Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Maria Sügis takistussõidus
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
22
Starte:
41
Võistlejaid:
20
Hobuseid:
21
Stardid päevade kaupa:
28.08.22, pühapäev:
41
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Andra Küber
Andra Küber
Audruranna RSK
IRON (2004)
Klass(id)
3
|
4
Audruranna RSK
IRON (2004)
3
|
4
2
Annika Absalon
Annika Absalon
Valgeranna RSK
SHIRLEY (2014, VP)
Klass(id)
2
|
3
Valgeranna RSK
SHIRLEY (2014, VP)
2
|
3
3
Caroly Viikmaa
Caroly Viikmaa
Valgeranna RSK
WILHELMINA (2010, VP)
Treener(id):
Janely Saar
Klass(id)
2
|
3
Valgeranna RSK
Janely Saar
WILHELMINA (2010, VP)
2
|
3
4
Gette-Riin Soovik
Gette-Riin Soovik
Valgeranna RSK
SANNI (2008, SP)
Treener(id):
Janely Saar
Klass(id)
1
|
2
Valgeranna RSK
Janely Saar
SANNI (2008, SP)
1
|
2
5
Janely Saar
Janely Saar
Valgeranna RSK
PROFESSOR (2018)
Klass(id)
3
|
4
Valgeranna RSK
PROFESSOR (2018)
3
|
4
6
Karita Beilmann
Karita Beilmann
Valgeranna RSK
RETRO (2013, SP)
Treener(id):
Janely Saar
Klass(id)
3
|
4
Valgeranna RSK
Janely Saar
RETRO (2013, SP)
3
|
4
7
Kertu Järv
Kertu Järv
Valgeranna RSK
MINUSCULE (2010, VP)
Treener(id):
Janely Saar
Klass(id)
1
Valgeranna RSK
Janely Saar
MINUSCULE (2010, VP)
1
8
Laura Miia Varik
Laura Miia Varik
Valgeranna RSK
TAFIRA (2014, SP)
Treener(id):
Janely Saar
Klass(id)
1
|
2
Valgeranna RSK
Janely Saar
TAFIRA (2014, SP)
1
|
2
9
Laura-Helena Õunap
Laura-Helena Õunap
Audruranna RSK
GYOLIETA (2011)
Treener(id):
Karin Peks
Klass(id)
1
|
2
Audruranna RSK
Karin Peks
GYOLIETA (2011)
1
|
2
10
Lenna Loore Sillandi
Lenna Loore Sillandi
Tartu Ratsakool
MÄNDY (2013, SP)
Klass(id)
1
|
2
Tartu Ratsakool
MÄNDY (2013, SP)
1
|
2
11
Liis Vesilind
Liis Vesilind
SA Tallinna RK
WOLLYMAR (2017)
Klass(id)
1
|
2
SA Tallinna RK
WOLLYMAR (2017)
1
|
2
12
Lisete Reinoja
Lisete Reinoja
Valgeranna RSK
FETA (2009, VP)
Treener(id):
Janely Saar
Klass(id)
2
|
3
Valgeranna RSK
Janely Saar
FETA (2009, VP)
2
|
3
13
Lisette Eylandt
Lisette Eylandt
ESHKS
ROSEFINE (2018)
Klass(id)
2
|
3
ESHKS
ROSEFINE (2018)
2
|
3
14
Luisa-Maria Timuska
Luisa-Maria Timuska
LINNUMÄE PÄRT (2017)
Treener(id):
Jekaterina Soiver
Klass(id)
1
Jekaterina Soiver
LINNUMÄE PÄRT (2017)
1
15
Martina Juhansoo
Martina Juhansoo
Valgeranna RSK
VIVALDI (2011, SP)
Treener(id):
Janely Saar
Klass(id)
3
|
4
Valgeranna RSK
Janely Saar
VIVALDI (2011, SP)
3
|
4
16
Martina Juhansoo
Martina Juhansoo
Valgeranna RSK
TIERRA DEL FUEGO (2005)
Treener(id):
Janely Saar
Klass(id)
3
|
4
Valgeranna RSK
Janely Saar
TIERRA DEL FUEGO (2005)
3
|
4
17
Merit Madisson
Merit Madisson
Viljandimaa RSK
HIPPO VAN’T GESTELHOF (2007)
Treener(id):
Maris Suuster
Klass(id)
4
|
5
Viljandimaa RSK
Maris Suuster
HIPPO VAN’T GESTELHOF (2007)
4
|
5
18
Neve Remmel
Neve Remmel
Valgeranna RSK
MINUSCULE (2010, VP)
Treener(id):
Janely Saar
Klass(id)
1
Valgeranna RSK
Janely Saar
MINUSCULE (2010, VP)
1
19
Neve Remmel
Neve Remmel
Valgeranna RSK
DEILA (2006)
Treener(id):
Janely Saar
Klass(id)
1
|
2
Valgeranna RSK
Janely Saar
DEILA (2006)
1
|
2
20
Rebeca Veskis
Rebeca Veskis
SA Tallinna RK
VAPPER (2008, SP)
Treener(id):
Konstantin Prohhorov
,
Therje Prohorova
,
Janely Saar
Klass(id)
1
|
2
SA Tallinna RK
Konstantin Prohhorov
,
Therje Prohorova
,
Janely Saar
VAPPER (2008, SP)
1
|
2
21
Reya Soontalu
Reya Soontalu
Valgeranna RSK
MEXICANA (2006)
Treener(id):
Janely Saar
Klass(id)
1
|
2
Valgeranna RSK
Janely Saar
MEXICANA (2006)
1
|
2
22
Sandraly Ilves
Sandraly Ilves
Valgeranna RSK
AVRAL RA (2012)
Treener(id):
Janely Saar
Klass(id)
3
|
4
Valgeranna RSK
Janely Saar
AVRAL RA (2012)
3
|
4
Taustatööd