Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Kilgi Talli Takistussõiduvõistlus
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
46
Starte:
65
Ära jäänud starte:
6
Võistlejaid:
40
Hobuseid:
43
Stardid päevade kaupa:
22.08.15, laupäev:
65
Jrk
Võistleja
Klubi
Hobune
Klass(id)
1
Alexandra Somelar
Alexandra Somelar
Liivimaa RK
IIBIS KORALL (2009)
Klass(id)
1
|
2a
Liivimaa RK
IIBIS KORALL (2009)
1
|
2a
2
Anett Pullerits
Anett Pullerits
Tartumaa RSK
THOBIAS LAUWES FOREVER (2000)
Klass(id)
3
Tartumaa RSK
THOBIAS LAUWES FOREVER (2000)
3
3
Anni Britta Pajoma
Anni Britta Pajoma
FANTA FE LIISA (2005)
Klass(id)
1
FANTA FE LIISA (2005)
1
4
Annika Veerpalu
Annika Veerpalu
Nõo RK
TENOR (2009)
Klass(id)
3
|
4
Nõo RK
TENOR (2009)
3
|
4
5
Catlyn Resto
Catlyn Resto
Tartumaa RSK
LONDON (2001)
Klass(id)
3
|
4
Tartumaa RSK
LONDON (2001)
3
|
4
6
Grete Utso
Grete Utso
ESHKS
VIKI (2010)
Klass(id)
1
ESHKS
VIKI (2010)
1
7
Inge Ausna
Inge Ausna
Liivimaa RK
TANGO (2005)
Klass(id)
3
|
4
Liivimaa RK
TANGO (2005)
3
|
4
8
Kadri Vollmer
Kadri Vollmer
Tallinna RSK
PAMELA (2005)
Klass(id)
1
Tallinna RSK
PAMELA (2005)
1
9
Kaie Aamisepp
Kaie Aamisepp
RK Ruila Tall
SHADOWSTEP (2009)
Klass(id)
3
|
4
RK Ruila Tall
SHADOWSTEP (2009)
3
|
4
10
Karolin Valge
Karolin Valge
Tartumaa RSK
TWENTY- ONE (2007)
Klass(id)
4
Tartumaa RSK
TWENTY- ONE (2007)
4
11
Kati Sõer
Kati Sõer
Nõo RK
MY POLO JP (2008)
Klass(id)
1
Nõo RK
MY POLO JP (2008)
1
12
Kelli Bachmann
Kelli Bachmann
Tartumaa RSK
WALTER S (2007)
Klass(id)
2b
Tartumaa RSK
WALTER S (2007)
2b
13
Kristiina Kirsipuu
Kristiina Kirsipuu
Pärna RSK
BACARDI RAZZ (2008)
Klass(id)
2a
Pärna RSK
BACARDI RAZZ (2008)
2a
14
Kärt Kaseorg
Kärt Kaseorg
Viljandimaa RSK
A CARTE D´OR (2010)
Klass(id)
1
Viljandimaa RSK
A CARTE D´OR (2010)
1
15
Kärt Sikk
Kärt Sikk
FANTA FE LIISA (2005)
Klass(id)
1
FANTA FE LIISA (2005)
1
16
Kätlin Punnek
Kätlin Punnek
Nõo RK
LEXUS (2009)
Klass(id)
1
Nõo RK
LEXUS (2009)
1
17
Laura Anderson
Laura Anderson
Tartumaa RSK
JISWALDA VAN DE DISTELHOEVE (2009)
Klass(id)
1
|
2a
Tartumaa RSK
JISWALDA VAN DE DISTELHOEVE (2009)
1
|
2a
18
Laura Pedjak
Laura Pedjak
Liivimaa RK
DOLCE VITA (2008)
Klass(id)
1
|
2a
Liivimaa RK
DOLCE VITA (2008)
1
|
2a
19
Liis Danelson
Liis Danelson
RK Ruila Tall
VANESSA (2009)
Klass(id)
3
RK Ruila Tall
VANESSA (2009)
3
20
Liisi Põldots
Liisi Põldots
Tartumaa RSK
PUTTERCUP ATAMAN (2009)
Klass(id)
3
|
4
Tartumaa RSK
PUTTERCUP ATAMAN (2009)
3
|
4
21
Maarja Paomees
Maarja Paomees
RK El Awrah ET
SONRISA (2010)
Klass(id)
1
