Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Kaisvere takistussõit
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
39
Starte:
54
Ära jäänud starte:
0
Võistlejaid:
30
Hobuseid:
33
Stardid päevade kaupa:
13.11.21, laupäev:
54
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Alisa Veepalu
Alisa Veepalu
Massu RK
CHANEL (2009)
Klass(id)
1
Massu RK
CHANEL (2009)
1
2
Anni Liisi Lauk
Anni Liisi Lauk
Saaremaa RSK
REVAAL (2015)
Klass(id)
2
|
1
Saaremaa RSK
REVAAL (2015)
2
|
1
3
Ebbe-Liisa Sõnajalg
Ebbe-Liisa Sõnajalg
RSK KRT
SOSSY VON SEEDER (2017)
Klass(id)
2
RSK KRT
SOSSY VON SEEDER (2017)
2
4
Egeli Lopp
Egeli Lopp
Saaremaa RSK
VAKANTS (2012, SP)
Klass(id)
2
Saaremaa RSK
VAKANTS (2012, SP)
2
5
Emeli Pikner
Emeli Pikner
Saaremaa RSK
TEBIITHA (2012)
Klass(id)
2
Saaremaa RSK
TEBIITHA (2012)
2
6
Emma Erin Meri
Emma Erin Meri
Saaremaa RSK
REHTO (2007)
Klass(id)
2
|
1
Saaremaa RSK
REHTO (2007)
2
|
1
7
Emma Erin Meri
Emma Erin Meri
Saaremaa RSK
ENNA (2016)
Klass(id)
1
Saaremaa RSK
ENNA (2016)
1
8
Eva Lepp
Eva Lepp
Audruranna RSK
CODY (2015, SP)
Klass(id)
3
|
2
Audruranna RSK
CODY (2015, SP)
3
|
2
9
Heleliis Loops
Heleliis Loops
Massu RK
RAFAELS (2013)
Klass(id)
1
Massu RK
RAFAELS (2013)
1
10
Heleri Jõgi
Heleri Jõgi
Saare RK
CATALEYA (2017)
Klass(id)
1
Saare RK
CATALEYA (2017)
1
11
Heti Anett Aksalu
Heti Anett Aksalu
Saaremaa RSK
VESTA-LINNE (2012, SP)
Klass(id)
2
|
1
Saaremaa RSK
VESTA-LINNE (2012, SP)
2
|
1
12
Heti Anett Aksalu
Heti Anett Aksalu
Saaremaa RSK
VIIRE (2011, SP)
Klass(id)
1
Saaremaa RSK
VIIRE (2011, SP)
1
13
Jessica Mölder
Jessica Mölder
Audruranna RSK
LEANDER (2007)
Klass(id)
3
|
4
Audruranna RSK
LEANDER (2007)
3
|
4
14
Kaide Carolin Tomson
Kaide Carolin Tomson
Pärnumaa RSK
BELCANTO (2006)
Klass(id)
3
|
4
Pärnumaa RSK
BELCANTO (2006)
3
|
4
15
Kairi Lonks
Kairi Lonks
Saaremaa RSK
GRACIJA (2004)
Klass(id)
2
|
1
Saaremaa RSK
GRACIJA (2004)
2
|
1
16
Karmen Udeküll
Karmen Udeküll
Saaremaa RSK
ENNA (2016)
Klass(id)
1
Saaremaa RSK
ENNA (2016)
1
17
Karoliine Vaher
Karoliine Vaher
VAKANTS (2012, SP)
Klass(id)
1
VAKANTS (2012, SP)
1
18
Karoliine Vaher
Karoliine Vaher
VIIRE (2011, SP)
Klass(id)
1
VIIRE (2011, SP)
1
19
Keidi Mariin Tomson
Keidi Mariin Tomson
Valgeranna RSK
CROMWELL RP (2015)
Klass(id)
3
|
2
Valgeranna RSK
CROMWELL RP (2015)
3
|
2
20
Krislin Vokk
Krislin Vokk
Saare RK
VIRSIK (2011)
Klass(id)
