Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2022
/
Massu Kevad 2022 & Pärnumaa sarja I etapp
/ 4 - Tulemused
Massu Kevad 2022 & Pärnumaa sarja I etapp
Aeg:
07.05.22
Korraldaja(d):
Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ
Asukoht:
Massu küla
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/47057
Võistlussarjad
Pärnumaa karikasari
Lisainfo
NB! Võistluse algus kell 10:00
Võistluse lehele
07.05.22 - Klass 4 Prix de Skywind | 100 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte:
21
Võistluspaare:
21
Võistlejaid:
17
Hobuseid:
20
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
1
Heidi Murel
Heidi Murel
Tondi RSK
Treener(id):
Monica Pärno
VERMUT II (2010, SP)
Tulemus
0 / 51,63
Tondi RSK
Monica Pärno
VERMUT II (2010, SP)
0 / 51,63
2
Riho Viik
Riho Viik
Vändra RSK
HARMONY (2012)
Tulemus
0 / 52,97
Vändra RSK
HARMONY (2012)
0 / 52,97
3
Riho Viik
Riho Viik
Vändra RSK
OBERON (2009)
Tulemus
0 / 54,72
Vändra RSK
OBERON (2009)
0 / 54,72
4
Grete Suurväli
Grete Suurväli
Tondi RSK
Treener(id):
Monica Pärno
PILOORE VON SEEDER (2014)
Tulemus
0 / 54,75
Tondi RSK
Monica Pärno
PILOORE VON SEEDER (2014)
0 / 54,75
5
Hanna Brigitta Heinlaid
Hanna Brigitta Heinlaid
Märjamaa SK
LANDORA (2011)
Tulemus
0 / 55,47
Märjamaa SK
LANDORA (2011)
0 / 55,47
6
Liis Šavlin
Liis Šavlin
RK El Awrah ET
ROMANTIK (2006)
Tulemus
0 / 56,32
RK El Awrah ET
ROMANTIK (2006)
0 / 56,32
7
Nele Tomson
Nele Tomson
Tallinna RSK
Treener(id):
Monica Pärno
CODY Z (2014)
Tulemus
0 / 65,78
Tallinna RSK
Monica Pärno
CODY Z (2014)
0 / 65,78
8
Evelin Evisalu
Evelin Evisalu
Vändra RSK
SOLARIS (2008)
Tulemus
0 / 66,37
Vändra RSK
SOLARIS (2008)
0 / 66,37
9
Merit Madisson
Merit Madisson
Viljandimaa RSK
Treener(id):
Maris Suuster
HIPPO VAN’T GESTELHOF (2007)
Tulemus
0 / 68,53
Viljandimaa RSK
Maris Suuster
HIPPO VAN’T GESTELHOF (2007)
0 / 68,53
10
Vivian Rull
Vivian Rull
RK El Awrah ET
LOOTUS (2006)
Tulemus
0 / 70,34
RK El Awrah ET
LOOTUS (2006)
0 / 70,34
11
Heti Anett Aksalu
Heti Anett Aksalu
Saaremaa RSK
Treener(id):
Miina-Eliise Udeküll
VESTA-LINNE (2012, SP)
Tulemus
0 / 70,84
Saaremaa RSK
Miina-Eliise Udeküll
VESTA-LINNE (2012, SP)
0 / 70,84
12
Heidi Murel
Heidi Murel
Tondi RSK
Treener(id):
Monica Pärno
CIMONO DE MAISY (2012, SP)
Tulemus
4 / 55,72
Tondi RSK
Monica Pärno
CIMONO DE MAISY (2012, SP)
4 / 55,72
13
Miina-Eliise Udeküll
Miina-Eliise Udeküll
Saaremaa RSK
VAKANTS (2012)
Tulemus
4 / 60,22
Saaremaa RSK
VAKANTS (2012)
4 / 60,22
14
Karmen Udeküll
Karmen Udeküll
Saaremaa RSK
RUVINA VD WERETHERBACH Z (2013)
Tulemus
4 / 60,38
Saaremaa RSK
RUVINA VD WERETHERBACH Z (2013)
4 / 60,38
15
Antra Linga-Bērziņa (LAT)
Antra Linga-Bērziņa (LAT)
QUEEN'S ROSE
Tulemus
4 / 81,44
QUEEN'S ROSE
4 / 81,44
16
Aune Sullakatko
Aune Sullakatko
Läänemaa RSK
Treener(id):
Riina Raba
KAMIEL DV (2015)
Tulemus
8 / 74,12
Läänemaa RSK
Riina Raba
KAMIEL DV (2015)
8 / 74,12
17
Mari-Ann Udeküll
Mari-Ann Udeküll
Saaremaa RSK
RIO GRANDE VAN HET KLAWENHOF (2017)
Tulemus
10 / 84,84
Saaremaa RSK
RIO GRANDE VAN HET KLAWENHOF (2017)
10 / 84,84
18
Tiiu Saarniit
Tiiu Saarniit
Audruranna RSK
B CHARMANT (2011)
Tulemus
20 / 62,03
Audruranna RSK
B CHARMANT (2011)
20 / 62,03
Grete Suurväli
Grete Suurväli
Tondi RSK
Treener(id):
Monica Pärno
PFEER (2012)
Tulemus
elim
Tondi RSK
Monica Pärno
PFEER (2012)
elim
Karita Beilmann
Karita Beilmann
Valgeranna RSK
Treener(id):
Janely Saar
RETRO (2013, SP)
Tulemus
katkestas
Valgeranna RSK
Janely Saar
RETRO (2013, SP)
katkestas
Albert Erik Venda
Albert Erik Venda
Saare RK
JUST IN TIME (2013)
Tulemus
katkestas
Saare RK
JUST IN TIME (2013)
katkestas
Taustatööd