Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2021
/
Massu Suvi 2021
/ 3 - Tulemused
Massu Suvi 2021
Aeg:
03.07.21
Korraldaja(d):
Massu RK, Massu Mõisa Tallid OÜ
Asukoht:
Massu
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/41404
Lisainfo
NB! Võistluse algus kell 10:00
Võistluse lehele
03.07.21 - Klass 3 Prix de Unimak Grupp | 100 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte:
31
Võistluspaare:
31
Võistlejaid:
29
Hobuseid:
30
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
1
Carola Lõhmus
Carola Lõhmus
Valgeranna RSK
Treener(id):
Janely Saar
CLAUDETTE Z (2011)
Tulemus
0 / 50,81
Valgeranna RSK
Janely Saar
CLAUDETTE Z (2011)
0 / 50,81
2
Anita Raag
Anita Raag
Märjamaa SK
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
SOLEIL`S CASPER (2005)
Tulemus
0 / 52,84
Märjamaa SK
Kristiina Raudnagel
SOLEIL`S CASPER (2005)
0 / 52,84
3
Eva Chantal Marie Clemencet
Eva Chantal Marie Clemencet
Valgeranna RSK
Treener(id):
Janely Saar
TIERRA DEL FUEGO (2005)
Tulemus
0 / 54,25
Valgeranna RSK
Janely Saar
TIERRA DEL FUEGO (2005)
0 / 54,25
4
Kärt Alehodžin
Kärt Alehodžin
Märjamaa SK
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
SOLEIL`S CASPER (2005)
Tulemus
0 / 56,53
Märjamaa SK
Kristiina Raudnagel
SOLEIL`S CASPER (2005)
0 / 56,53
5
Riho Viik
Riho Viik
Vändra RSK
HARMONY (2012)
Tulemus
0 / 56,66
Vändra RSK
HARMONY (2012)
0 / 56,66
6
Martina Juhansoo
Martina Juhansoo
Valgeranna RSK
Treener(id):
Janely Saar
THOBIAS LAUWES FOREVER (2000)
Tulemus
0 / 58,13
Valgeranna RSK
Janely Saar
THOBIAS LAUWES FOREVER (2000)
0 / 58,13
7
Stella Brett Mesila
Stella Brett Mesila
Märjamaa SK
ZINDRA (2013)
Tulemus
0 / 59,44
Märjamaa SK
ZINDRA (2013)
0 / 59,44
8
Helena Järve
Helena Järve
SA Tallinna RK
DIAMANT (2008)
Tulemus
0 / 59,84
SA Tallinna RK
DIAMANT (2008)
0 / 59,84
9
Maria Anett Allikveer
Maria Anett Allikveer
Saare RK
ERLE (2012)
Tulemus
0 / 60,03
Saare RK
ERLE (2012)
0 / 60,03
10
Lily Marlen
Lily Marlen
Hiiumaa RSK
Treener(id):
Maarja Berkmann
ALPACINO (2009)
Tulemus
0 / 60,37
Hiiumaa RSK
Maarja Berkmann
ALPACINO (2009)
0 / 60,37
11
Hanna Brigitta Heinlaid
Hanna Brigitta Heinlaid
Märjamaa SK
LANDORA (2011)
Tulemus
0 / 60,65
Märjamaa SK
LANDORA (2011)
0 / 60,65
12
Heleriin Lopp
Heleriin Lopp
Saaremaa RSK
RUVINA VD WERETHERBACH Z (2013)
Tulemus
0 / 64,47
Saaremaa RSK
RUVINA VD WERETHERBACH Z (2013)
0 / 64,47
13
Margit Lindre
Margit Lindre
Märjamaa SK
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
UZZI (2005)
Tulemus
0 / 65,16
Märjamaa SK
Kristiina Raudnagel
UZZI (2005)
0 / 65,16
14
Therese Käen
Therese Käen
Saaremaa RSK
ODETTE (2005)
Tulemus
0 / 67,47
Saaremaa RSK
