Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2023
/
Massu Kevad 2023 / Talendijahi II etapp / ESHKS NH sarja I etapp
/ 2b - Tulemused
Massu Kevad 2023 / Talendijahi II etapp / ESHKS NH sarja I etapp
Aeg:
07.05.23
Korraldaja(d):
Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ
Asukoht:
Massu küla
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/54268
Võistlussarjad
Talendijaht
ESHKS noorhobuste sari
Võistluse lehele
07.05.23 - Klass 2b | Skeem A1 | Avatud
Starte:
17
Võistluspaare:
17
Võistlejaid:
16
Hobuseid:
17
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
A klass
1
Vaike Reinmaa
Vaike Reinmaa
Massu RK
Treener(id):
Maria Kivisoo
HARPER V (2017)
Tulemus
67,500%
Massu RK
Maria Kivisoo
HARPER V (2017)
67,500%
175.0
2
Rutt Margus
Rutt Margus
Liivimaa RK
Treener(id):
Alla Gladõševa
TOIVOLAN VALEKRO (2015)
Tulemus
67,369%
Liivimaa RK
Alla Gladõševa
TOIVOLAN VALEKRO (2015)
67,369%
173.0
3
Laurel Allekõrs
Laurel Allekõrs
Tondi RSK
Treener(id):
Merle Männik
CALVIN J (2017, SP)
Tulemus
66,316%
Tondi RSK
Merle Männik
CALVIN J (2017, SP)
66,316%
163.0
4
Maire Õunmaa
Maire Õunmaa
Tondi RSK
Treener(id):
Alla Gladõševa
KROATIE (2015)
Tulemus
65,395%
Tondi RSK
Alla Gladõševa
KROATIE (2015)
65,395%
153.0
5
Marge Goldberg
Marge Goldberg
RK Black Stallion
WEDNESDAY (2015)
Tulemus
64,211%
RK Black Stallion
WEDNESDAY (2015)
64,211%
142.0
6
Theresa Radhaa
Theresa Radhaa
Tondi RSK
Treener(id):
Alla Gladõševa
CATALEA OV (2017)
Tulemus
64,079%
Tondi RSK
Alla Gladõševa
CATALEA OV (2017)
64,079%
140.0
7
Heleriin Lopp
Heleriin Lopp
Saaremaa RSK
Treener(id):
Miina-Eliise Udeküll
IZOLANDA (2013)
Tulemus
63,947%
Saaremaa RSK
Miina-Eliise Udeküll
IZOLANDA (2013)
63,947%
139.0
8
Anna-Liisa Uisk
Anna-Liisa Uisk
Liivimaa RK
Treener(id):
Aive Mihkelson
ACAMAR (2013)
Tulemus
63,764%
Liivimaa RK
Aive Mihkelson
ACAMAR (2013)
63,764%
137.0
9
Ketry Kikkas
Ketry Kikkas
Tondi RSK
Treener(id):
Alla Gladõševa
ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP)
Tulemus
63,158%
Tondi RSK
Alla Gladõševa
ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP)
63,158%
131.0
10
Sandra Soomre
Sandra Soomre
Seeder Horses
LEPATRIINU (2018)
Tulemus
63,026%
Seeder Horses
LEPATRIINU (2018)
63,026%
130.0
11
Grete Kaldre
Grete Kaldre
RK El Awrah ET
SAMMYE (2015)
Tulemus
62,974%
RK El Awrah ET
SAMMYE (2015)
62,974%
129.0
12
Everita Daubure (LAT)
Everita Daubure (LAT)
NIOBIA (2018)
Tulemus
62,895%
NIOBIA (2018)
62,895%
+
13
Siret Malmberg
Siret Malmberg
Märjamaa SK
Treener(id):
Annike Laving
PRIMAVERA (2006)
Tulemus
62,632%
Märjamaa SK
Annike Laving
PRIMAVERA (2006)
62,632%
126.0
14
Helina Täht
Helina Täht
Saare RK
APSIS (2016, SP)
Tulemus
62,105%
Saare RK
APSIS (2016, SP)
62,105%
121.0
15
Annika Tiits
Annika Tiits
RK El Awrah ET
Treener(id):
Krista Raidmets
REACH THE SKY (2017)
Tulemus
61,579%
RK El Awrah ET
Krista Raidmets
REACH THE SKY (2017)
61,579%
115.0
16
Carola Raud
Carola Raud
Massu RK
Treener(id):
Maria Kivisoo
LAIMA (2014)
Tulemus
60,395%
Massu RK
Maria Kivisoo
LAIMA (2014)
60,395%
103.0
17
Marianne Tsedenova
Marianne Tsedenova
Tondi RSK
ELLEGANCE (2009)
Tulemus
58,027%
Tondi RSK
ELLEGANCE (2009)
58,027%
80.0
Taustatööd