Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2024
/
Saida Kestvus
/ 1 - Tulemused
Saida Kestvus
Aeg:
05.05.24
Korraldaja(d):
Pinifer ET, Ellamaa tall
Asukoht:
Saida
Sekretär:
Astra Nilk
tel. 53 970 094, astra.nilk@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo
RAJAKAART
Võistluse lehele
05.05.24 - Klass 1 | Distants 44 km | Kiirus ja I kvalifikatsioon
Starte:
14
Võistluspaare:
14
Võistlejaid:
14
Hobuseid:
14
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus (kiirus/aeg)
Ponid
Poniratsanikud
Poniratsanike paarid
Hobused
Seeniorid
Seeniorite paarid
Harrastajad
Noored
Noorte paarid
1
Ingrid Randviir
Ingrid Randviir
Pinifer ET
Treener(id):
Rita Randviir
,
Kristiina Raudnagel
ALAUŠAS OX (2012, SP)
Tulemus
17,21 / 02:33:26
Pinifer ET
Rita Randviir
,
Kristiina Raudnagel
ALAUŠAS OX (2012, SP)
17,21 / 02:33:26
10.0
10.0
10.0
+
+
+
+
+
+
2
Margaret Peremees
Margaret Peremees
Pinifer ET
Treener(id):
Rita Randviir
EL SAHIR JR OX (2017)
Tulemus
16,72 / 02:37:52
Pinifer ET
Rita Randviir
EL SAHIR JR OX (2017)
16,72 / 02:37:52
+
+
+
8.0
8.0
8.0
+
+
+
3
Keiti Soeson
Keiti Soeson
Märjamaa SK
Treener(id):
Stella Kuusemets
EMMANUELLE (2013, SP)
Tulemus
16,71 / 02:37:58
Märjamaa SK
Stella Kuusemets
EMMANUELLE (2013, SP)
16,71 / 02:37:58
6.0
6.0
6.0
+
+
+
+
+
+
4
Stella Kuusemets
Stella Kuusemets
Märjamaa SK
NAMASTE (2013)
Tulemus
16,70 / 02:38:04
Märjamaa SK
NAMASTE (2013)
16,70 / 02:38:04
+
+
+
5.0
+
+
5.0
+
+
5
Aleksander Ots
Aleksander Ots
Kassari RM
PENTON (2010)
Tulemus
15,02 / 02:55:44
Kassari RM
PENTON (2010)
15,02 / 02:55:44
+
+
+
4.0
+
+
4.0
+
+
6
Karl Urmas Sepp
Karl Urmas Sepp
RK Ruila Tall
ILUEEDI (2007)
Tulemus
14,59 / 03:00:54
RK Ruila Tall
ILUEEDI (2007)
14,59 / 03:00:54
+
+
+
3.0
+
+
+
3.0
3.0
7
Liis-Marii Kõluvere
Liis-Marii Kõluvere
ESHKS
WINSLOW (2018, SP)
Tulemus
14,18 / 03:06:12
ESHKS
WINSLOW (2018, SP)
14,18 / 03:06:12
2.0
+
+
+
+
+
2.0
+
+
8
Eve Järve
Eve Järve
Läänemaa RSK
QUINT (2018)
Tulemus
14,18 / 03:06:13
Läänemaa RSK
QUINT (2018)
14,18 / 03:06:13
+
+
+
1.0
+
+
1.0
+
+
9
Raili Pärt
Raili Pärt
Kassari RM
NICOPENSIUS KASSARI (2018)
Tulemus
12,40 / 03:32:51
Kassari RM
NICOPENSIUS KASSARI (2018)
12,40 / 03:32:51
+
+
+
1.0
1.0
1.0
+
+
+
10
Sirli Õunapuu
Sirli Õunapuu
Kassari RM
NICARI KASSARI (2018)
Tulemus
12,40 / 03:32:51
Kassari RM
NICARI KASSARI (2018)
12,40 / 03:32:51
+
+
+
1.0
+
+
1.0
+
+
11
Lisete Laine
Lisete Laine
Pinifer ET
Treener(id):
Rita Randviir
AVOKAADO VH (2019, SP)
Tulemus
11,21 / 03:55:27
Pinifer ET
Rita Randviir
AVOKAADO VH (2019, SP)
11,21 / 03:55:27
1.0
+
+
+
+
+
1.0
+
+
12
Oliver Niils
Oliver Niils
Kassari RM
PREILI BLACKY (2010)
Tulemus
10,94 / 04:01:18
Kassari RM
PREILI BLACKY (2010)
10,94 / 04:01:18
+
+
+
1.0
+
+
1.0
+
+
Claudia Gasman
Claudia Gasman
Pinifer ET
Treener(id):
Rita Randviir
ALMIRA VH (2017)
Tulemus
V2 / MI
Pinifer ET
Rita Randviir
ALMIRA VH (2017)
V2 / MI
+
+
+
+
+
+
+
+
+
Loviisa Ly Puri
Loviisa Ly Puri
Tartu Kalevi RK
SAHARA OX (2007)
Tulemus
V2 / FTC
Tartu Kalevi RK
SAHARA OX (2007)
V2 / FTC
+
+
+
+
+
+
+
+
+
Taustatööd