Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2014
/
Liivimaa RK Takistussõiduvõistlus
/ 3 - Tulemused
Liivimaa RK Takistussõiduvõistlus
Aeg:
23.03.14
Korraldaja(d):
Liivimaa RK & MTÜ Viplala
Asukoht:
Saksa RK
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse lehele
23.03.14 - Klass 3 | 110 cm | Art. 239, kiirusele (Tabel C) | Avatud
Starte:
22
Võistluspaare:
22
Võistlejaid:
16
Hobuseid:
20
Koht
#
Võistleja
Klubi
Hobune
Tulemus
1
Gea Kiudorf
Gea Kiudorf
Pärna RSK
PIRELLA (2005)
Tulemus
(0) / 58,27
Pärna RSK
PIRELLA (2005)
(0) / 58,27
2
Melissa-Marion Amiel
Melissa-Marion Amiel
Viljandimaa RSK
LANDO III (2002)
Tulemus
(4) / 59,73
Viljandimaa RSK
LANDO III (2002)
(4) / 59,73
3
Raina Järv
Raina Järv
Pärna RSK
PORSENNA (2001)
Tulemus
(0) / 60,32
Pärna RSK
PORSENNA (2001)
(0) / 60,32
4
Annika Veerpalu
Annika Veerpalu
Pärnumaa RSK
EEPOS (1997)
Tulemus
(0) / 61,01
Pärnumaa RSK
EEPOS (1997)
(0) / 61,01
5
Annika Veerpalu
Annika Veerpalu
Pärnumaa RSK
BASILIO (2000)
Tulemus
(0) / 61,20
Pärnumaa RSK
BASILIO (2000)
(0) / 61,20
6
Olesja Mironjuk
Olesja Mironjuk
Pärna RSK
LORETTA (2009)
Tulemus
(4) / 63,20
Pärna RSK
LORETTA (2009)
(4) / 63,20
7
Gea Kiudorf
Gea Kiudorf
Pärna RSK
LANETTA (2009)
Tulemus
(0) / 63,36
Pärna RSK
LANETTA (2009)
(0) / 63,36
8
Leena Siir
Leena Siir
Tartumaa RSK
ZELIBO (2004)
Tulemus
(0) / 63,39
Tartumaa RSK
ZELIBO (2004)
(0) / 63,39
9
Ingrid Ruul
Ingrid Ruul
Liivimaa RK
WEENUS S (2004)
Tulemus
(4) / 64,03
Liivimaa RK
WEENUS S (2004)
(4) / 64,03
10
Dagmar Ainsoo
Dagmar Ainsoo
Liivimaa RK
THOBIAS LAUWES FOREVER (2000)
Tulemus
(0) / 64,69
Liivimaa RK
THOBIAS LAUWES FOREVER (2000)
(0) / 64,69
11
Urmas Raag
Urmas Raag
Tartumaa RSK
COHUKE (2007)
Tulemus
(0) / 65,82
Tartumaa RSK
COHUKE (2007)
(0) / 65,82
12
Andrea Kuhlefelt (FIN)
Andrea Kuhlefelt (FIN)
Obora's Santhe
Tulemus
(0) / 67,10
Obora's Santhe
(0) / 67,10
13
Janne Ööpik-Koorits
Janne Ööpik-Koorits
Pärnumaa RSK
AMORODIO D'ACHERONTE (2007)
Tulemus
(8) / 67,65
Pärnumaa RSK
AMORODIO D'ACHERONTE (2007)
(8) / 67,65
14
Melissa-Marion Amiel
Melissa-Marion Amiel
Viljandimaa RSK
BIG GIRL (2007)
Tulemus
(4) / 69,23
Viljandimaa RSK
BIG GIRL (2007)
(4) / 69,23
15
Liisi Põldots
Liisi Põldots
Liivimaa RK
WIKTORIA S (2006)
Tulemus
(12) / 75,21
Liivimaa RK
WIKTORIA S (2006)
(12) / 75,21
16
Niko Nurmi (FIN)
Niko Nurmi (FIN)
Artist Z
Tulemus
(4) / 76,08
Artist Z
(4) / 76,08
17
Maria-Johanna Reinstein
Maria-Johanna Reinstein
Tartumaa RSK
SAFFIERAH (2001, VP)
Tulemus
(0) / 78,18
Tartumaa RSK
SAFFIERAH (2001, VP)
(0) / 78,18
18
Maria-Johanna Reinstein
Maria-Johanna Reinstein
Tartumaa RSK
OLDEBERT`S DEWIE (2003, SP)
Tulemus
(0) / 85,04
Tartumaa RSK
OLDEBERT`S DEWIE (2003, SP)
(0) / 85,04
Kelli Bachmann
Kelli Bachmann
Liivimaa RK
WALTER S (2007)
Tulemus
2 tõrget
Liivimaa RK
WALTER S (2007)
2 tõrget
Deily Aul
Deily Aul
Liivimaa RK
PARDOON (2004)
Tulemus
2 tõrget
Liivimaa RK
PARDOON (2004)
2 tõrget
Genely Mänd
Genely Mänd
Tartumaa RSK
ORLA (2007)
Tulemus
2 tõrget
Tartumaa RSK
ORLA (2007)
2 tõrget
Stella-Ingrid Liinamäe
Stella-Ingrid Liinamäe
Tartumaa RSK
FRESH-FINESSE (2001)
Tulemus
2 tõrget
Tartumaa RSK
FRESH-FINESSE (2001)
2 tõrget
Taustatööd