Võistlus

Nimi:
Eesti Meistrivõistlused / Harrastajate MV / Laste MV koolisõidus
Aeg:
25.08.16 - 28.08.16
Korraldaja(d):
ERL & Ruila Tall
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
EMV, MV
Riik:
Eesti
Asukoht:
Ruila, Harjumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:
Soovi korral on kolmapäeval 24.08.16 võistlusväljak treeninguteks avatud:
16-17  EMV koolisõitjad
17-18  EMV takistussõitjad

Lisaks toimuvad takistussõidus järgmised warm up sõidud EMV-le registreerunud sportlastele:
25.08 hommikul kell 9.00 warm up sõit kõrgustel 100cm (ponid), 105cm ja 115cm
26.08 õhtul orienteeruvalt kell 19.30 kõrgustel 120cm ja 130cm 
Kõikide sõitude stardimaks 10€. Registreerimine hiljemalt 24.08.16 aadressil voistlus@parkuur.ee.

Võistluse koduleht (ajakava, stardikad, tulemused jne) http://www.tallinnhorseshow.ee/est/eesti-meistrivoistlused/stardijarjekorradtulemused/2016/
25.08.16 - Klass 3 | 105 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | EMV I osavõistlus – Lapsed (12-14a)

Osalejaid: 18

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Elizabeth Põder (2002)
LIBERTY D'ESTELLA (2004)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov LIBERTY D'ESTELLA (2004) 0 / 53,61 0 / 53,61
2
Treener(id): Andres Udeküll
Sandra Vatter (2003)
LITTLE JOHN (2008)
Läänemaa RSK Andres Udeküll LITTLE JOHN (2008) 0 / 57,61 0 / 57,61
3
Treener(id):
Elisabeth Palmissaar (2002)
LOTUS DES VERNIERES X (1999)
Pärnumaa RSK LOTUS DES VERNIERES X (1999) 0 / 60,29 0 / 60,29
4
Treener(id): Anni Mägi
Marlen Ojaste (2002)
CALVE (2007)
Pärnumaa RSK Anni Mägi CALVE (2007) 0 / 60,30 0 / 60,30
5
Treener(id):
Marlene Makarov (2002)
EMORA (2009)
Audruranna RSK EMORA (2009) 0 / 61,21 0 / 61,21
6
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Frida Kristensen (2003)
DONNETTE (2004)
ESHKS DONNETTE (2004) 0 / 62,74 0 / 62,74
7
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Kristina Ulrika Arme
Kristina Roots (2002)
GRENARDI (2009)
Nõo RK Kristina Ulrika Arme GRENARDI (2009) 0 / 62,80 0 / 62,80
8
Treener(id): Triin Vahimets
Eleanora Aunap (2003)
PAHHE (2005)
Tartumaa RSK Triin Vahimets PAHHE (2005) 0 / 63,88 0 / 63,88
9
Treener(id):
Saskia Maripuu (2002)
DEAL OR NO DEAL (2004, SP)
RK Ruila Tall DEAL OR NO DEAL (2004, SP) 4 / 56,14 4 / 56,14
10
Treener(id):
Mirell Luts (2002)
OLIVIA S (2006)
Liivimaa RK OLIVIA S (2006) 4 / 61,54 4 / 61,54
11
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
Hanna Smirnov (2003)
PIRELLA (2005)
Pärna RSK Marko Villemson PIRELLA (2005) 4 / 69,19 4 / 69,19
12
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
Tuuli Neerot (2003)
PICODELLAS (2006)
Pärna RSK Marko Villemson PICODELLAS (2006) 4 / 74,87 4 / 74,87
13
Treener(id):
Josiine Vekram (2002)
ELKUR (2006, SP)
Vändra RSK ELKUR (2006, SP) 8 / 55,44 8 / 55,44
14
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Helene Proover
Annika Lehtmets (2002)
PIIGA (2001)
Viru Ratsu Helene Proover PIIGA (2001) 8 / 59,52 8 / 59,52
15
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
Eva Kiisk (2003)
PREERIA (1999)
Pärna RSK Marko Villemson PREERIA (1999) 11 / 89,21 11 / 89,21
16
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Karol-Kenneth Lootus (2003)
WISPHER "D" (1999)
ESHKS WISPHER "D" (1999) 12 / 77,73 12 / 77,73
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
Doris Mänd (2003)
PAMELA (2005)
Pärna RSK Marko Villemson PAMELA (2005) 2 tõrget 2 tõrget
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Elisabeth Mägi (2002)
ODELIA (2003)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov ODELIA (2003) 2 tõrget 2 tõrget