Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Arma Takistussõit
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
25
Starte:
35
Ära jäänud starte:
2
Võistlejaid:
22
Hobuseid:
22
Stardid päevade kaupa:
04.07.21, pühapäev:
35
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Agnes Annimäe
Agnes Annimäe
Estreka
BARCELONA-ARMA (2013)
Treener(id):
Mare Kalme
Klass(id)
2
Estreka
Mare Kalme
BARCELONA-ARMA (2013)
2
2
Aleksandra Kortšenova
Aleksandra Kortšenova
Estreka
GRAND DE FA (2010)
Klass(id)
2
Estreka
GRAND DE FA (2010)
2
3
Ann Mirt Korman
Ann Mirt Korman
Viru Ratsu
VIIROK (2008)
Klass(id)
1
Viru Ratsu
VIIROK (2008)
1
4
Annika Lehtmets
Annika Lehtmets
Viru Ratsu
FREDDY (2017)
Treener(id):
Helene Proover
Klass(id)
1
|
2
Viru Ratsu
Helene Proover
FREDDY (2017)
1
|
2
5
Carmen Malmberg
Carmen Malmberg
Viru Ratsu
AIIFRA (2013)
Treener(id):
Helene Proover
Klass(id)
2
Viru Ratsu
Helene Proover
AIIFRA (2013)
2
6
Emmamarie Marleen Talivee
Emmamarie Marleen Talivee
Lahemaa HK
RIPS (2011)
Klass(id)
1
|
2
Lahemaa HK
RIPS (2011)
1
|
2
7
Emmamarie Marleen Talivee
Emmamarie Marleen Talivee
Lahemaa HK
VIKO (2005)
Klass(id)
2
|
3
Lahemaa HK
VIKO (2005)
2
|
3
8
Janelle Urm
Janelle Urm
Viru Ratsu
VERSAILLES (2016)
Treener(id):
Helene Proover
Klass(id)
1
|
2
Viru Ratsu
Helene Proover
VERSAILLES (2016)
1
|
2
9
Jasmin Viinamägi
Jasmin Viinamägi
RK El Awrah ET
ESKADO (2014)
Treener(id):
Kaire Kalm
Klass(id)
2
|
3
RK El Awrah ET
Kaire Kalm
ESKADO (2014)
2
|
3
10
Karmen Kasemets
Karmen Kasemets
EHS
AKEENA (2012)
Klass(id)
2
|
3
EHS
AKEENA (2012)
2
|
3
11
Ketriin Kingumets
Ketriin Kingumets
DONATELLA (2012)
Klass(id)
1
DONATELLA (2012)
1
12
Klarissa Linnam
Klarissa Linnam
Pinifer ET
OBERON (2009)
Treener(id):
Tiit Kivisild
,
Andres Treve
Klass(id)
3
Pinifer ET
Tiit Kivisild
,
Andres Treve
OBERON (2009)
3
13
Lee Saarepera
Lee Saarepera
Estreka
ARMIS (2017)
Klass(id)
1
Estreka
ARMIS (2017)
1
14
Liispet Kilumets
Liispet Kilumets
Estreka
LEXY (2013)
Treener(id):
Mare Kalme
Klass(id)
1
|
2
Estreka
Mare Kalme
LEXY (2013)
1
|
2
15
Loona Mirt Sarv
Loona Mirt Sarv
Viru Ratsu
VIPLA (2007)
Klass(id)
1
Viru Ratsu
VIPLA (2007)
1
16
Marianne Põldmaa
Marianne Põldmaa
Estreka
HEIK (2015)
Klass(id)
1
Estreka
HEIK (2015)
1
17
Marianne Põldmaa
Marianne Põldmaa
Estreka
CHILLY CINDERELLA (2006)
Klass(id)
2
Estreka
CHILLY CINDERELLA (2006)
2
18
Marko Reinman
Marko Reinman
Estreka
DONATELLA (2012)
Treener(id):
Andres Udeküll
Klass(id)
3
Estreka
Andres Udeküll
DONATELLA (2012)
3
19
Mia Karoli Talvoja
Mia Karoli Talvoja
Lahemaa HK
VIISA (2013, SP)
Treener(id):
Linda Kask
,
Dina Ellermann
Klass(id)
2
|
3
Lahemaa HK
Linda Kask
,
Dina Ellermann
VIISA (2013, SP)
2
|
3
20
Rebeca Herne
Rebeca Herne
Viru Ratsu
MAISTRO (2016)
Klass(id)
1
|
2
Viru Ratsu
MAISTRO (2016)
1
|
2
21
Reelika Lipp
Reelika Lipp
Estreka
LIMONA (2009)
Klass(id)
2
Estreka
LIMONA (2009)
2
22
Riho Viik
Riho Viik
Vändra RSK
OBERON (2009)
Klass(id)
2
Vändra RSK
OBERON (2009)
2
23
Riho Viik
Riho Viik
Vändra RSK
HARMONY (2012)
Klass(id)
2
|
3
Vändra RSK
HARMONY (2012)
2
|
3
24
Tiina Malmberg
Tiina Malmberg
Viru Ratsu
AIIFRA (2013)
Treener(id):
Helene Proover
Klass(id)
1
Viru Ratsu
Helene Proover
AIIFRA (2013)
1
25
Viivika Liimann
Viivika Liimann
Estreka
ARAVIJA (2017)
Klass(id)
1
Estreka
ARAVIJA (2017)
1
Taustatööd