Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2015
/
EHS Karikasari 2015 I etapp
/ 2 - Tulemused
EHS Karikasari 2015 I etapp
Aeg:
30.05.15
Korraldaja(d):
EHS, Torihobusekasvandus OÜ
Asukoht:
Tori
Sekretär:
Margit Rodenberg
tel. 53 426 040, margit.asu@mail.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistlussarjad
EHS Karikas
Võistluse lehele
30.05.15 - Klass 2 | 100 cm | Art. 274.5.3, kahefaasiline | Avatud (tori ja trakeeni tõugu hobuste sarja arvestused)
Starte:
30
Võistluspaare:
30
Võistlejaid:
26
Hobuseid:
30
Koht
#
Võistleja
Klubi
Hobune
Tulemus
Hobused
Laste paarid
Lapsed
Harrastajad
1
Berit Lehtsaar
Berit Lehtsaar
Viljandimaa RSK
SOLEI SOLEI (2008)
Tulemus
0 / 54,88 / 0 / 29,75
Viljandimaa RSK
SOLEI SOLEI (2008)
0 / 54,88 / 0 / 29,75
4.0
4.0
4.0
+
2
Mariann-Krõõt Ilves
Mariann-Krõõt Ilves
Vändra RSK
KENT LAKES (2010)
Tulemus
0 / 50,21 / 0 / 30,31
Vändra RSK
KENT LAKES (2010)
0 / 50,21 / 0 / 30,31
2.0
+
+
+
3
Johanna Brigite Verro
Johanna Brigite Verro
Vändra RSK
CANARYS (2005)
Tulemus
0 / 54,30 / 0 / 33,63
Vändra RSK
CANARYS (2005)
0 / 54,30 / 0 / 33,63
1.0
1.0
1.0
+
4
Eva-Johanna Jürgenson
Eva-Johanna Jürgenson
Viljandimaa RSK
PRESTON (1998)
Tulemus
0 / 48,96 / 0 / 33,81
Viljandimaa RSK
PRESTON (1998)
0 / 48,96 / 0 / 33,81
1.0
1.0
1.0
+
5
Mariah Orover
Mariah Orover
Pärnumaa RSK
QUIDAM DE TORIEL (2008)
Tulemus
0 / 50,10 / 0 / 33,85
Pärnumaa RSK
QUIDAM DE TORIEL (2008)
0 / 50,10 / 0 / 33,85
1.0
+
+
+
6
Mariah Orover
Mariah Orover
Pärnumaa RSK
EXKILLER (2010)
Tulemus
0 / 50,40 / 0 / 34,12
Pärnumaa RSK
EXKILLER (2010)
0 / 50,40 / 0 / 34,12
1.0
+
+
+
7
Keidy Udalov
Keidy Udalov
Pärnumaa RSK
AMERICAN BEAUTY (2006)
Tulemus
0 / 44,00 / 0 / 34,18
Pärnumaa RSK
AMERICAN BEAUTY (2006)
0 / 44,00 / 0 / 34,18
1.0
+
+
3.0
8
Meril Jerofejev
Meril Jerofejev
Audruranna RSK
ZIKI-KIRA (2006)
Tulemus
0 / 53,75 / 0 / 35,91
Audruranna RSK
ZIKI-KIRA (2006)
0 / 53,75 / 0 / 35,91
1.0
+
+
+
9
Rebeka Luhaste
Rebeka Luhaste
Viljandimaa RSK
CEVIN (2007)
Tulemus
0 / 53,46 / 0 / 41,37
Viljandimaa RSK
CEVIN (2007)
0 / 53,46 / 0 / 41,37
+
+
+
+
10
Eliis Pliev
Eliis Pliev
Avante
OPOSSUM (2007)
Tulemus
0 / 52,57 / 0 / 47,06
Avante
OPOSSUM (2007)
0 / 52,57 / 0 / 47,06
+
+
+
1.0
11
Mari Maisla
Mari Maisla
Viljandimaa RSK
ORPHEUS (2007)
Tulemus
0 / 46,04 / 4 / 31,78
Viljandimaa RSK
ORPHEUS (2007)
0 / 46,04 / 4 / 31,78
+
+
+
+
12
Minna Veedler
Minna Veedler
ESHKS
CON BRIO (2007)
Tulemus
0 / 44,98 / 4 / 35,16
