Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2023
/
Kildu Jüripäeva Rännak
/ 2 - Tulemused
Kildu Jüripäeva Rännak
Aeg:
22.04.23
Korraldaja(d):
RK El Awrah ET, Kildu Ratsakeskus
Asukoht:
Kildu RK
Sekretär:
Astra Nilk
tel. 53970094, astranilk@hot.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse lehele
22.04.23 - Klass 2 | Distants 51 km | Kiirus ja I kvalifikatsioon
Starte:
15
Võistluspaare:
15
Võistlejaid:
15
Hobuseid:
15
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus (kiirus/aeg)
Hobused
Noored
Noorte paarid
Seeniorid
Seeniorite paarid
Ponid
Harrastajad
Juuniorid
Juuniorite paarid
Poniratsanikud
Poniratsanike paarid
1
Merily Järveots
Merily Järveots
EER
GLASTON (2012)
Tulemus
16,83 / 03:01:51
EER
GLASTON (2012)
16,83 / 03:01:51
20.0
20.0
20.0
+
+
+
+
+
+
+
+
2
Raili Pärt
Raili Pärt
Kassari RM
POONUS (2013)
Tulemus
16,80 / 03:02:09
Kassari RM
POONUS (2013)
16,80 / 03:02:09
18.0
+
+
18.0
18.0
+
+
+
+
+
+
3
Kelly Uluots
Kelly Uluots
Tartu Ratsakool
Treener(id):
Egle Kalev
OOFY (2008, SP)
Tulemus
16,79 / 03:02:13
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
OOFY (2008, SP)
16,79 / 03:02:13
+
+
+
+
+
16.0
16.0
+
+
+
+
4
Alice Allik
Alice Allik
RK El Awrah ET
Treener(id):
Õnne Halliko
,
Maie Kukk
FYNESTRA (2015)
Tulemus
14,87 / 03:25:44
RK El Awrah ET
Õnne Halliko
,
Maie Kukk
FYNESTRA (2015)
14,87 / 03:25:44
14.0
+
+
+
+
+
14.0
+
+
+
+
5
Stella Kuusemets
Stella Kuusemets
Märjamaa SK
NAMASTE (2013)
Tulemus
14,84 / 03:26:10
Märjamaa SK
NAMASTE (2013)
14,84 / 03:26:10
12.0
+
+
+
+
+
12.0
+
+
+
+
6
Mari Saar
Mari Saar
EER
PLEYON (2004)
Tulemus
13,30 / 03:50:05
EER
PLEYON (2004)
13,30 / 03:50:05
10.0
+
+
+
+
+
10.0
+
+
+
+
7
Kaisa Hurt
Kaisa Hurt
EER
NAFISA (2013)
Tulemus
13,29 / 03:50:09
EER
NAFISA (2013)
13,29 / 03:50:09
8.0
+
+
+
+
+
8.0
+
+
+
+
8
Marii Helen Eek
Marii Helen Eek
Kassari RM
ARMANI (2017)
Tulemus
13,29 / 03:50:12
Kassari RM
ARMANI (2017)
13,29 / 03:50:12
6.0
+
+
6.0
6.0
+
+
+
+
+
+
9
Albert Karmov
Albert Karmov
MTÜ EEC
EROS PERSIK AL CALI (2014)
Tulemus
11,91 / 04:16:52
MTÜ EEC
EROS PERSIK AL CALI (2014)
11,91 / 04:16:52
4.0
+
+
4.0
4.0
+
+
+
+
+
+
10
Allan Vaga
Allan Vaga
Saaremaa RSK
MISTER X (2011)
Tulemus
11,01 / 04:37:50
Saaremaa RSK
MISTER X (2011)
11,01 / 04:37:50
2.0
+
+
+
+
+
2.0
+
+
+
+
11
Karoliina Eliise Tammaru
Karoliina Eliise Tammaru
RSK KRT
SUZY (2012)
Tulemus
11,01 / 04:37:51
RSK KRT
SUZY (2012)
11,01 / 04:37:51
1.0
+
+
+
+
+
+
1.0
1.0
+
+
12
Emili Ušakova
Emili Ušakova
Märjamaa SK
Treener(id):
Stella Kuusemets
TACITIUS (2016, SP)
Tulemus
10,79 / 04:43:31
Märjamaa SK
Stella Kuusemets
TACITIUS (2016, SP)
10,79 / 04:43:31
+
+
+
+
+
1.0
+
+
+
1.0
1.0
13
Keiti Soeson
Keiti Soeson
Märjamaa SK
Treener(id):
Stella Kuusemets
EMMANUELLE (2013, SP)
Tulemus
10,78 / 04:43:52
Märjamaa SK
Stella Kuusemets
EMMANUELLE (2013, SP)
10,78 / 04:43:52
+
+
+
+
+
1.0
+
+
+
1.0
1.0
Kadri-Triin Kõoleht
Kadri-Triin Kõoleht
EER
NORTON (2015)
Tulemus
V1 / GA
EER
NORTON (2015)
V1 / GA
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
Lija Odisharia
Lija Odisharia
MTÜ EEC
WATER FALL D'ALTUS (2017)
Tulemus
V1 / GA
MTÜ EEC
WATER FALL D'ALTUS (2017)
V1 / GA
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
Taustatööd