2
|
1
Saare RK
VIRSIK (2011)
2
|
1
21
Laura Kuusk
Laura Kuusk
Saaremaa RSK
VOLLI (2011, SP)
Klass(id)
1
Saaremaa RSK
VOLLI (2011, SP)
1
22
Laura Kuusk
Laura Kuusk
Saaremaa RSK
WILD BEAUTY (2009, VP)
Klass(id)
1
Saaremaa RSK
WILD BEAUTY (2009, VP)
1
23
Liis Kaisel
Liis Kaisel
Massu RK
LAGRITS (2017, SP)
Klass(id)
1
Massu RK
LAGRITS (2017, SP)
1
24
Margit Mõis
Margit Mõis
Valgeranna RSK
GOOD LIFE - J.C. (2012)
Klass(id)
3
|
2
Valgeranna RSK
GOOD LIFE - J.C. (2012)
3
|
2
25
Mari Väli
Mari Väli
Saare RK
TÄHEKE (2014, SP)
Treener(id):
Kristin Tärn
Klass(id)
2
|
1
Saare RK
Kristin Tärn
TÄHEKE (2014, SP)
2
|
1
26
Mirjam Paimre
Mirjam Paimre
RED ROSE (2006, SP)
Klass(id)
1
RED ROSE (2006, SP)
1
27
Mirtel Paimre
Mirtel Paimre
RED ROSE (2006, SP)
Klass(id)
1
RED ROSE (2006, SP)
1
28
Mykhailo Chervoniuk
Mykhailo Chervoniuk
Team Seeder Horses
CONCERTO VON SEEDER (2016)
Klass(id)
5
Team Seeder Horses
CONCERTO VON SEEDER (2016)
5
29
Mykhailo Chervoniuk
Mykhailo Chervoniuk
Team Seeder Horses
BELIZAR VON SEEDER (2017)
Klass(id)
3
Team Seeder Horses
BELIZAR VON SEEDER (2017)
3
30
Mykhailo Chervoniuk
Mykhailo Chervoniuk
Team Seeder Horses
NEGARO VON SEEDER (2015)
Klass(id)
2
Team Seeder Horses
NEGARO VON SEEDER (2015)
2
31
Mykhailo Chervoniuk
Mykhailo Chervoniuk
Team Seeder Horses
DIANESS VON SEEDER (2017)
Klass(id)
4
Team Seeder Horses
DIANESS VON SEEDER (2017)
4
32
Mykhailo Chervoniuk
Mykhailo Chervoniuk
Team Seeder Horses
PILOORE VON SEEDER (2014)
Klass(id)
4
Team Seeder Horses
PILOORE VON SEEDER (2014)
4
33
Roosi Muru
Roosi Muru
Saaremaa RSK
WILD BEAUTY (2009, VP)
Klass(id)
1
Saaremaa RSK
WILD BEAUTY (2009, VP)
1
34
Roosi Muru
Roosi Muru
Saaremaa RSK
VOLLI (2011, SP)
Klass(id)
1
Saaremaa RSK
VOLLI (2011, SP)
1
35
Siim Sinijärv
Siim Sinijärv
ESHKS
EDDY (2013)
Klass(id)
6
(130 cm) |
5
ESHKS
EDDY (2013)
6
(130 cm) |
5
36
Therese Käen
Therese Käen
Saaremaa RSK
ODETTE (2005)
Klass(id)
3
|
4
Saaremaa RSK
ODETTE (2005)
3
|
4
37
Victoria Mets
Victoria Mets
Saaremaa RSK
APSIS (2016, SP)
Klass(id)
2
|
1
Saaremaa RSK
APSIS (2016, SP)
2
|
1
38
Viktooria Vesingi
Viktooria Vesingi
Hiiumaa RSK
FREESTYLE BEYB (2015)
Treener(id):
Maarja Berkmann
Klass(id)
3
|
4
Hiiumaa RSK
Maarja Berkmann
FREESTYLE BEYB (2015)
3
|
4
39
Viktoria Elisabeth Kepp
Viktoria Elisabeth Kepp
Massu RK
ALASKA (2010)
Klass(id)
1
Massu RK
ALASKA (2010)
1
Taustatööd