Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2015
/
Kohila Sügis
/ 3 - Tulemused
Kohila Sügis
Aeg:
22.08.15
Korraldaja(d):
Kohila RSK
Asukoht:
Kohila tall
Sekretär:
Kerli Mooses
tel. 55 26 542, kerli.mooses@mail.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo
NB! Kehtib
uus vaktsineerimise kord
ja võistlusele registreerudes palun veenduge, et teil on kehtivad litsentsid ja ponidel kehtiv mõõtmine Ratsanetis.
Võistluse lehele
22.08.15 - Klass 3 | 90 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte:
31
Võistluspaare:
32
Võistlejaid:
27
Hobuseid:
32
Koht
#
Võistleja
Klubi
Hobune
Tulemus
1
Brigitta Vanker
Brigitta Vanker
Märjamaa SK
LAKMEE (2000)
Tulemus
0 / 73,28
Märjamaa SK
LAKMEE (2000)
0 / 73,28
2
Margit Lindre
Margit Lindre
Märjamaa SK
UZZI (2005)
Tulemus
0 / 77,35
Märjamaa SK
UZZI (2005)
0 / 77,35
3
Olga Russovitš
Olga Russovitš
SA Tallinna RK
ELIUMI (2005)
Tulemus
0 / 77,69
SA Tallinna RK
ELIUMI (2005)
0 / 77,69
4
Eva Oberschneider
Eva Oberschneider
ESHKS
MONSSON (2010, SP)
Tulemus
0 / 83,53
ESHKS
MONSSON (2010, SP)
0 / 83,53
5
Donna Mägi
Donna Mägi
Märjamaa SK
PILGRIM (2003)
Tulemus
0 / 86,19
Märjamaa SK
PILGRIM (2003)
0 / 86,19
6
Kristi Traagel
Kristi Traagel
Liivimaa RK
ORLYNA (2006)
Tulemus
0 / 86,62
Liivimaa RK
ORLYNA (2006)
0 / 86,62
7
My Relander
My Relander
RK Ruila Tall
CALVIN (2008)
Tulemus
0 / 88,53
RK Ruila Tall
CALVIN (2008)
0 / 88,53
8
Lisbeth Sirvi
Lisbeth Sirvi
SA Tallinna RK
POP STAR (2010)
Tulemus
0 / 89,37
SA Tallinna RK
POP STAR (2010)
0 / 89,37
9
Heili Püümann
Heili Püümann
RK Black Stallion
GRANDELOMA (2011)
Tulemus
0 / 91,54
RK Black Stallion
GRANDELOMA (2011)
0 / 91,54
10
Monika Nõmm
Monika Nõmm
Tartumaa RSK
EEPOS (1997)
Tulemus
0 / 94,66
Tartumaa RSK
EEPOS (1997)
0 / 94,66
11
Kristi Traagel
Kristi Traagel
Liivimaa RK
DONNA CRANE C (2003)
Tulemus
0 / 97,25
Liivimaa RK
DONNA CRANE C (2003)
0 / 97,25
12
Gerda Loopere
Gerda Loopere
Audruranna RSK
HABANERO K (2011)
Tulemus
0 / 98,68
Audruranna RSK
HABANERO K (2011)
0 / 98,68
13
Amelia Liis Mikk
Amelia Liis Mikk
RSK Simon
KUKAS (2007, VP)
Tulemus
4 / 76,31
RSK Simon
KUKAS (2007, VP)
4 / 76,31
14
Amelia Liis Mikk
Amelia Liis Mikk
RSK Simon
TUTIS (2007, SP)
Tulemus
4 / 77,37
RSK Simon
TUTIS (2007, SP)
4 / 77,37
15
Stella Tammets
Stella Tammets
Kohila RSK
GAMES (2003)
Tulemus
4 / 79,03
Kohila RSK
GAMES (2003)
4 / 79,03
16
Leana Kalve
Leana Kalve
Kohila RSK
ANDAMA (2000)
Tulemus
4 / 79,71
Kohila RSK
ANDAMA (2000)
4 / 79,71
17
Laura Leoste
Laura Leoste
SA Tallinna RK
EXCELLENCE-C (2004)
Tulemus
4 / 83,06
SA Tallinna RK
EXCELLENCE-C (2004)
4 / 83,06
18
Meeli Linde
Meeli Linde
Kohila RSK
VÄNTVIGUR (2007)
Tulemus
4 / 90,75
Kohila RSK
VÄNTVIGUR (2007)
4 / 90,75
19
Heili Püümann
Heili Püümann
RK Black Stallion
HURRICANE K (2011)
Tulemus
5 / 101,03
RK Black Stallion
HURRICANE K (2011)
5 / 101,03
20
Annika Lehtmets
Annika Lehtmets
Viru Ratsu
PIIGA (2001)
Tulemus
8 / 80,63
Viru Ratsu
PIIGA (2001)
8 / 80,63
21
Gerda Loopere
Gerda Loopere
Audruranna RSK
ROMERO (2007)
Tulemus
11 / 128,40
Audruranna RSK
ROMERO (2007)
11 / 128,40
22
Stella Kuusemets
Stella Kuusemets
Märjamaa SK
ROONI (2006)
Tulemus
12 / 94,81
Märjamaa SK
ROONI (2006)
12 / 94,81
23
Kristiina Raudnagel
Kristiina Raudnagel
Märjamaa SK
MIIMIKA (1999, SP)
Tulemus
12 / 99,09
Märjamaa SK
MIIMIKA (1999, SP)
12 / 99,09
24
Andres Kiive
Andres Kiive
EHS
FLORIDA (2011)
Tulemus
15 / 125,63
EHS
FLORIDA (2011)
15 / 125,63
25
Heili Püümann
Heili Püümann
RK Black Stallion
KIOTO (2007)
Tulemus
20 / 116,19
RK Black Stallion
KIOTO (2007)
20 / 116,19
Rudolf Vais
Rudolf Vais
Tondi RSK
REALITY (2008, SP)
Tulemus
2 tõrget
Tondi RSK
REALITY (2008, SP)
2 tõrget
Carolyn Vilba
Carolyn Vilba
RSK Caballus
FELICIA (2004, SP)
Tulemus
2 tõrget
RSK Caballus
FELICIA (2004, SP)
2 tõrget
Hanna Kristin Ojaveer
Hanna Kristin Ojaveer
Tondi RSK
GRAFIIT (2005)
Tulemus
2 tõrget
Tondi RSK
GRAFIIT (2005)
2 tõrget
Hele Helstein
Hele Helstein
Tartumaa RSK
WISBY (2010)
Tulemus
2 tõrget
Tartumaa RSK
WISBY (2010)
2 tõrget
Hanna Janet Oja
Hanna Janet Oja
Kurtna RK
SONAAT (2010)
Tulemus
2 tõrget
Kurtna RK
SONAAT (2010)
2 tõrget
Marko Reinman
Marko Reinman
Viru Ratsu
FRANCO (2002)
Tulemus
2 tõrget
Viru Ratsu
FRANCO (2002)
2 tõrget
Kristin Perna
Kristin Perna
Märjamaa SK
LISANDER (2006)
Tulemus
ei startinud
Märjamaa SK
LISANDER (2006)
ei startinud
Taustatööd