Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Kildu Jüripäeva Rännak
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
29
Starte:
29
Ära jäänud starte:
0
Võistlejaid:
29
Hobuseid:
29
Stardid päevade kaupa:
22.04.23, laupäev:
29
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Albert Karmov
Albert Karmov
MTÜ EEC
EROS PERSIK AL CALI (2014)
Klass(id)
2
MTÜ EEC
EROS PERSIK AL CALI (2014)
2
2
Alice Allik
Alice Allik
RK El Awrah ET
FYNESTRA (2015)
Treener(id):
Õnne Halliko
,
Maie Kukk
Klass(id)
2
RK El Awrah ET
Õnne Halliko
,
Maie Kukk
FYNESTRA (2015)
2
3
Allan Vaga
Allan Vaga
Saaremaa RSK
MISTER X (2011)
Klass(id)
2
Saaremaa RSK
MISTER X (2011)
2
4
Amaia Mõttus
Amaia Mõttus
Pinifer ET
PONYO OX (2017)
Klass(id)
3
Pinifer ET
PONYO OX (2017)
3
5
Anne Luik
Anne Luik
Hiiumaa RSK
JESSE JAMES (2019)
Klass(id)
3
Hiiumaa RSK
JESSE JAMES (2019)
3
6
Egle Väljamäe
Egle Väljamäe
Tartu Ratsakool
SÖÖR TONT KASSARI (2018)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
3
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
SÖÖR TONT KASSARI (2018)
3
7
Eliise Laur
Eliise Laur
Pinifer ET
NAMIR (2015)
Klass(id)
1
Pinifer ET
NAMIR (2015)
1
8
Emili Ušakova
Emili Ušakova
Märjamaa SK
TACITIUS (2016, SP)
Treener(id):
Stella Kuusemets
Klass(id)
2
Märjamaa SK
Stella Kuusemets
TACITIUS (2016, SP)
2
9
Ines Beilmann-Lehtonen
Ines Beilmann-Lehtonen
EER
LOCAL SUNSHINE (2009)
Klass(id)
1
EER
LOCAL SUNSHINE (2009)
1
10
Kadri-Triin Kõoleht
Kadri-Triin Kõoleht
EER
NORTON (2015)
Klass(id)
2
EER
NORTON (2015)
2
11
Kairit Järv
Kairit Järv
EER
GALAXY TROIS MAS (2016)
Klass(id)
3
EER
GALAXY TROIS MAS (2016)
3
12
Kaisa Hurt
Kaisa Hurt
EER
NAFISA (2013)
Klass(id)
2
EER
NAFISA (2013)
2
13
Karola Sein
Karola Sein
Tartu Ratsakool
POWER (2013)
Klass(id)
1
Tartu Ratsakool
POWER (2013)
1
14
Karoliina Eliise Tammaru
Karoliina Eliise Tammaru
RSK KRT
SUZY (2012)
Klass(id)
2
RSK KRT
SUZY (2012)
2
15
Katrin Liiv
Katrin Liiv
Pinifer ET
EFARIDA OX (2016)
Klass(id)
3
Pinifer ET
EFARIDA OX (2016)
3
16
Keiti Soeson
Keiti Soeson
Märjamaa SK
EMMANUELLE (2013, SP)
Treener(id):
Stella Kuusemets
Klass(id)
2
Märjamaa SK
Stella Kuusemets
EMMANUELLE (2013, SP)
2
17
Kelly Kalbre
Kelly Kalbre
EER
DINOSO DE TRACLIN (2013)
Klass(id)
3
EER
DINOSO DE TRACLIN (2013)
3
18
Kelly Uluots
Kelly Uluots
Tartu Ratsakool
OOFY (2008, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
2
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
OOFY (2008, SP)
2
19
Lija Odisharia
Lija Odisharia
MTÜ EEC
WATER FALL D'ALTUS (2017)
Klass(id)
2
MTÜ EEC
WATER FALL D'ALTUS (2017)
2
20
Lola Paabo
Lola Paabo
Tondi RSK
SELVA SANTA BELLA (2014, SP)
Klass(id)
3
Tondi RSK
SELVA SANTA BELLA (2014, SP)
3
21
Mari Saar
Mari Saar
EER
PLEYON (2004)
Klass(id)
2
EER
PLEYON (2004)
2
22
Marii Helen Eek
Marii Helen Eek
Kassari RM
ARMANI (2017)
Klass(id)
2
Kassari RM
ARMANI (2017)
2
23
Merily Järveots
Merily Järveots
EER
GLASTON (2012)
Klass(id)
2
EER
GLASTON (2012)
2
24
Raili Pärt
Raili Pärt
Kassari RM
POONUS (2013, SP)
Klass(id)
2
Kassari RM
POONUS (2013, SP)
2
25
Sanna Podekrat
Sanna Podekrat
EER
LOOJUV PÄIKE (2015)
Klass(id)
1
EER
LOOJUV PÄIKE (2015)
1
26
Sanna Vest
Sanna Vest
RK El Awrah ET
FIONA (2008)
Klass(id)
3
RK El Awrah ET
FIONA (2008)
3
27
Silvia Loorits
Silvia Loorits
Tartu Ratsakool
SALSA (2009, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
3
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
SALSA (2009, SP)
3
28
Stella Kuusemets
Stella Kuusemets
Märjamaa SK
NAMASTE (2013)
Klass(id)
2
Märjamaa SK
NAMASTE (2013)
2
29
Tiina Kuusepuu
Tiina Kuusepuu
Pinifer ET
GABRYEL OX (PL) (2010)
Klass(id)
1
Pinifer ET
GABRYEL OX (PL) (2010)
1
Taustatööd