Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2021
/
Niitvälja takistussõit / ESHKS NH sarja IV etapp
/ 4a - Tulemused
Niitvälja takistussõit / ESHKS NH sarja IV etapp
Aeg:
10.07.21 - 11.07.21
Korraldaja(d):
Niitvälja Tallid
Asukoht:
Niitvälja RK
Sekretär:
Liisi Laanet
tel. 52 47 480, liisi.laanet@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/42054
Võistlussarjad
ESHKS noorhobuste sari
Lisainfo
Sarja üldinfo
Võistluse lehele
11.07.21 - Klass 4a Prix de PetCity | 100 cm | Art. 274.2, kahefaasiline | ESHKS sarja 4a hobused
Starte:
12
Võistluspaare:
12
Võistlejaid:
11
Hobuseid:
12
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
1
Stefani Sabrodin
Stefani Sabrodin
Tartu Kalevi RK
VIVA LA VIE (2017)
Tulemus
0 / 50,81 / 0 / 35,38
Tartu Kalevi RK
VIVA LA VIE (2017)
0 / 50,81 / 0 / 35,38
2
Mihkel Ait
Mihkel Ait
RK Ruila Tall
Treener(id):
Tiit Kivisild
MIRACLE (2017)
Tulemus
0 / 51,53 / 0 / 35,72
RK Ruila Tall
Tiit Kivisild
MIRACLE (2017)
0 / 51,53 / 0 / 35,72
3
Linda Randpere
Linda Randpere
RK Ruila Tall
Treener(id):
Hanno Ellermann
SALTON (2017)
Tulemus
0 / 55,06 / 4 / 36,84
RK Ruila Tall
Hanno Ellermann
SALTON (2017)
0 / 55,06 / 4 / 36,84
4
Ketlin Kuusk
Ketlin Kuusk
Liivimaa RK
Treener(id):
Urmas Raag
CALINKA ESQUI (2017)
Tulemus
4 / 53,03 / 0 / 36,90
Liivimaa RK
Urmas Raag
CALINKA ESQUI (2017)
4 / 53,03 / 0 / 36,90
5
Hanna Kristin Ojaveer
Hanna Kristin Ojaveer
Tondi RSK
REPLAY (2017)
Tulemus
0 / 55,75 / 4 / 37,37
Tondi RSK
REPLAY (2017)
0 / 55,75 / 4 / 37,37
6
Melissa-Marion Amiel
Melissa-Marion Amiel
Viljandimaa RSK
PLATAANIA (2017)
Tulemus
0 / 56,22 / 4 / 40,59
Viljandimaa RSK
PLATAANIA (2017)
0 / 56,22 / 4 / 40,59
7
Catlin Vatsel
Catlin Vatsel
Jumping Team Vatsel
KING'S KNIGHT (2017)
Tulemus
4 / 52,62 / 0 / 40,85
Jumping Team Vatsel
KING'S KNIGHT (2017)
4 / 52,62 / 0 / 40,85
8
Anni Kaljund
Anni Kaljund
RK Ruila Tall
BELISTRA (2017)
Tulemus
4 / 54,03 / 0 / 41,28
RK Ruila Tall
BELISTRA (2017)
4 / 54,03 / 0 / 41,28
9
Mirell Luts
Mirell Luts
Tartu Kalevi RK
BUGATTI VINCERO JC (2017)
Tulemus
4 / 54,16 / 4 / 37,12
Tartu Kalevi RK
BUGATTI VINCERO JC (2017)
4 / 54,16 / 4 / 37,12
10
Mia-Marleen Lanno
Mia-Marleen Lanno
Tondi RSK
Treener(id):
Aldo Kanepi
,
Rein Pill
MINI COOPER HC (2017)
Tulemus
4 / 53,15 / 4 / 41,34
Tondi RSK
Aldo Kanepi
,
Rein Pill
MINI COOPER HC (2017)
4 / 53,15 / 4 / 41,34
11
Mari-Ann Udeküll
Mari-Ann Udeküll
Saaremaa RSK
RIO GRANDE VAN HET KLAWENHOF (2017)
Tulemus
4 / 54,18 / 8 / 44,00
Saaremaa RSK
RIO GRANDE VAN HET KLAWENHOF (2017)
4 / 54,18 / 8 / 44,00
Linda Randpere
Linda Randpere
RK Ruila Tall
Treener(id):
Hanno Ellermann
B NORMAN (2017)
Tulemus
elim
RK Ruila Tall
Hanno Ellermann
B NORMAN (2017)
elim
Taustatööd