ESHKS
CON BRIO (2007)
0 / 44,98 / 4 / 35,16
+
+
+
+
13
Janely Saar
Janely Saar
Audruranna RSK
FREEDOM (2005)
Tulemus
0 / 50,65 / 4 / 36,65
Audruranna RSK
FREEDOM (2005)
0 / 50,65 / 4 / 36,65
+
+
+
1.0
14
Carolina Kuris
Carolina Kuris
Läänemaa RSK
SELENE (2008)
Tulemus
0 / 46,55 / 4 / 41,78
Läänemaa RSK
SELENE (2008)
0 / 46,55 / 4 / 41,78
+
+
+
+
15
Gloria Vimberg
Gloria Vimberg
Audruranna RSK
IRON (2004)
Tulemus
0 / 49,11 / 4 / 42,91
Audruranna RSK
IRON (2004)
0 / 49,11 / 4 / 42,91
+
+
+
1.0
16
Rando Kangur
Rando Kangur
Pärnumaa RSK
AKATINE WEERING (2005)
Tulemus
0 / 46,28 / 7 / 58,35
Pärnumaa RSK
AKATINE WEERING (2005)
0 / 46,28 / 7 / 58,35
+
+
+
+
17
Margret Raba
Margret Raba
Läänemaa RSK
DERBIJS (2009)
Tulemus
0 / 55,79 / 8 / 40,00
Läänemaa RSK
DERBIJS (2009)
0 / 55,79 / 8 / 40,00
+
+
+
1.0
18
Berit Lehtsaar
Berit Lehtsaar
Viljandimaa RSK
LASCA 14 (2001)
Tulemus
4 / 44,97
Viljandimaa RSK
LASCA 14 (2001)
4 / 44,97
+
+
+
+
19
Stella Kuusemets
Stella Kuusemets
Märjamaa SK
ROONI (2006)
Tulemus
4 / 46,71
Märjamaa SK
ROONI (2006)
4 / 46,71
+
+
+
1.0
20
Sandra Prez
Sandra Prez
Pärnumaa RSK
GAMEERA (2001)
Tulemus
4 / 46,75
Pärnumaa RSK
GAMEERA (2001)
4 / 46,75
+
+
+
+
21
Helena Käosaar
Helena Käosaar
Vändra RSK
FONTANELLA (2003)
Tulemus
4 / 50,01
Vändra RSK
FONTANELLA (2003)
4 / 50,01
+
+
+
+
22
Taisi Viire
Taisi Viire
Vändra RSK
SANDY (2008, VP)
Tulemus
4 / 50,24
Vändra RSK
SANDY (2008, VP)
4 / 50,24
+
+
+
+
23
Rebeka Luhaste
Rebeka Luhaste
Viljandimaa RSK
CASCANIA (2007)
Tulemus
4 / 51,70
Viljandimaa RSK
CASCANIA (2007)
4 / 51,70
+
+
+
+
24
Riin Kurrikoff
Riin Kurrikoff
EHS
TRIKK (2008, SP)
Tulemus
6 / 63,73
EHS
TRIKK (2008, SP)
6 / 63,73
+
+
+
+
25
Kristiin Kesamaa
Kristiin Kesamaa
Liivimaa RK
SUNSHINE (2008)
Tulemus
7 / 68,42
Liivimaa RK
SUNSHINE (2008)
7 / 68,42
+
+
+
+
26
Ilona Käosaar
Ilona Käosaar
Vändra RSK
BLISANDRA (2007)
Tulemus
9 / 58,41
Vändra RSK
BLISANDRA (2007)
9 / 58,41
+
+
+
+
27
Kätlin El Majdaoui
Kätlin El Majdaoui
Vändra RSK
QUICKSTEP (2011)
Tulemus
11 / 66,54
Vändra RSK
QUICKSTEP (2011)
11 / 66,54
+
+
+
+
Eliise Vahero
Eliise Vahero
Avante
ROOSI (2009, SP)
Tulemus
2 tõrget
Avante
ROOSI (2009, SP)
2 tõrget
+
+
+
+
Janely Saar
Janely Saar
Audruranna RSK
GRAMMONT (2008)
Tulemus
2 tõrget
Audruranna RSK
GRAMMONT (2008)
2 tõrget
+
+
+
+
Anne-Mai Müürsepp
Anne-Mai Müürsepp
Pärnumaa RSK
MACALLA (2005)
Tulemus
kukkus
Pärnumaa RSK
MACALLA (2005)
kukkus
+
+
+
+
Taustatööd