ODETTE (2005)
0 / 67,47
15
Andrey Rudoy
Andrey Rudoy
Team Seeder Horses
BELIZAR VON SEEDER (2017)
Tulemus
0 / 68,53
Team Seeder Horses
BELIZAR VON SEEDER (2017)
0 / 68,53
16
Mykhailo Chervoniuk
Mykhailo Chervoniuk
Team Seeder Horses
DIANESS VON SEEDER (2017)
Tulemus
0 / 72,13
Team Seeder Horses
DIANESS VON SEEDER (2017)
0 / 72,13
17
Mykhailo Chervoniuk
Mykhailo Chervoniuk
Team Seeder Horses
CRESCENDO VON SEEDER (2016)
Tulemus
1 / 78,41
Team Seeder Horses
CRESCENDO VON SEEDER (2016)
1 / 78,41
18
Karita Beilmann
Karita Beilmann
Valgeranna RSK
Treener(id):
Janely Saar
RETRO (2013, SP)
Tulemus
4 / 53,75
Valgeranna RSK
Janely Saar
RETRO (2013, SP)
4 / 53,75
19
Eva Lepp
Eva Lepp
Audruranna RSK
CODY (2015, SP)
Tulemus
4 / 58,72
Audruranna RSK
CODY (2015, SP)
4 / 58,72
20
Brigita Reinoja
Brigita Reinoja
Valgeranna RSK
Treener(id):
Janely Saar
LA VITA E BELLA (2015)
Tulemus
4 / 58,78
Valgeranna RSK
Janely Saar
LA VITA E BELLA (2015)
4 / 58,78
21
Heti Anett Aksalu
Heti Anett Aksalu
Saaremaa RSK
VESTA-LINNE (2012, SP)
Tulemus
4 / 64,10
Saaremaa RSK
VESTA-LINNE (2012, SP)
4 / 64,10
22
Hanna Brigitta Heinlaid
Hanna Brigitta Heinlaid
Märjamaa SK
CASTERLY ROCK (2015)
Tulemus
4 / 64,34
Märjamaa SK
CASTERLY ROCK (2015)
4 / 64,34
23
Maria Espenberg
Maria Espenberg
Valgeranna RSK
Treener(id):
Janely Saar
HARIBO (2012, VP)
Tulemus
8 / 54,72
Valgeranna RSK
Janely Saar
HARIBO (2012, VP)
8 / 54,72
24
Lisette Eylandt
Lisette Eylandt
ESHKS
HOMBER (2015)
Tulemus
8 / 63,06
ESHKS
HOMBER (2015)
8 / 63,06
25
Loreli Arukase
Loreli Arukase
Audruranna RSK
Treener(id):
Karin Peks
CUMBERRA (2012)
Tulemus
8 / 65,29
Audruranna RSK
Karin Peks
CUMBERRA (2012)
8 / 65,29
26
Laureen Piirak
Laureen Piirak
Valgeranna RSK
Treener(id):
Janely Saar
MEXICANA (2006)
Tulemus
8 / 66,34
Valgeranna RSK
Janely Saar
MEXICANA (2006)
8 / 66,34
27
Aleksandra Kliimand
Aleksandra Kliimand
Tartumaa RSK
Treener(id):
Urmas Raag
VERONA (2017)
Tulemus
8 / 72,37
Tartumaa RSK
Urmas Raag
VERONA (2017)
8 / 72,37
28
Elisabeth Toomela
Elisabeth Toomela
Märjamaa SK
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
BUTTERWICK BLUE (2008, SP)
Tulemus
8 / 75,53
Märjamaa SK
Kristiina Raudnagel
BUTTERWICK BLUE (2008, SP)
8 / 75,53
29
Liisi Sillat
Liisi Sillat
Märjamaa SK
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
POP STAR (2010)
Tulemus
12 / 70,72
Märjamaa SK
Kristiina Raudnagel
POP STAR (2010)
12 / 70,72
Merit Müür
Merit Müür
Tartu Kalevi RK
LAKRICA (2011)
Tulemus
elim
Tartu Kalevi RK
LAKRICA (2011)
elim
Tiiu Saarniit
Tiiu Saarniit
Audruranna RSK
FLASH DANCE (2008)
Tulemus
elim
Audruranna RSK
FLASH DANCE (2008)
elim
Taustatööd