Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Arma Kestvusratsutamine & Poniratsanike EMV
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
20
Starte:
20
Ära jäänud starte:
0
Võistlejaid:
20
Hobuseid:
20
Stardid päevade kaupa:
28.08.21, laupäev:
20
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Aimar Annimäe
Aimar Annimäe
Estreka
PEGASUS (2013, SP)
Treener(id):
Mare Kalme
Klass(id)
4
Estreka
Mare Kalme
PEGASUS (2013, SP)
4
2
Anett Kereme
Anett Kereme
Estreka
TORMITUUL-ARMA (2016)
Treener(id):
Mare Kalme
Klass(id)
4
Estreka
Mare Kalme
TORMITUUL-ARMA (2016)
4
3
Anett Purdeots
Anett Purdeots
Tartu Ratsakool
VIIKING (2006, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
2
|
P
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
VIIKING (2006, SP)
2
|
P
4
Doora Elmi
Doora Elmi
Kassari RM
PARGAS (2013)
Klass(id)
1
Kassari RM
PARGAS (2013)
1
5
Egle Väljamäe
Egle Väljamäe
Tartu Ratsakool
SALSA (2009, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
2
|
P
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
SALSA (2009, SP)
2
|
P
6
Eliise Laur
Eliise Laur
Pinifer ET
NAMIR (2015)
Klass(id)
3
Pinifer ET
NAMIR (2015)
3
7
Emili Ušakova
Emili Ušakova
Märjamaa SK
TEMPU (2010, VP)
Treener(id):
Stella Kuusemets
Klass(id)
2
|
P
Märjamaa SK
Stella Kuusemets
TEMPU (2010, VP)
2
|
P
8
Esti Viilup
Esti Viilup
RK El Awrah ET
SULTAN OX (2014)
Klass(id)
3
RK El Awrah ET
SULTAN OX (2014)
3
9
Getter Kaevandes
Getter Kaevandes
ESHKS
ZAUBERFLÖTE (2012)
Klass(id)
4
ESHKS
ZAUBERFLÖTE (2012)
4
10
Iti Tikk
Iti Tikk
Kassari RM
PIRATE (2010)
Klass(id)
2
|
P
Kassari RM
PIRATE (2010)
2
|
P
11
Kairit Järv
Kairit Järv
EER
DRUID (2011)
Treener(id):
Õnne Halliko
Klass(id)
3
EER
Õnne Halliko
DRUID (2011)
3
12
Karoli Kanarbik
Karoli Kanarbik
Märjamaa SK
EMMANUELLE (2013, SP)
Treener(id):
Stella Kuusemets
Klass(id)
2
|
P
Märjamaa SK
Stella Kuusemets
EMMANUELLE (2013, SP)
2
|
P
13
Liisa Mägi
Liisa Mägi
Estreka
ENERGIA (2013, VP)
Treener(id):
Mare Kalme
Klass(id)
4
Estreka
Mare Kalme
ENERGIA (2013, VP)
4
14
Liispet Kilumets
Liispet Kilumets
Estreka
LEXY (2013)
Treener(id):
Mare Kalme
Klass(id)
3
Estreka
Mare Kalme
LEXY (2013)
3
15
Madli Matilda Jaaniso
Madli Matilda Jaaniso
Tartu Ratsakool
MONTE-GRISTO SV (2013)
Klass(id)
4
Tartu Ratsakool
MONTE-GRISTO SV (2013)
4
16
Mariliis Pai
Mariliis Pai
RSK KRT
SUZY (2012)
Treener(id):
Reet Kerro
Klass(id)
4
RSK KRT
Reet Kerro
SUZY (2012)
4
17
Mirete Morozova
Mirete Morozova
RK El Awrah ET
MAZUNA'S JASMIN (2005)
Klass(id)
3
RK El Awrah ET
MAZUNA'S JASMIN (2005)
3
18
Tauri Tõnismäe
Tauri Tõnismäe
Kassari RM
LAAVA (2015)
Klass(id)
3
Kassari RM
LAAVA (2015)
3
19
Tiina Kuusepuu
Tiina Kuusepuu
Pinifer ET
GABRYEL OX (PL) (2010)
Klass(id)
1
Pinifer ET
GABRYEL OX (PL) (2010)
1
20
Triine Lippe
Triine Lippe
Kassari RM
LIBERAAL (2014, SP)
Klass(id)
2
|
P
Kassari RM
LIBERAAL (2014, SP)
2
|
P
Taustatööd