Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2022
/
Niitvälja takistussõit
/ 4 - Tulemused
Niitvälja takistussõit
Aeg:
11.06.22 - 12.06.22
Korraldaja(d):
Niitvälja Tallid
Asukoht:
Niitvälja
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/48308
Võistluse lehele
11.06.22 - Klass 4 | 110 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte:
24
Võistluspaare:
24
Võistlejaid:
23
Hobuseid:
24
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
1
Heidi Murel
Heidi Murel
Tondi RSK
Treener(id):
Monica Pärno
VERMUT II (2010, SP)
Tulemus
0 / 56,88
Tondi RSK
Monica Pärno
VERMUT II (2010, SP)
0 / 56,88
2
Laurel Kask
Laurel Kask
Tondi RSK
Treener(id):
Monica Pärno
BEIRUT (2009)
Tulemus
0 / 62,43
Tondi RSK
Monica Pärno
BEIRUT (2009)
0 / 62,43
3
Heidi Murel
Heidi Murel
Tondi RSK
Treener(id):
Monica Pärno
CIMONO DE MAISY (2012, SP)
Tulemus
0 / 65,38
Tondi RSK
Monica Pärno
CIMONO DE MAISY (2012, SP)
0 / 65,38
4
Olga Russovitš
Olga Russovitš
SA Tallinna RK
Treener(id):
Konstantin Prohhorov
,
Kristiina Prohhorova
EXXON (2015)
Tulemus
0 / 66,53
SA Tallinna RK
Konstantin Prohhorov
,
Kristiina Prohhorova
EXXON (2015)
0 / 66,53
5
Stefani Sabrodin
Stefani Sabrodin
Tartu Kalevi RK
DESIRE (2013)
Tulemus
0 / 67,35
Tartu Kalevi RK
DESIRE (2013)
0 / 67,35
6
Karolin Harjak
Karolin Harjak
Tallinna RSK
BELINDA (2013)
Tulemus
0 / 67,69
Tallinna RSK
BELINDA (2013)
0 / 67,69
7
Tiffany Kallas
Tiffany Kallas
EHS
TRESTON (2014)
Tulemus
0 / 67,94
EHS
TRESTON (2014)
0 / 67,94
8
Karmen Kriis
Karmen Kriis
Niitvälja RSK
Treener(id):
Agnes Kutsar
AWENASA LARANYA IRLANDO (2012)
Tulemus
0 / 68,13
Niitvälja RSK
Agnes Kutsar
AWENASA LARANYA IRLANDO (2012)
0 / 68,13
9
Älis-Sille Hein
Älis-Sille Hein
Tondi RSK
Treener(id):
Monica Pärno
ESSENTIAL DE MUZE K.S.H. (2014)
Tulemus
4 / 60,12
Tondi RSK
Monica Pärno
ESSENTIAL DE MUZE K.S.H. (2014)
4 / 60,12
10
Maarja-Liisa Nõmm
Maarja-Liisa Nõmm
Audruranna RSK
Treener(id):
Andres Treve
ROMOS CELINE (2008)
Tulemus
4 / 65,16
Audruranna RSK
Andres Treve
ROMOS CELINE (2008)
4 / 65,16
11
Lisell Paltser
Lisell Paltser
Niitvälja RSK
Treener(id):
Agnes Kutsar
CRANBERRY JS (2015)
Tulemus
4 / 66,50
Niitvälja RSK
Agnes Kutsar
CRANBERRY JS (2015)
4 / 66,50
12
Marion Mägi
Marion Mägi
RSK Simon
KANEBO (2014)
Tulemus
4 / 67,07
RSK Simon
KANEBO (2014)
4 / 67,07
13
Mona Johanson
Mona Johanson
RSK FenEst Equestrian
Treener(id):
Kätlin Nõgu
COUD'COEUR DU PARADIS (2012)
Tulemus
4 / 67,25
RSK FenEst Equestrian
Kätlin Nõgu
COUD'COEUR DU PARADIS (2012)
4 / 67,25
14
Eliise Leedmaa
Eliise Leedmaa
Vändra RSK
CARRAYA (2010)
Tulemus
4 / 69,22
Vändra RSK
CARRAYA (2010)
4 / 69,22
15
Laura Pedjak
Laura Pedjak
RSK FenEst Equestrian
ENCINASOLA (2008)
Tulemus
4 / 69,50
RSK FenEst Equestrian
ENCINASOLA (2008)
4 / 69,50
16
Kendra Liis Konsa
Kendra Liis Konsa
RSK FenEst Equestrian
Treener(id):
Kätlin Nõgu
NALU D'18 (2013)
Tulemus
4 / 70,94
RSK FenEst Equestrian
Kätlin Nõgu
NALU D'18 (2013)
4 / 70,94
17
Reimo Karus
Reimo Karus
Suuresti RSK
COCOS (2015)
Tulemus
4 / 74,13
Suuresti RSK
COCOS (2015)
4 / 74,13
18
Vanessa Mälberg
Vanessa Mälberg
Tartu Kalevi RK
BOGEYMAN (2015)
Tulemus
4 / 74,84
Tartu Kalevi RK
BOGEYMAN (2015)
4 / 74,84
19
Andrey Rudoy
Andrey Rudoy
Team Seeder Horses
BELIZAR VON SEEDER (2017)
Tulemus
4 / 75,28
Team Seeder Horses
BELIZAR VON SEEDER (2017)
4 / 75,28
20
Emma Kips
Emma Kips
SA Tallinna RK
Treener(id):
Konstantin Prohhorov
,
Kristiina Prohhorova
GEIŠA (2012)
Tulemus
4 / 75,94
SA Tallinna RK
Konstantin Prohhorov
,
Kristiina Prohhorova
GEIŠA (2012)
4 / 75,94
21
Angelis Sergo
Angelis Sergo
Niitvälja RSK
Treener(id):
Agnes Kutsar
JOY (2015)
Tulemus
8 / 61,31
Niitvälja RSK
Agnes Kutsar
JOY (2015)
8 / 61,31
22
Grete Laasnurm
Grete Laasnurm
RSK KRT
Treener(id):
Aldo Kanepi
THUNDERBIRD (2011, VP)
Tulemus
8 / 62,91
RSK KRT
Aldo Kanepi
THUNDERBIRD (2011, VP)
8 / 62,91
23
Pille Pajulaid
Pille Pajulaid
Tallinna RSK
COLIN MCRAE RP (2014)
Tulemus
8 / 64,84
Tallinna RSK
COLIN MCRAE RP (2014)
8 / 64,84
24
Hanna-Liis Joala
Hanna-Liis Joala
Tallinna RSK
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
Tulemus
22 / 93,79
Tallinna RSK
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
22 / 93,79
Taustatööd