Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Maria Sügis koolisõidus
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
12
Starte:
18
Võistlejaid:
11
Hobuseid:
12
Stardid päevade kaupa:
27.08.22, laupäev:
18
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Evely Boroditš
Evely Boroditš
CLINNUS (2007)
Treener(id):
Jekaterina Soiver
Klass(id)
1
Jekaterina Soiver
CLINNUS (2007)
1
2
Grete Kaldre
Grete Kaldre
RK El Awrah ET
SAMMYE (2015)
Klass(id)
2
|
3
RK El Awrah ET
SAMMYE (2015)
2
|
3
3
Jekaterina Belova
Jekaterina Belova
Tondi RSK
NO NAME CVT (2018)
Klass(id)
1
Tondi RSK
NO NAME CVT (2018)
1
4
Jekaterina Belova
Jekaterina Belova
Tondi RSK
ROYAL PRINCE CHARMING (2016)
Klass(id)
6
Tondi RSK
ROYAL PRINCE CHARMING (2016)
6
5
Karoliina Karelson
Karoliina Karelson
SA Tallinna RK
ORHIDEE (2008)
Treener(id):
Jekaterina Soiver
,
Pille Elson
Klass(id)
1
SA Tallinna RK
Jekaterina Soiver
,
Pille Elson
ORHIDEE (2008)
1
6
Keidy Udalov
Keidy Udalov
Pärnumaa RSK
HAAREM (2010)
Treener(id):
Krista Raidmets
Klass(id)
3
|
6
Pärnumaa RSK
Krista Raidmets
HAAREM (2010)
3
|
6
7
Kirsika Neimla
Kirsika Neimla
Viru Ratsu
TAURYA DE FORTUNA (2015)
Treener(id):
Dina Ellermann
Klass(id)
3
|
6
Viru Ratsu
Dina Ellermann
TAURYA DE FORTUNA (2015)
3
|
6
8
Luisa-Maria Timuska
Luisa-Maria Timuska
LINNUMÄE PÄRT (2017)
Treener(id):
Jekaterina Soiver
Klass(id)
1
Jekaterina Soiver
LINNUMÄE PÄRT (2017)
1
9
Maria Kivisoo
Maria Kivisoo
Audruranna RSK
TOSCA VON SEEDER (2016)
Klass(id)
5
|
6
Audruranna RSK
TOSCA VON SEEDER (2016)
5
|
6
10
Marta Lember
Marta Lember
Niitvälja RSK
BACH (2013)
Treener(id):
Annike Laving
Klass(id)
2
|
6
Niitvälja RSK
Annike Laving
BACH (2013)
2
|
6
11
Siret Malmberg
Siret Malmberg
Märjamaa SK
PRIMAVERA (2006)
Treener(id):
Annike Laving
Klass(id)
1
|
2
Märjamaa SK
Annike Laving
PRIMAVERA (2006)
1
|
2
12
Sofia Priidemann
Sofia Priidemann
Tallinna RSK
LADINA (2016, SP)
Treener(id):
Jekaterina Soiver
Klass(id)
1
Tallinna RSK
Jekaterina Soiver
LADINA (2016, SP)
1
Taustatööd