Võistlustele kehtivate võimalike piirangute ja võistluste korraldusele seatud nõuetega saate tutvuda SIIN.
Võistluse korraldamise ning sellel vajalike nõuete täitmise eest vastutab võistluse korraldaja.

Võistlus

Nimi:
Tallinna RSK Harrastajate Karikasari II etapp & SMV Lapsed & ERL Ponikarikas 2016 I etapp & Väikeponide Karikas I etapp
Aeg:
12.03.16 - 13.03.16
Korraldaja(d):
Tallinna RSK & SA Tallinna RK & Veskimetsa RK
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik, SMV
Riik:
Eesti
Asukoht:
Veskimetsa RK
Staatus:
Tulemused avaldatud
13.03.16 - Klass 9 | 130 cm | Art. 274.5.3, kahefaasiline | Avatud

Osalejaid: 23

Koht# Võistleja Klubi Hobune Tulemus
1
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Rain Koch
UPPERCUT (2002)
Jakoch RSK UPPERCUT (2002) 0 / 44,35 / 0 / 32,95 0 / 44,35 / 0 / 32,95
2
Treener(id):
Ketlin Ramjalg
QATIMINI DES VERGERS Z (2005)
RK Ruila Tall QATIMINI DES VERGERS Z (2005) 0 / 43,12 / 0 / 35,43 0 / 43,12 / 0 / 35,43
3
Klubi:
Treener(id):
Ville Paloheimo (FIN)
CLARETTA
CLARETTA 0 / 41,39 / 0 / 36,05 0 / 41,39 / 0 / 36,05
4
Treener(id):
Ketlin Ramjalg
PITTEGAARDENS ROSITA (2005)
RK Ruila Tall PITTEGAARDENS ROSITA (2005) 0 / 41,92 / 0 / 36,94 0 / 41,92 / 0 / 36,94
5
Treener(id):
Tarmo Kutsar
LITTLE JOHN N (2009)
Tallinna RSK LITTLE JOHN N (2009) 0 / 44,65 / 0 / 37,48 0 / 44,65 / 0 / 37,48
6
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
CAPPUCCINO (2007)
Tondi RSK CAPPUCCINO (2007) 0 / 46,73 / 0 / 38,39 0 / 46,73 / 0 / 38,39
7
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Berit Põldoja
BÜCARO HP (2006)
Tondi RSK BÜCARO HP (2006) 0 / 43,56 / 4 / 39,49 0 / 43,56 / 4 / 39,49
8
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Rain Koch
EDIE-AMINGO G (2009)
Jakoch RSK EDIE-AMINGO G (2009) 0 / 46,22 / 4 / 40,75 0 / 46,22 / 4 / 40,75
9
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Siim Sinijärv
CASHMIR (2008)
ESHKS CASHMIR (2008) 0 / 41,18 / 8 / 32,59 0 / 41,18 / 8 / 32,59
10
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Annabel Lõuke
TEXAS DES FORETS (2007)
RSK KRT TEXAS DES FORETS (2007) 4 / 38,95 4 / 38,95
11
Treener(id):
Camille Mahoni
ORLYMEJA (2007)
SA Tallinna RK ORLYMEJA (2007) 4 / 40,70 4 / 40,70
12
Treener(id):
Mariah Orover
ZINGA ZANGA (2007)
Pärnumaa RSK ZINGA ZANGA (2007) 4 / 42,69 4 / 42,69
13
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id):
Kristjan Sinikas
SPACE KING (2008)
RSK Ruttar SPACE KING (2008) 4 / 44,28 4 / 44,28
14
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Heiki Vatsel
ILAYZA (2008)
RSK KRT ILAYZA (2008) 5 / 47,84 5 / 47,84
15
Treener(id):
Kati Raidma
VAYA BELLA (2002)
Vändra RSK VAYA BELLA (2002) 8 / 40,81 8 / 40,81
16
Treener(id):
Margareth Eikner
CHICA CIRONE (2007)
SA Tallinna RK CHICA CIRONE (2007) 8 / 45,05 8 / 45,05
17
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Johann Zeiger
APRIL (2005)
Tondi RSK APRIL (2005) 9 / 48,33 9 / 48,33
18
Treener(id):
Laura Maria Tammeleht
ORPHEUS (2008)
Pärnumaa RSK ORPHEUS (2008) 12 / 43,86 12 / 43,86
19
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
CLIPPER (2009)
Tondi RSK CLIPPER (2009) 13 / 64,96 13 / 64,96
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
BANDITO B (2006)
Saare RK BANDITO B (2006) 2 tõrget 2 tõrget
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Merilyn Isok
FAVORITE (2005)
Tondi RSK FAVORITE (2005) 2 tõrget 2 tõrget
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Siim Sinijärv
EVENT HORIZON HL (2009)
ESHKS EVENT HORIZON HL (2009) katkestas katkestas
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
HENRIETTA (2005)
RSK KRT HENRIETTA (2005) katkestas katkestas