Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2023
/
Massu Kevad 2023 / Talendijahi II etapp / ESHKS NH sarja I etapp
/ 1b - Tulemused
Massu Kevad 2023 / Talendijahi II etapp / ESHKS NH sarja I etapp
Aeg:
07.05.23
Korraldaja(d):
Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ
Asukoht:
Massu küla
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/54268
Võistlussarjad
Talendijaht
ESHKS noorhobuste sari
Võistluse lehele
07.05.23 - Klass 1b | Skeem ABC1 | Avatud
Starte:
13
Võistluspaare:
13
Võistlejaid:
12
Hobuseid:
13
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
1
Everita Daubure (LAT)
Everita Daubure (LAT)
ORION (2019)
Tulemus
70,952%
ORION (2019)
70,952%
2
Heleriin Lopp
Heleriin Lopp
Saaremaa RSK
Treener(id):
Miina-Eliise Udeküll
IZOLANDA (2013)
Tulemus
68,571%
Saaremaa RSK
Miina-Eliise Udeküll
IZOLANDA (2013)
68,571%
3
Sandra Soomre
Sandra Soomre
Seeder Horses
LEPATRIINU (2018)
Tulemus
67,381%
Seeder Horses
LEPATRIINU (2018)
67,381%
4
Siret Malmberg
Siret Malmberg
Märjamaa SK
Treener(id):
Annike Laving
PRIMAVERA (2006)
Tulemus
65,714%
Märjamaa SK
Annike Laving
PRIMAVERA (2006)
65,714%
4
Helina Täht
Helina Täht
Saare RK
APSIS (2016, SP)
Tulemus
65,714%
Saare RK
APSIS (2016, SP)
65,714%
6
Annika Tiits
Annika Tiits
RK El Awrah ET
Treener(id):
Krista Raidmets
REACH THE SKY (2017)
Tulemus
65,000%
RK El Awrah ET
Krista Raidmets
REACH THE SKY (2017)
65,000%
7
Theresa Radhaa
Theresa Radhaa
Tondi RSK
Treener(id):
Alla Gladõševa
CATALEA OV (2017)
Tulemus
64,286%
Tondi RSK
Alla Gladõševa
CATALEA OV (2017)
64,286%
8
Egeli Lopp
Egeli Lopp
Saaremaa RSK
Treener(id):
Miina-Eliise Udeküll
TITAAN (2018, VP)
Tulemus
62,619%
Saaremaa RSK
Miina-Eliise Udeküll
TITAAN (2018, VP)
62,619%
9
Jekaterina Belova
Jekaterina Belova
Tondi RSK
BRETTON LADY (2019)
Tulemus
61,667%
Tondi RSK
BRETTON LADY (2019)
61,667%
10
Carola Raud
Carola Raud
Massu RK
Treener(id):
Maria Kivisoo
LAIMA (2014)
Tulemus
61,190%
Massu RK
Maria Kivisoo
LAIMA (2014)
61,190%
10
Maria Kivisoo
Maria Kivisoo
Audruranna RSK
ONGELOOFLIJK (2019)
Tulemus
61,190%
Audruranna RSK
ONGELOOFLIJK (2019)
61,190%
12
Gertrud Kirs
Gertrud Kirs
Saaremaa RSK
Treener(id):
Miina-Eliise Udeküll
TROLLU (2012)
Tulemus
60,476%
Saaremaa RSK
Miina-Eliise Udeküll
TROLLU (2012)
60,476%
13
Eliise Säde Pihkva
Eliise Säde Pihkva
Saaremaa RSK
Treener(id):
Miina-Eliise Udeküll
OBREGOONIA (2018)
Tulemus
60,238%
Saaremaa RSK
Miina-Eliise Udeküll
OBREGOONIA (2018)
60,238%
Taustatööd