Eesti tõugu hobuste MV & Juurimaa takistussõit

Aeg:
13.08.23
Korraldaja(d):
Märjamaa SK, Juurimaa Ratsaspordi Arendamise Ühing & EHKAS
Asukoht:
Juurimaa tall
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik, CSNYH
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/57045

Lisainfo

NB! Alates 01.01.23 kehtib uus ERL takistussõidu määrustik

Võistluse lehele
13.08.23 - Klass 2 | 90/100 cm | handicap | Art. 274.1.5.3, kahefaasiline | Avatud
Starte: 31
Võistluspaare: 31
Võistlejaid: 29
Hobuseid: 30
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1 Johanna Mirell Tamm
Tulemus
0 / 39,17 / 0 / 28,71
Vändra RSK Maila Kukk CESJA (2006) 90 cm 0 / 39,17 / 0 / 28,71
2 Selena Mändsalu
Tulemus
0 / 54,87 / 0 / 29,28
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel VIVA LA VIE (2017) 100 cm 0 / 54,87 / 0 / 29,28
3 Victoria Kulp
Tulemus
0 / 50,84 / 0 / 29,33
Niitvälja RSK Agnes Kutsar OFIIR (2016, SP) 90 cm 0 / 50,84 / 0 / 29,33
4 Liinu Vaan
Tulemus
0 / 47,15 / 0 / 30,65
EHS Kristiina Raudnagel PICCOLINA (2006) 90 cm 0 / 47,15 / 0 / 30,65
5 Berit Valter
Tulemus
0 / 44,14 / 0 / 31,28
Estreka Mare Kalme MIDNIGHT LADY (2014, SP) 90 cm 0 / 44,14 / 0 / 31,28
6 Lota Mii Pesti
Tulemus
0 / 48,46 / 0 / 33,28
Märjamaa SK NUANCE VITSEROEL (2013) 90 cm 0 / 48,46 / 0 / 33,28
7 Maribell Markov
Tulemus
0 / 53,02 / 0 / 35,02
RK El Awrah ET CHARMONY (2014) 100 cm 0 / 53,02 / 0 / 35,02
8 Vitali Dementev
Tulemus
1 / 59,03
ESHKS OLYMPICWEIS WV (2019) 100 cm 1 / 59,03
9 Marjana Kuldsaar
Tulemus
4 / 46,44
Massu RK REBELTON (2019) 90 cm 4 / 46,44
10 Liis Tarang
Tulemus
4 / 46,85
Niitvälja RSK Agnes Kutsar AMAZONE (2012) 90 cm 4 / 46,85
11 Birgit Valter
Tulemus
4 / 47,50
Estreka MC MARTIN J (2014, SP) 90 cm 4 / 47,50
12 Carol Sanderkoff RK El Awrah ET TRAVIATA (2013, SP) 90 cm 4 / 48,06
13 Viktooria Vesingi
Tulemus
4 / 48,95
Hiiumaa RSK Maarja Berkmann FREESTYLE BEYB (2015) 100 cm 4 / 48,95
14 Brigitta Vanker
Tulemus
4 / 49,68
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel HEMINGWAY (2016) 100 cm 4 / 49,68
15 Eva Leece (BEL)
Eva Leece (BEL)
90 cm
CALYPSO
Tulemus
4 / 54,84
CALYPSO 90 cm 4 / 54,84
16 Anzelika Belova
Tulemus
5 / 60,78
Julia Katok REPRIZ GRAND (2015) 90 cm 5 / 60,78
17 Carmen Malmberg
Tulemus
6 / 63,72
Viru Ratsu Helene Proover FREDDY (2017) 100 cm 6 / 63,72
18 Kristina Lagrekül Viljandimaa RSK CHARLESTON TT (2012) 90 cm 6 / 66,27
19 Anete Remmel
Tulemus
7 / 67,63
Tondi RSK Kristiina Pähn RESSI (2015, VP) 90 cm 7 / 67,63
20 Brita Vähi
Tulemus
8 / 47,62
EER BOCELLI VON SEEDER (2017) 100 cm 8 / 47,62
21 Karoli Kanarbik
Tulemus
8 / 53,71
Märjamaa SK Stella Kuusemets ENRITTA (2014) 100 cm 8 / 53,71
22 Karoliina Liis Kruusimägi RSK Simon Merle Annusver WHISPER U (2016) 90 cm 10 / 63,29
23 Brianna Eesmaa
Tulemus
12 / 48,68
Tondi RSK Kristiina Pähn DAKOTA DU HAM (2013, VP) 90 cm 12 / 48,68
24 Emili Ušakova
Tulemus
17 / 62,23
Märjamaa SK Stella Kuusemets TACITIUS (2016, SP) 90 cm 17 / 62,23
Carmen Palm Suuresti RSK Kaidi Lunter, Riina Seder-Zalite VIVALDI (2014, MP) 90 cm elim
Carol Sanderkoff RK El Awrah ET RAVEERA (2017, VP) 90 cm elim
Eliise-Mai Kruminš Niitvälja RSK Agnes Kutsar RESULLER (2015, SP) 90 cm elim
Elisabeth Käbin Märjamaa SK WEST PARK-S (2012) 100 cm elim
Miina Vimberg RK El Awrah ET KYROS (2008) 90 cm elim
Mirjam Lukk Tondi RSK Grethe Aikevitsius MAGIC FLO J (2013, SP) 90 cm elim
Riina Seder-Zalite Tondi RSK CHARELL (2019) 90 cm elim
Taustatööd