RK El Awrah ET
SONRISA (2010)
1
22
Maarja-Liis Järvekülg-Luoma
Maarja-Liis Järvekülg-Luoma
Liivimaa RK
STELLA (2010)
Klass(id)
1
|
2b
Liivimaa RK
STELLA (2010)
1
|
2b
23
Mari Maisla
Mari Maisla
Viljandimaa RSK
PARKER (2010)
Klass(id)
1
Viljandimaa RSK
PARKER (2010)
1
24
Mari Maisla
Mari Maisla
Viljandimaa RSK
ORPHEUS (2007)
Klass(id)
2a
Viljandimaa RSK
ORPHEUS (2007)
2a
25
Maris Kartau
Maris Kartau
ESHKS
EDISON (2011)
Klass(id)
1
ESHKS
EDISON (2011)
1
26
Marit Allik
Marit Allik
RK El Awrah ET
BLAGOVEST (2005)
Klass(id)
1
RK El Awrah ET
BLAGOVEST (2005)
1
27
Marlene Suits
Marlene Suits
Liivimaa RK
DŽURANO (2003)
Klass(id)
1
|
2a
Liivimaa RK
DŽURANO (2003)
1
|
2a
28
Merili Miku
Merili Miku
Nõo RK
LUCAS (2008)
Klass(id)
1
|
2a
Nõo RK
LUCAS (2008)
1
|
2a
29
Merilyn Isok
Merilyn Isok
Tondi RSK
FAVORITE (2005)
Klass(id)
4
Tondi RSK
FAVORITE (2005)
4
30
Mia Vahimets
Mia Vahimets
Tondi RSK
CASANOVA (1996)
Klass(id)
1
|
2a
Tondi RSK
CASANOVA (1996)
1
|
2a
31
Mirell Luts
Mirell Luts
Liivimaa RK
OLIVIA S (2006)
Klass(id)
1
|
2a
Liivimaa RK
OLIVIA S (2006)
1
|
2a
32
Peeter Viiard
Peeter Viiard
Liivimaa RK
HUGO V (2010)
Klass(id)
2a
|
3
Liivimaa RK
HUGO V (2010)
2a
|
3
33
Rainer Hõim
Rainer Hõim
Tartumaa RSK
ODIN (2007)
Klass(id)
3
|
4
Tartumaa RSK
ODIN (2007)
3
|
4
34
Riin Kurrikoff
Riin Kurrikoff
EHS
TRIKK (2008, VP)
Klass(id)
1
|
2a
EHS
TRIKK (2008, VP)
1
|
2a
35
Stefani Sabrodin
Stefani Sabrodin
Tartumaa RSK
PEPERONI (2006)
Klass(id)
4
Tartumaa RSK
PEPERONI (2006)
4
36
Stella-Ingrid Liinamäe
Stella-Ingrid Liinamäe
Tartumaa RSK
CALIMERO VON CIMELY (2003)
Klass(id)
3
|
4
Tartumaa RSK
CALIMERO VON CIMELY (2003)
3
|
4
37
Teivi Laurimäe
Teivi Laurimäe
Tartumaa RSK
KLIVLEND KING (2005)
Klass(id)
1
|
2b
Tartumaa RSK
KLIVLEND KING (2005)
1
|
2b
38
Tjorven Siiboja
Tjorven Siiboja
Tartumaa RSK
WARLOCK (2009)
Klass(id)
3
Tartumaa RSK
WARLOCK (2009)
3
39
Urmas Kõrgvee
Urmas Kõrgvee
Tartumaa RSK
HERAKLES (2001)
Klass(id)
2a
|
3
Tartumaa RSK
HERAKLES (2001)
2a
|
3
40
Urmas Raag
Urmas Raag
Tartumaa RSK
JILL VAN DE ROSHOEVE (2009)
Klass(id)
3
|
4
Tartumaa RSK
JILL VAN DE ROSHOEVE (2009)
3
|
4
41
Urmas Raag
Urmas Raag
Tartumaa RSK
JACKSON V/H DAUWHOF (2009)
Klass(id)
3
Tartumaa RSK
JACKSON V/H DAUWHOF (2009)
3
42
Urmas Raag
Urmas Raag
Tartumaa RSK
VARINA (2009)
Klass(id)
3
|
4
Tartumaa RSK
VARINA (2009)
3
|
4
43
Urmas Raag
Urmas Raag
Tartumaa RSK
SPARTA (2010)
Klass(id)
3
Tartumaa RSK
SPARTA (2010)
3
44
Urve Välimäe
Urve Välimäe
VIA DOLOROSA (2010)
Klass(id)
1
VIA DOLOROSA (2010)
1
Taustatööd