2004) 0 / 62,74
7
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Kristina Ulrika Arme
Kristina Roots
GRENARDI (2009)
Tulemus: 0 / 62,80
Nõo RK Kristina Ulrika Arme GRENARDI (2009) 0 / 62,80
8
Treener(id): Triin Vahimets
Eleanora Aunap
PAHHE (2005)
Tulemus: 0 / 63,88
Tartumaa RSK Triin Vahimets PAHHE (2005) 0 / 63,88
9
Treener(id):
Saskia Maripuu
DEAL OR NO DEAL (2004, SP)
Tulemus: 4 / 56,14
RK Ruila Tall DEAL OR NO DEAL (2004, SP) 4 / 56,14
10
Treener(id):
Mirell Luts
OLIVIA S (2006)
Tulemus: 4 / 61,54
Liivimaa RK OLIVIA S (2006) 4 / 61,54
11
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
Hanna Smirnov
PIRELLA (2005)
Tulemus: 4 / 69,19
Pärna RSK Marko Villemson PIRELLA (2005) 4 / 69,19
12
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
Tuuli Neerot
PICODELLAS (2006)
Tulemus: 4 / 74,87
Pärna RSK Marko Villemson PICODELLAS (2006) 4 / 74,87
13
Treener(id):
Josiine Vekram
ELKUR (2006, SP)
Tulemus: 8 / 55,44
Vändra RSK ELKUR (2006, SP) 8 / 55,44
14
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Helene Proover
Annika Lehtmets
PIIGA (2001)
Tulemus: 8 / 59,52
Viru Ratsu Helene Proover PIIGA (2001) 8 / 59,52
15
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
Eva Kiisk
PREERIA (1999)
Tulemus: 11 / 89,21
Pärna RSK Marko Villemson PREERIA (1999) 11 / 89,21
16
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Karol-Kenneth Lootus
WISPHER "D" (1999)
Tulemus: 12 / 77,73
ESHKS WISPHER "D" (1999) 12 / 77,73
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
Doris Mänd
PAMELA (2005)
Tulemus: 2 tõrget
Pärna RSK Marko Villemson PAMELA (2005) 2 tõrget
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Elisabeth Mägi
ODELIA (2003)
Tulemus: 2 tõrget
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov ODELIA (2003) 2 tõrget
Taustatööd