Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Madise Talli Koolisõt / Talendijaht V etapp
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
63
Starte:
65
Ära jäänud starte:
23
Võistlejaid:
51
Hobuseid:
36
Stardid päevade kaupa:
19.06.21, laupäev:
65
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Adeele Hütt
Adeele Hütt
RSK KRT
MILDORA (1994)
Klass(id)
1
RSK KRT
MILDORA (1994)
1
2
Alisa Veepalu
Alisa Veepalu
Massu RK
WILD WILTONS (2000)
Klass(id)
4
|
6
Massu RK
WILD WILTONS (2000)
4
|
6
3
Anett Purdeots
Anett Purdeots
Tartu Ratsakool
ASVA EQHAR MON (2014, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
3
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
ASVA EQHAR MON (2014, SP)
3
4
Angelis Sergo
Angelis Sergo
Niitvälja RSK
JOY (2015)
Treener(id):
Agnes Kutsar
Klass(id)
3
|
4
Niitvälja RSK
Agnes Kutsar
JOY (2015)
3
|
4
5
Annika Tiits
Annika Tiits
RK El Awrah ET
LISETTRE (2017)
Klass(id)
3
RK El Awrah ET
LISETTRE (2017)
3
6
Auli-Mirtel Vihlver
Auli-Mirtel Vihlver
Viru Ratsu
ARAGON (2011, SP)
Treener(id):
Kaija Vare
Klass(id)
4
|
5
Viru Ratsu
Kaija Vare
ARAGON (2011, SP)
4
|
5
7
Carmen Sõlg
Carmen Sõlg
Viru Ratsu
MANGO (2006, MP)
Klass(id)
4
|
5
Viru Ratsu
MANGO (2006, MP)
4
|
5
8
Cristiana Engel
Cristiana Engel
Tondi RSK
TRISTAN J (2011, SP)
Treener(id):
Dina Ellermann
Klass(id)
6
|
7
Tondi RSK
Dina Ellermann
TRISTAN J (2011, SP)
6
|
7
9
Darja Šunina
Darja Šunina
RSK Espoir
RIISI (2010)
Klass(id)
7
RSK Espoir
RIISI (2010)
7
10
Delisa Rääk
Delisa Rääk
Viru Ratsu
RAPUNTCEL (2011)
Treener(id):
Kaija Vare
Klass(id)
2
|
3
Viru Ratsu
Kaija Vare
RAPUNTCEL (2011)
2
|
3
11
Eleri Sirol
Eleri Sirol
Viru Ratsu
TINKERBELL J (2011, VP)
Treener(id):
Kaija Vare
Klass(id)
1
|
2
Viru Ratsu
Kaija Vare
TINKERBELL J (2011, VP)
1
|
2
12
Elina Papp
Elina Papp
Tartu Ratsakool
ASVA EQHAR MON (2014, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
ASVA EQHAR MON (2014, SP)
1
13
Ermina Lilienberg
Ermina Lilienberg
Niitvälja RSK
NELSEN 5 (2007, MP)
Treener(id):
Agnes Kutsar
Klass(id)
1
Niitvälja RSK
Agnes Kutsar
NELSEN 5 (2007, MP)
1
14
Evelina Leppik
Evelina Leppik
RSK Espoir
RIISI (2010)
Klass(id)
5
RSK Espoir
RIISI (2010)
5
15
Gea Gross
Gea Gross
Viru Ratsu
RAMBO (2015)
Klass(id)
3
|
5
Viru Ratsu
RAMBO (2015)
3
|
5
16
Getter Renel
Getter Renel
Viru Ratsu
SIR WINSTON SV (2016)
Treener(id):
Maian May Kesküll
Klass(id)
3
Viru Ratsu
Maian May Kesküll
SIR WINSTON SV (2016)
3
