Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2021
/
Valgeranna Karikas 2021
/ 10b - Tulemused
Valgeranna Karikas 2021
Aeg:
27.08.21 - 29.08.21
Korraldaja(d):
Valgeranna RSK, Valgeranna Tall
Asukoht:
Valgeranna
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/42829
Lisainfo
Võistluse lehele
28.08.21 - Klass 10b Prix de Eggersmann | 115 cm | Art. 269.5, jokkeriga tõusev raskus | Juuniorid (I ov)
Starte:
20
Võistluspaare:
20
Võistlejaid:
20
Hobuseid:
20
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
1
Maria Espenberg
Maria Espenberg
Valgeranna RSK
Treener(id):
Janely Saar
ROLEX (2007)
Tulemus
65 / 49,11
Valgeranna RSK
Janely Saar
ROLEX (2007)
65 / 49,11
2
Liis Tishler
Liis Tishler
RK Ruila Tall
ILADY (2013)
Tulemus
65 / 56,97
RK Ruila Tall
ILADY (2013)
65 / 56,97
3
Lembe Hunt
Lembe Hunt
SA Tallinna RK
Treener(id):
Konstantin Prohhorov
,
Kristiina Prohhorova
MOON WAY (2013)
Tulemus
65 / 60,03
SA Tallinna RK
Konstantin Prohhorov
,
Kristiina Prohhorova
MOON WAY (2013)
65 / 60,03
4
Grete Veske
Grete Veske
RSK KRT
BEAUTY STAR K Z (2012)
Tulemus
65 / 63,54
RSK KRT
BEAUTY STAR K Z (2012)
65 / 63,54
5
Lenna Buht
Lenna Buht
Vändra RSK
DALCO B. (2008)
Tulemus
65 / 63,59
Vändra RSK
DALCO B. (2008)
65 / 63,59
6
Helena Järve
Helena Järve
SA Tallinna RK
DIAMANT (2008)
Tulemus
65 / 64,34
SA Tallinna RK
DIAMANT (2008)
65 / 64,34
7
Klarissa Linnam
Klarissa Linnam
Pinifer ET
Treener(id):
Tiit Kivisild
,
Andres Treve
OBERON (2009)
Tulemus
65 / 71,42
Pinifer ET
Tiit Kivisild
,
Andres Treve
OBERON (2009)
65 / 71,42
8
Birgit Adler
Birgit Adler
Valgeranna RSK
Treener(id):
Janely Saar
DOMINGO (2013)
Tulemus
62 / 54,00
Valgeranna RSK
Janely Saar
DOMINGO (2013)
62 / 54,00
9
Kippen Närep
Kippen Närep
RSK FenEst Equestrian
CESAR DU MEDOC (2012)
Tulemus
60 / 78,65
RSK FenEst Equestrian
CESAR DU MEDOC (2012)
60 / 78,65
10
Loreli Arukase
Loreli Arukase
Audruranna RSK
Treener(id):
Karin Peks
CUMBERRA (2012)
Tulemus
59 / 63,86
Audruranna RSK
Karin Peks
CUMBERRA (2012)
59 / 63,86
11
Rebecca Riomar
Rebecca Riomar
RSK FenEst Equestrian
GLAMOROUS GIRL (2015)
Tulemus
58 / 68,86
RSK FenEst Equestrian
GLAMOROUS GIRL (2015)
58 / 68,86
12
Kätrin Kristelle Nõmm
Kätrin Kristelle Nõmm
Tondi RSK
Treener(id):
Sirje Argus
,
Kaie Kangur
,
Dina Ellermann
ROMANESCA (2012, SP)
Tulemus
57 / 60,91
Tondi RSK
Sirje Argus
,
Kaie Kangur
,
Dina Ellermann
ROMANESCA (2012, SP)
57 / 60,91
13
Jessica Mölder
Jessica Mölder
Audruranna RSK
LEANDER (2007)
Tulemus
50 / 53,49
Audruranna RSK
LEANDER (2007)
50 / 53,49
14
Sofie Lii Lidmets
Sofie Lii Lidmets
Tartumaa RSK
REMBRANTS (2014)
Tulemus
42 / 71,60
Tartumaa RSK
REMBRANTS (2014)
42 / 71,60
15
Ralf Ellermann
Ralf Ellermann
Tondi RSK
Treener(id):
Sirje Argus
,
Dina Ellermann
CONRAD (2014)
Tulemus
25 / 57,80
Tondi RSK
Sirje Argus
,
Dina Ellermann
CONRAD (2014)
25 / 57,80
16
Eliise Rannula
Eliise Rannula
Tallinna RSK
Treener(id):
Heiki Vatsel
EXTREME (2013)
Tulemus
16 / 64,81
Tallinna RSK
Heiki Vatsel
EXTREME (2013)
16 / 64,81
17
Keidi Kask
Keidi Kask
Vändra RSK
QUICK VICTORY (2013)
Tulemus
12 / 54,94
Vändra RSK
QUICK VICTORY (2013)
12 / 54,94
Mia Mai Laisaar
Mia Mai Laisaar
SA Tallinna RK
DYNAMIT (2011)
Tulemus
elim
SA Tallinna RK
DYNAMIT (2011)
elim
Kristiin Sõõrumaa
Kristiin Sõõrumaa
SA Tallinna RK
Treener(id):
Pille Elson
,
Jekaterina Soiver
ORHIDEE (2008)
Tulemus
elim
SA Tallinna RK
Pille Elson
,
Jekaterina Soiver
ORHIDEE (2008)
elim
Sofia Bõkova
Sofia Bõkova
Tondi RSK
Treener(id):
Monica Pärno
CORLANDER (2013)
Tulemus
elim
Tondi RSK
Monica Pärno
CORLANDER (2013)
elim
Taustatööd