Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2023
/
CSI2*/CSIYH1*/CSIP
/ S03 - Registreerunud
CSI2*/CSIYH1*/CSIP
Aeg:
01.06.23 - 04.06.23
Korraldaja(d):
EHS, CHI Pärnu MTÜ
Asukoht:
Maria talu
Tüüp:
CSIYH1*, CSI(O)2*, CSI(O)P
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo
Võistlus FEI kalendris
Võistluse lehele
01.06.23 - Klass S03 | 110 cm | Art. 274.1.5.3, kahefaasiline | CSI2*
Masterlist
Starte:
25
Võistlejaid:
16
Hobuseid:
18
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Klubi:
Treener(id):
Vilte Pikunaite (LTU)
CAYADO CHANCE
CAYADO CHANCE
Klubi:
Treener(id):
Linda Josta (LAT)
CONTANGO L
CONTANGO L
Klubi:
Treener(id):
Sani Illi (FIN)
MANOUSCHA VAN 'T STEENPUTJE
MANOUSCHA VAN 'T STEENPUTJE
Klubi:
Treener(id):
Heidi Mulari (FIN)
BACKWOODS BARONESS
BACKWOODS BARONESS
Klubi:
Treener(id):
Ville Paloheimo (FIN)
CORINTA (2017)
CORINTA (2017)
Klubi:
Treener(id):
Sofia Granat (FIN)
LION FLY
LION FLY
Klubi:
Treener(id):
Petra Heikkinen (FIN)
AROHA CARAMEL
AROHA CARAMEL
Klubi:
Treener(id):
Aada-Minea Hanhela (FIN)
HELENA SH
HELENA SH
Klubi:
Treener(id):
Nella Lätti (FIN)
ALABAMA BALIA
ALABAMA BALIA
Klubi:
Tallinna RSK
Treener(id):
Agnes Podgorelov
ELLABON ESQUI (2016)
Tallinna RSK
ELLABON ESQUI (2016)
Klubi:
Märjamaa SK
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
Annabel Aruksaar
VALENCIA B (2015)
Märjamaa SK
Kristiina Raudnagel
VALENCIA B (2015)
Klubi:
RK Ruila Tall
Treener(id):
Armon Neumann
DIAMANT (2008)
RK Ruila Tall
DIAMANT (2008)
Klubi:
Tartu Ratsakool
Treener(id):
Bärbel Balodis
CADANZ DE NYZE Z (2013)
Tartu Ratsakool
CADANZ DE NYZE Z (2013)
Klubi:
Valgeranna RSK
Treener(id):
Janely Saar
Birgit Adler
GISELLE VON SEEDER (2017)
Valgeranna RSK
Janely Saar
GISELLE VON SEEDER (2017)
Klubi:
Gramina RSK
Treener(id):
Maris Kartau
Emiilie Kalde
KAWASAKI (2015)
Gramina RSK
Maris Kartau
KAWASAKI (2015)
Klubi:
Gramina RSK
Treener(id):
Maris Kartau
,
Hanno Ellermann
Emiilie Kalde
IBERIA (2015)
Gramina RSK
Maris Kartau
,
Hanno Ellermann
IBERIA (2015)
Klubi:
Gramina RSK
Treener(id):
Maris Kartau
Gerda Emilia Kiudma
CALINDA (2015)
Gramina RSK
Maris Kartau
CALINDA (2015)
Klubi:
RSK FenEst Equestrian
Treener(id):
Jacqueline Putnik
HELIODORO (2015)
RSK FenEst Equestrian
HELIODORO (2015)
Klubi:
Tartu Kalevi RK
Treener(id):
Lili-Mai Tipp
TEMPERAMENT LA BELLE (2015)
Tartu Kalevi RK
TEMPERAMENT LA BELLE (2015)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
WICKET (2017)
Tondi RSK
WICKET (2017)
Klubi:
Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
EDWYNA HN (2015)
Tondi RSK
EDWYNA HN (2015)
Klubi:
Tallinna RSK
Treener(id):
Andres Udeküll
Pille Pajulaid
COLIN MCRAE RP (2014)
Tallinna RSK
Andres Udeküll
COLIN MCRAE RP (2014)
Klubi:
RK Ruila Tall
Treener(id):
Renek Rosenberg
ZHORA TT (2016)
RK Ruila Tall
ZHORA TT (2016)
Klubi:
RK Ruila Tall
Treener(id):
Margit Mägi
Sandra Liis Hääl
JANE EYRE (2014)
RK Ruila Tall
Margit Mägi
JANE EYRE (2014)
Klubi:
RK Ruila Tall
Treener(id):
Tiit Kivisild
TAY GLADNESS (2016)
RK Ruila Tall
TAY GLADNESS (2016)
Taustatööd