17
Getter Rool
Getter Rool
Järvamaa RSK
AVESOLA (2006)
Treener(id):
Reet Jänes
Klass(id)
3
Järvamaa RSK
Reet Jänes
AVESOLA (2006)
3
18
Gretel Pärlin
Gretel Pärlin
Viru Ratsu
FRIIDA (2011, SP)
Treener(id):
Maian May Kesküll
Klass(id)
3
Viru Ratsu
Maian May Kesküll
FRIIDA (2011, SP)
3
19
Heily Prengel
Heily Prengel
Niitvälja RSK
MC LAREN (2013, SP)
Treener(id):
Agnes Kutsar
Klass(id)
2
Niitvälja RSK
Agnes Kutsar
MC LAREN (2013, SP)
2
20
Helen Hiiob
Helen Hiiob
RSK KRT
ALFIINE (2000)
Klass(id)
2
RSK KRT
ALFIINE (2000)
2
21
Hiie Pihelpuu
Hiie Pihelpuu
RSK KRT
ALFIINE (2000)
Treener(id):
Marit Künnapuu
Klass(id)
2
RSK KRT
Marit Künnapuu
ALFIINE (2000)
2
22
Jelena Kazakova
Jelena Kazakova
Tallinna RSK
ADRENALIN (2013)
Klass(id)
7
Tallinna RSK
ADRENALIN (2013)
7
23
Karoliina Eliise Tammaru
Karoliina Eliise Tammaru
RSK KRT
KEALA (2015, SP)
Klass(id)
4
|
5
RSK KRT
KEALA (2015, SP)
4
|
5
24
Kirke Ehandi
Kirke Ehandi
Tondi RSK
SUMMER WINE (2008)
Treener(id):
Getter Kangur
Klass(id)
2
Tondi RSK
Getter Kangur
SUMMER WINE (2008)
2
25
Kirsi Kiige
Kirsi Kiige
RSK KRT
MILDORA (1994)
Treener(id):
Marit Künnapuu
Klass(id)
2
RSK KRT
Marit Künnapuu
MILDORA (1994)
2
26
Kirsika Neimla
Kirsika Neimla
Viru Ratsu
TAURYA DE FORTUNA (2015)
Klass(id)
5
|
7
Viru Ratsu
TAURYA DE FORTUNA (2015)
5
|
7
27
Kärt Ehandi
Kärt Ehandi
Tondi RSK
SUMMER WINE (2008)
Treener(id):
Getter Kangur
Klass(id)
2
Tondi RSK
Getter Kangur
SUMMER WINE (2008)
2
28
Kätriin Kangro
Kätriin Kangro
RK El Awrah ET
FUERO (2012)
Treener(id):
Reet Jänes
Klass(id)
2
RK El Awrah ET
Reet Jänes
FUERO (2012)
2
29
Laura Sarv
Laura Sarv
Niitvälja RSK
EVLAT (2012, SP)
Treener(id):
Merle Männik
Klass(id)
6
Niitvälja RSK
Merle Männik
EVLAT (2012, SP)
6
30
Laurel Allekõrs
Laurel Allekõrs
Niitvälja RSK
WILLIAM (2005)
Treener(id):
Merle Männik
Klass(id)
4
Niitvälja RSK
Merle Männik
WILLIAM (2005)
4
31
Liisa-Marii Kruminš
Liisa-Marii Kruminš
Niitvälja RSK
NELSEN 5 (2007, MP)
Treener(id):
Agnes Kutsar
Klass(id)
1
Niitvälja RSK
Agnes Kutsar
NELSEN 5 (2007, MP)
1
32
Linda Kask
Linda Kask
Lahemaa HK
ARAVIJA (2017)
Klass(id)
3
Lahemaa HK
ARAVIJA (2017)
3
33
Lisette Kivro
Lisette Kivro
Tondi RSK
MY (2013, MP)
Treener(id):
Dina Ellermann
Klass(id)
5
|
7
Tondi RSK
Dina Ellermann
MY (2013, MP)
5
|
7
34
Loore Eesmäe
Loore Eesmäe
RUBUS (2014, VP)
Treener(id):
Katrin Lipp
Klass(id)
1
Katrin Lipp
RUBUS (2014, VP)
1
35
Madli Matilda Jaaniso
Madli Matilda Jaaniso
