Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Kilgi Talli Takistussõit
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
42
Starte:
52
Ära jäänud starte:
13
Võistlejaid:
30
Hobuseid:
33
Stardid päevade kaupa:
20.06.15, laupäev:
52
Jrk
Võistleja
Klubi
Hobune
Klass(id)
1
Alexandra Somelar
Alexandra Somelar
Liivimaa RK
KRISTALL (2009)
Klass(id)
1
Liivimaa RK
KRISTALL (2009)
1
2
Alexandra Somelar
Alexandra Somelar
Liivimaa RK
IIBIS KORALL (2009)
Klass(id)
1
|
2a
Liivimaa RK
IIBIS KORALL (2009)
1
|
2a
3
Andres Zirk
Andres Zirk
Nõo RK
ASPIRIN (2011)
Klass(id)
1
|
2a
Nõo RK
ASPIRIN (2011)
1
|
2a
4
Anett Pullerits
Anett Pullerits
Tartumaa RSK
THOBIAS LAUWES FOREVER (2000)
Klass(id)
3
|
4
Tartumaa RSK
THOBIAS LAUWES FOREVER (2000)
3
|
4
5
Anu Lomp
Anu Lomp
ESHKS
ARHIMEDES (2008)
Klass(id)
1
ESHKS
ARHIMEDES (2008)
1
6
Brita Tuvi
Brita Tuvi
Viljandimaa RSK
HINDENBURG (2008)
Klass(id)
3
|
4
Viljandimaa RSK
HINDENBURG (2008)
3
|
4
7
Deily Aul
Deily Aul
Liivimaa RK
PARDOON (2004)
Klass(id)
2a
|
3
Liivimaa RK
PARDOON (2004)
2a
|
3
8
Elin Jalakas
Elin Jalakas
Liivimaa RK
HÄZLY (2008)
Klass(id)
2b
Liivimaa RK
HÄZLY (2008)
2b
9
Genely Mänd
Genely Mänd
Tartumaa RSK
SPARTA (2010)
Klass(id)
2a
|
3
Tartumaa RSK
SPARTA (2010)
2a
|
3
10
Genely Mänd
Genely Mänd
Tartumaa RSK
VARINA (2009)
Klass(id)
3
Tartumaa RSK
VARINA (2009)
3
11
Grete Utso
Grete Utso
ESHKS
VIKI (2010)
Klass(id)
1
ESHKS
VIKI (2010)
1
12
Inge Ausna
Inge Ausna
Liivimaa RK
TANGO (2005)
Klass(id)
3
|
4
Liivimaa RK
TANGO (2005)
3
|
4
13
Ivika Dolgin
Ivika Dolgin
Tartumaa RSK
LANZERIG (2005)
Klass(id)
1
Tartumaa RSK
LANZERIG (2005)
1
14
Kati Sõer
Kati Sõer
Nõo RK
REGULA (2004)
Klass(id)
1
|
2a
Nõo RK
REGULA (2004)
1
|
2a
15
Katriin Sild
Katriin Sild
Pärna RSK
TINQ AXLROSE (2010)
Klass(id)
1
Pärna RSK
TINQ AXLROSE (2010)
1
16
Katriin Sild
Katriin Sild
Pärna RSK
BAMERII (2008)
Klass(id)
2a
Pärna RSK
BAMERII (2008)
2a
17
Kertu Klettenberg
Kertu Klettenberg
RK Ruila Tall
D.LADY (2008)
Klass(id)
3
|
4
RK Ruila Tall
D.LADY (2008)
3
|
4
18
Kristi Reinet
Kristi Reinet
Tartumaa RSK
EKU (1999)
Klass(id)
1
|
2a
Tartumaa RSK
EKU (1999)
1
|
2a
19
Laura Anderson
Laura Anderson
Tartumaa RSK
JISWALDA VAN DE DISTELHOEVE (2009)
Klass(id)
1
|
2a
Tartumaa RSK
JISWALDA VAN DE DISTELHOEVE (2009)
1
|
2a
20
Laura Kõrgvee
Laura Kõrgvee
Tartumaa RSK
HERAKLES (2001)
Klass(id)
2a
|
3
Tartumaa RSK
HERAKLES (2001)
2a
|
3
21
Laura Liivamägi
Laura Liivamägi
RK Black Stallion
PASADOBLE (2008)
Klass(id)
2b
RK Black Stallion
PASADOBLE (2008)
2b
22
Liis Danelson
Liis Danelson
RK Ruila Tall
VANESSA (2009)
Klass(id)
3
RK Ruila Tall
VANESSA (2009)
3
23
Liisi Põldots
Liisi Põldots
Tartumaa RSK
ADELANTE (2005)
Klass(id)
3
|
4
Tartumaa RSK
ADELANTE (2005)
3
|
4
24
Liisi Põldots
Liisi Põldots
Tartumaa RSK
PUTTERCUP ATAMAN (2009)
Klass(id)
3
|
4
Tartumaa RSK
PUTTERCUP ATAMAN (2009)
3
|
4
25
Lisette Jonuks
Lisette Jonuks
Pärna RSK
BAMERII (2008)
Klass(id)
1
Pärna RSK
BAMERII (2008)
1
26
Maarja Sepp
Maarja Sepp
Kurtna RK
LASDON (2006)
Klass(id)
2b
|
3
Kurtna RK
LASDON (2006)
2b
|
3
27
Maarja-Liis Järvekülg-Luoma
Maarja-Liis Järvekülg-Luoma
Liivimaa RK
STELLA (2010)
Klass(id)
1
Liivimaa RK
STELLA (2010)
1
28
Madis Niinemets
Madis Niinemets
Viru Ratsu
F. CARLITO (2010)
Klass(id)
2a
Viru Ratsu
F. CARLITO (2010)
2a
29
Meriel Isok
Meriel Isok
Tondi RSK
RAADBJERG'S CARDIFF (2009)
Klass(id)
2a
Tondi RSK
RAADBJERG'S CARDIFF (2009)
2a
30
Merilyn Isok
Merilyn Isok
Tondi RSK
FAVORITE (2005)
Klass(id)
4
Tondi RSK
FAVORITE (2005)
4
31
Reelika Lipp
Reelika Lipp
Viru Ratsu
LIMONA (2009)
Klass(id)
2a
Viru Ratsu
LIMONA (2009)
2a
32
Stella-Ingrid Liinamäe
Stella-Ingrid Liinamäe
Tartumaa RSK
CALIMERO VON CIMELY (2003)
Klass(id)
3
|
4
Tartumaa RSK
CALIMERO VON CIMELY (2003)
3
|
4
33
Teet Juul
Teet Juul
Viljandimaa RSK
SUNSHINE (2008)
Klass(id)
3
|
4
Viljandimaa RSK
SUNSHINE (2008)
3
|
4
34
Tjorven Siiboja
Tjorven Siiboja
Tartumaa RSK
WARLOCK (2009)
Klass(id)
3
|
4
Tartumaa RSK
WARLOCK (2009)
3
|
4
Taustatööd