Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2015
/
EMV / Harrastajate MV / Laste MV koolisõidus
/ 33 - Tulemused
EMV / Harrastajate MV / Laste MV koolisõidus
Aeg:
25.06.15 - 28.06.15
Korraldaja(d):
ERL
Asukoht:
Ruila
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
EMV, MV
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo
Võistluse lehele
26.06.15 - Klass 33 | 125-130 cm | Juunioride EMV
Starte:
17
Võistluspaare:
17
Võistlejaid:
17
Hobuseid:
17
Koht
#
Võistleja
Klubi
Hobune
Tulemus
Hobused
Juuniorid
Juuniorite paarid
1
Ketlin Ramjalg
Ketlin Ramjalg
RK Ruila Tall
QATIMINI DES VERGERS Z (2005)
Tulemus
1
RK Ruila Tall
QATIMINI DES VERGERS Z (2005)
1
36.0
36.0
36.0
2
My Relander
My Relander
RK Ruila Tall
BLACKWOODLAND ROCK (2003, SP)
Tulemus
6
RK Ruila Tall
BLACKWOODLAND ROCK (2003, SP)
6
24.0
24.0
24.0
3
Camille Mahoni
Camille Mahoni
SA Tallinna RK
ORLYMEJA (2007)
Tulemus
13
SA Tallinna RK
ORLYMEJA (2007)
13
20.0
20.0
20.0
4
Andreas Lootus
Andreas Lootus
ESHKS
WHISPER R (2003)
Tulemus
15
ESHKS
WHISPER R (2003)
15
16.0
16.0
16.0
5
Helene Marie Rägo
Helene Marie Rägo
Liivimaa RK
VERSO DE LEE (2003)
Tulemus
20
Liivimaa RK
VERSO DE LEE (2003)
20
12.0
12.0
12.0
6
Johann Zeiger
Johann Zeiger
Tondi RSK
APRIL (2005)
Tulemus
20
Tondi RSK
APRIL (2005)
20
+
+
+
7
Helina Kalev
Helina Kalev
Liivimaa RK
PUTTER ATACAMA (2009)
Tulemus
22
Liivimaa RK
PUTTER ATACAMA (2009)
22
+
+
+
8
Annabel Lõuke
Annabel Lõuke
RSK KRT
TEXAS DES FORETS (2007)
Tulemus
26
RSK KRT
TEXAS DES FORETS (2007)
26
+
+
+
9
Kati Raidma
Kati Raidma
Vändra RSK
VAYA BELLA (2002)
Tulemus
28
Vändra RSK
VAYA BELLA (2002)
28
+
+
+
10
AnettaVanessa Järg
AnettaVanessa Järg
Pärna RSK
PIRELLA (2005)
Tulemus
31
Pärna RSK
PIRELLA (2005)
31
+
+
+
Helena Palu
Helena Palu
RK Ruila Tall
CHARLY M (2008)
Tulemus
elim
RK Ruila Tall
CHARLY M (2008)
elim
+
+
+
Stella-Ingrid Liinamäe
Stella-Ingrid Liinamäe
Tartumaa RSK
CALIMERO VON CIMELY (2003)
Tulemus
elim
Tartumaa RSK
CALIMERO VON CIMELY (2003)
elim
+
+
+
Anett Pullerits
Anett Pullerits
Tartumaa RSK
THOBIAS LAUWES FOREVER (2000)
Tulemus
elim
Tartumaa RSK
THOBIAS LAUWES FOREVER (2000)
elim
+
+
+
Mari-Ann Udeküll
Mari-Ann Udeküll
Saaremaa RSK
CALCYL (2001)
Tulemus
elim
Saaremaa RSK
CALCYL (2001)
elim
+
+
+
Kaarel Kuslap
Kaarel Kuslap
Pärna RSK
HEERA (2005)
Tulemus
elim
Pärna RSK
HEERA (2005)
elim
+
+
+
Jessica Kaal
Jessica Kaal
Viljandimaa RSK
OBORA`S GAMEBOY (2005)
Tulemus
elim
Viljandimaa RSK
OBORA`S GAMEBOY (2005)
elim
+
+
+
Jorine Pilkes
Jorine Pilkes
Viljandimaa RSK
ZONDER Z QUATTRO (2008)
Tulemus
elim
Viljandimaa RSK
ZONDER Z QUATTRO (2008)
elim
+
+
+
Taustatööd