Tartu Ratsakool
ASVA EQHAR MON (2014, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
3
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
ASVA EQHAR MON (2014, SP)
3
36
Mari-Lii Kullerkupp
Mari-Lii Kullerkupp
Niitvälja RSK
VOORE RUFUS (2006)
Treener(id):
Agnes Kutsar
Klass(id)
3
Niitvälja RSK
Agnes Kutsar
VOORE RUFUS (2006)
3
37
Maria Kivisoo
Maria Kivisoo
Audruranna RSK
CARIAD LAWREN (2014)
Klass(id)
5
|
7
Audruranna RSK
CARIAD LAWREN (2014)
5
|
7
38
Maria Palling
Maria Palling
RK El Awrah ET
AVESOLA (2006)
Treener(id):
Reet Jänes
Klass(id)
2
RK El Awrah ET
Reet Jänes
AVESOLA (2006)
2
39
Marie Reinula
Marie Reinula
Niitvälja RSK
RESULLER (2015, SP)
Treener(id):
Agnes Kutsar
Klass(id)
2
Niitvälja RSK
Agnes Kutsar
RESULLER (2015, SP)
2
40
Mariliis Pai
Mariliis Pai
RSK KRT
WISBY (2010)
Treener(id):
Reet Kerro
Klass(id)
7
RSK KRT
Reet Kerro
WISBY (2010)
7
41
Marta Lember
Marta Lember
Niitvälja RSK
EVLAT (2012, SP)
Treener(id):
Merle Männik
Klass(id)
6
Niitvälja RSK
Merle Männik
EVLAT (2012, SP)
6
42
Marta Lotta Lepisk
Marta Lotta Lepisk
Niitvälja RSK
RESULLER (2015, SP)
Treener(id):
Agnes Kutsar
Klass(id)
4
Niitvälja RSK
Agnes Kutsar
RESULLER (2015, SP)
4
43
Martha Jušin
Martha Jušin
Tartu Ratsakool
MON LADY (2009, VP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
2
|
4
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
MON LADY (2009, VP)
2
|
4
44
Mia Jullinen
Mia Jullinen
Viru Ratsu
JORAM (2015, VP)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
2
|
3
Viru Ratsu
Kadri Kullerkupp
JORAM (2015, VP)
2
|
3
45
Oksana Korol
Oksana Korol
RSK Espoir
RODERIK (2008)
Klass(id)
5
RSK Espoir
RODERIK (2008)
5
46
Rebeka Ivanov
Rebeka Ivanov
RUBUS (2014, VP)
Klass(id)
1
RUBUS (2014, VP)
1
47
Riin Reitmann-Võhovanets
Riin Reitmann-Võhovanets
RK El Awrah ET
FUERO (2012)
Treener(id):
Reet Jänes
Klass(id)
3
RK El Awrah ET
Reet Jänes
FUERO (2012)
3
48
Robert Kutsar
Robert Kutsar
Niitvälja RSK
NELSEN 5 (2007, MP)
Klass(id)
1
Niitvälja RSK
NELSEN 5 (2007, MP)
1
49
Roosi Johanna Reimers
Roosi Johanna Reimers
SAPNIS VIGRIS (2014)
Klass(id)
1
SAPNIS VIGRIS (2014)
1
50
Triinu Edela
Triinu Edela
Niitvälja RSK
VOORE RUFUS (2006)
Treener(id):
Agnes Kutsar
Klass(id)
2
Niitvälja RSK
Agnes Kutsar
VOORE RUFUS (2006)
2
51
Triinu-Mari Argel
Triinu-Mari Argel
Niitvälja RSK
MC LAREN (2013, SP)
Treener(id):
Agnes Kutsar
Klass(id)
3
Niitvälja RSK
Agnes Kutsar
MC LAREN (2013, SP)
3
Taustatööd